Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

70 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 14:21

"...a wielki, daleki nieobecny doczesnie naród, nabrzmiewający w nieznaną siłę
Sam tej mocy nie w pełni świadom, upomni się przekwitającemu światu
O niezapłacone długi,w dobie wielkiej zapaści XXI- wiecznych dobrodziejstw
Świat zwróci długi w walucie krwi"

" Wielka sięgająca pozaziemskich pyłów wojna
Oczywistością będzie dla każdego motyla i ptaka
Zatopione kontynety ustąpia ruchomym ziemiom
Ugodowa gwardia pogan, w przeddniu wojny rozbłysła
Narodów zacnych i zamożnych ścierwo
Zyski z nieszczęśc zagrabiając
Pomnażając swoje istnienia
Przygarniając rzeszę sług
Człowieczą zwierzynę
Śmietelną
Przedefiniują na mięso duszę"

(Podobno wypowiedziała te słowa Św. Julianna z Padwy- jeszcze przed nawróceniem. Ostatecznie odrzucona przez Kościół i spalona:( )

Naprawdę boję się, wydaję mi się, że chodzi o Chińczyków, a "ugodową gwardią pogan/ narodów zacnych i zamożych ścierwo" mogą byc obecni bogacze.
Dalej chyba nie muszę już chyba tłumaczyc, klonowanie ludzi na podstawie DNA itd... ;/

#42 ~damazpieskiem~

~damazpieskiem~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 14:56

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą!..".. cytat ten św. pamięci Jana Pawła drugiego dogłębnie tłumaczy nam jak kruche jest ludzkie życie.. bez względu na to wszystko co nas otacza powinniśmy dążyć do pokoju.. po to Bóg dał nam wolną wolę byśmy sami mogli zadecydować o swoim losie.. myślę że my sami z dnia na dzień kształtujemy swoją przyszłość i jeśli będziemy dążyli do pokoju i zgody oraz nauczymy się przebaczać i kochać to skończymy z wojnami i umilkną wreszcie głosy tyranii.. takie bynajmniej jest moje zdanie ;)* Pozdrawiam was wszystkich

:) ladnie napisane ....proponuje bys kandydolal(a)..na wolny fotel ...zapanuje potem sama MILOSC i Zgoda .a ,ze spieszmy sie kochac ludzi ,bo za szybko odchodza ......to FAKT .....a polak niestety zawszemadry po fakcie...milutki :)

#43 ~damazpieskiem~

~damazpieskiem~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 15:01

Człowieczą zwierzynę
Śmietelną

(Podobno wypowiedziała te słowa Św. Julianna z Padwy- jeszcze przed nawróceniem. Ostatecznie odrzucona przez Kościół i spalona:( )

Naprawdę boję się, wydaję mi się, że chodzi o Chińczyków, a "ugodową gwardią pogan/ narodów zacnych i zamożych ścierwo" mogą byc obecni bogacze.
Dalej chyba nie muszę już chyba tłumaczyc, klonowanie ludzi na podstawie DNA itd... ;/

:blink: no i mamy j/w owoce nauk koscielnych !!! moze tak poczytajcie lepiej LEMA .Nie do pomyslenia ,ze w tymwieku mamy taka ciemnote !

#44 ~damazpieskiem~

~damazpieskiem~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 15:29

Jeżeli czeka nas coś takiego do damy radę ! Powinniśmy być dumni że jesteśmy Polakami ;) Wierze w to że Polska przetrwa i zwycięży =*

:blink: przetrwa ..co ? koniec swiata? ...i zwyciezy co ? wiatraki :unsure: brak slow na glupote .....nic tylko szabelke do reki i na ....WIATRAKI pokonac je,no dalej B)

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 16:04

"Śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą!..".. cytat ten św. pamięci Jana Pawła drugiego

na pewno księdza Twardowskiego!

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 16:08

"Metalowe ptaki rozdzielą na zawsze dwóch braci"

ten cytat miał tłumaczyć tragedię zamachu na WTC... więc te przepowiednie do wielu sytuacji pasują. Wszystko zależne od interpretacji. Biblię też czytają wszyscy, ale Jehowi "jedynie słusznie"

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 16:11

Nostradamus tego nie przepowiedział, te słowa wymyślił ktoś inny. Chyba że ktoś potrafi udowodnić to znajdując wpis w internecie sprzed daty 10 04 2010?

a co? Nostradamus pisał w internecie? o kurcze, co za wieści!
No proszę ciebie...

#48 ~Pitt~

~Pitt~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2010 - 17:38

Nostradamus, to naćpany typek, chcący zwrócić na siebie uwagę (np.: królowej Katarzyny Medycejskiej i jej tajemniczo zmarłego męża - Henryka II). Jesteście głupi - wierzcie, myślicie rozumem - sięgnijcie po Biblię. Nic nie jest równe Pismu Świętemu. Będzie koniec świata, lecz w chwili, kiedy komuś palnie na łeb dokopać się do pewnych głębokości jądra ziemi (zewnętrznego; w wewnętrznym - za gorącą) i umieszczenia dużej ilości ładunków wybuchowych, które mogłyby spowodować eksplozję jądra ziemi, a w konsekwencji rozwalić całą planetę. Bóg kocha Ziemię, i zrobi łagodny koniec świata z zamknięciem karty dziejów ludzkiej rasy, bez konieczności likwidowania Jego dzieła - Ziemi. Chcecie łatwiejszy sposób na zagładę ludzkości? Dajcie parę mld ton węgla kamiennego, bądź brunatnego i zobaczycie - zagładę ludzkości. Racja, logiczne zagrożenie stanowią bomby jądrowe, bronie nuklearne i bronie biologiczne i chemiczne, lecz trzeba być desperatem z maksymalnym poparciem krajów, aby tego dokonać, bo pojedynczy kraj (chociażby Chiny), same bez wsparcia militarnego na cały świat, nie dałyby rady. Nostradamus i jemu podobni (Jackiewicz, i jakaś tam zeschizowana baba - Pani Mariola), to dupki z porytą banią.

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2010 - 21:13

Przepowiednie - przepowiedniami, to może mi ktoś wmówi, że Zbigniew Herbert w swoim wierszu pt. "Guziki" przepowiedział katastrofę w Smoleńsku?
"(...)przeleciał ptak przepływa obłok
upada liść kiełkuje ślaz
i cisza jest na wysokościach
i dymi mgłą katyński las(...)"
Nad tym wszystkim można tylko siedzieć i myśleć, bo tak naprawdę nikt nie wie co będzie za tydzień, miesiąc, rok. A te wszystkie przepowiednie to możliwy 'strzał w 10' . Zobaczymy..

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 14:24

:blink: przetrwa ..co ? koniec swiata? ...i zwyciezy co ? wiatraki :unsure: brak slow na glupote .....nic tylko szabelke do reki i na ....WIATRAKI pokonac je,no dalej B)

HIHIHIHIHI dobre

#51 ~~karola~~

~~karola~~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 14:28

Nostradamus, to naćpany typek, chcący zwrócić na siebie uwagę (np.: królowej Katarzyny Medycejskiej i jej tajemniczo zmarłego męża - Henryka II). Jesteście głupi - wierzcie, myślicie rozumem - sięgnijcie po Biblię. Nic nie jest równe Pismu Świętemu. Będzie koniec świata, lecz w chwili, kiedy komuś palnie na łeb dokopać się do pewnych głębokości jądra ziemi (zewnętrznego; w wewnętrznym - za gorącą) i umieszczenia dużej ilości ładunków wybuchowych, które mogłyby spowodować eksplozję jądra ziemi, a w konsekwencji rozwalić całą planetę. Bóg kocha Ziemię, i zrobi łagodny koniec świata z zamknięciem karty dziejów ludzkiej rasy, bez konieczności likwidowania Jego dzieła - Ziemi. Chcecie łatwiejszy sposób na zagładę ludzkości? Dajcie parę mld ton węgla kamiennego, bądź brunatnego i zobaczycie - zagładę ludzkości. Racja, logiczne zagrożenie stanowią bomby jądrowe, bronie nuklearne i bronie biologiczne i chemiczne, lecz trzeba być desperatem z maksymalnym poparciem krajów, aby tego dokonać, bo pojedynczy kraj (chociażby Chiny), same bez wsparcia militarnego na cały świat, nie dałyby rady. Nostradamus i jemu podobni (Jackiewicz, i jakaś tam zeschizowana baba - Pani Mariola), to dupki z porytą banią.

Cudownie napisane, splakalam sie do lez ze smiechu:)))))))))))))))))))

#52 ~~karola~~

~~karola~~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 14:37

o ku, ale sie boje, chyba sie zawiesze na oknie jak roleta
łomatko

hihihihihihihihihihhihihhi

#53 ~~karola~~

~~karola~~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 14:42

jest... mam książke orginał ma ponad 20 lat i w niej to pisze ...

hahahah, jest napisane. Ktos to wymyslil tuz po tragedii i wrzucil do neta. Jesli masz dowody to podaj rok wydruku ksiazki i wszystkie dokladne dane tytul,itp. Jak na wlasne oczy nie zobacze to nie uwirze!!!!!!

#54 ~~karola~~

~~karola~~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 14:44

A ja mam drukarkę HP i też zaraz se tą książkę wydrukuję.

w zyciu tak sie ne usmialam jak dzisiaj czytajac to wszystko

#55 ~tutka~

~tutka~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 13:57

Człowieczą zwierzynę
Śmietelną

Przepowiednie 'sprawdzają się' bo to ludzie je tak interpretują tuż po jakimś zdarzeniu!

#56 ~~David~~

~~David~~
  • Goście

Napisano 23 kwiecień 2010 - 18:46

Jest problem. bo to może byc prawda. śniła mi się wojna. a sny mi się sprawdzają.!! każdy sen mi się sprawdza..!! :o

#57 ~Mariusz~

~Mariusz~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2010 - 07:48

Musze zamówić prostytutkę

#58 ~sqra~

~sqra~
  • Goście

Napisano 01 maj 2010 - 16:20

a mi dwa razy w tym m-cu może 2 tydnie wybuch bomby atmowej! :o

#59 ~Ktosik~

~Ktosik~
  • Goście

Napisano 02 maj 2010 - 17:55

Według mnie koniec świata nastąpi za kilki milionów lat.Jak słońce nawali.Nie sądzę żeby ktoś teraz kogoś atakował,ludzie jesteśmy w Unii Europejskiej.Wszystkie te przepowiednie ślepych żuli to ściemy!Nie bójcie się przyszłości starajcie się ją uszanować.

#60 ~gruby157~

~gruby157~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 21:29

Faktycznie zgadzam się że niema co się bać przyszłości jednak nostradamus przepowiedziąl już sporo przepowiedni które się spełniły :/ ale wydaje mi się że wszystkie te przepowiedni zostały zinterpretowane dopiero po wydarzeniach więc jeśli ktos się naprawdę boi to zawsze jest szansa że nasi naukowcy się pomylili.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych