Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Rogowski - Słoneczne Tarasy

Rogowski Słoneczne Tarasy mieszkanie nowe wykończenie

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Sokol29

Sokol29

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 14 sierpień 2019 - 09:39

Witam, potrzebuję informacji/opinii na temat osiedla Słoneczne Tarasy oraz dewelopera. Zastanawiam się nad kupnem tam mieszkania. Osiedle wydaje się przyjemne. Interesuje mnie blok 10, mieszkanie od strony lidla.

Czy jest tam bardzo duży problem z zaparkowaniem samochodu? Jak z jakością wykonania poprzednich bloków? Czy jest tam bardzo głośno od ulicy?

#2 ~pękają sciany i grzyby są~

~pękają sciany i grzyby są~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2019 - 08:29

głosno i wilgotno bo to stare bagna

#3 Sokol29

Sokol29

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 22 sierpień 2019 - 10:41

Mieszkasz tam czy słyszałeś od innych?

Użytkownik Sokol29 edytował ten post 22 sierpień 2019 - 10:43

#4 ~Mark~

~Mark~
  • Goście

Napisano 22 sierpień 2019 - 10:44

głosno i wilgotno bo to stare bagna

Mieszkam tam i nic takiego nie zauważyłem, ani u mnie ani znajomych którzy też kupili tam mieszkanie ;) jak dla mnie wszystko jest ok ;)

#5 ~za ciasno i za głośno~

~za ciasno i za głośno~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 07:01

mieszkałem, teraz wynająłem, rogowski mocno słabnie z jakością oj mocno !

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2019 - 10:01

mieszkałem, teraz wynająłem, rogowski mocno słabnie z jakością oj mocno !

Co było nie tak?

#7 ~do did done~

~do did done~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2019 - 21:05

Hej,

Witam, potrzebuję informacji/opinii na temat osiedla Słoneczne Tarasy oraz dewelopera. Zastanawiam się nad kupnem tam mieszkania. Osiedle wydaje się przyjemne. Interesuje mnie blok 10, mieszkanie od strony lidla.

Czy jest tam bardzo duży problem z zaparkowaniem samochodu? Jak z jakością wykonania poprzednich bloków? Czy jest tam bardzo głośno od ulicy?

podzielam Twoje zdanie co do osiedla, też mi bardzo się podoba, jest estetyczne, ładnie zaprojektowane, dobrze skomunikowane z resztą miasta, dobre zaplecze: sklepy, przychodnia, dużo innych usług, centra handlowe blisko, jest gdzie pobiegać. Jeżeli chodzi miejsca parkingowe, to tak, jest chyba problem - garaż, jedyne wyjście- w 10 są 22 szt. jednostanowiskowe i 20 dwustanowiskowych. Wystarczy wieczorem wybrać się na przechadzkę po osiedlu żeby zobaczyć, że mogą być problemy z zaparkowaniem, developer od strony Lidla, w ciągu pieszo-jezdnym przewidział sporo miejsc, bez czarowanie, będzie ich mało. Nawiasem mówiąc osiedle wieczorem bardzo estetycznie wygląda:).

Co do wykończenia, no niestety trzeba ich będzie pilnować, już od października 2020. 

Co do mieszkań, to zostały same duże od JP II, 2 na 8 piętrze. Przynajmniej nie będzie zabudowane drugim blokiem i zawsze super widok z okna, to ogromny plus.

#8 ~srednia jakosc~

~srednia jakosc~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2019 - 06:03

zalezy jakie tam ceny teraz ja za 4 koła rwalem to 3 lata temu

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2019 - 16:12

Srednia to byla kilka lat temu a teraz to nie polecam

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Rogowski, Słoneczne Tarasy, mieszkanie, nowe, wykończenie

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych