Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

70 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~ivo~

~ivo~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2010 - 20:39

Cieżka sprawa z tymi przpowiedniami - faktycznie można je różnie interpretować. Ale powiem wam jedno... mam książke o Nostradamusie bodajże z 1998 i tam jest przepowiednia o zamachu na World Trade Center - jest zdjęcie wieżowca, wybuch i opis: jeden z krajów wschodnich zaatakuje duże miasto w USA :NY albo LA. Po zamachu od razu poszłam po tą książke i troche się przeraziłam. Ciekawe co jest zapisane w orginalnych czterowierszach podobno nie wszystkie zostały podane do wiadmości publicznej

#62 ~ebola~

~ebola~
  • Goście

Napisano 24 czerwiec 2010 - 12:19

tesz mam tą ksiażke było napisane srebrne strzały uderzą w dwie wieże było to interpretowane że to rakiety i ze rosja za tym stoi ale po 11 września odrazy skojarzyłem to z tym czterowierszem

#63 ~strzelec410~

~strzelec410~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2010 - 21:44

myślę że ta przepowiednia jest prawdziwa :(

#64 ~can~

~can~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 13:52

ta fajnie ze w roku 1500 kiedy zyl nie bylo usa -.- tylko ameryka nie wszystkie jego przepowiednie sa dobrze odkryte niektore sa falszywe jak chodzby asteroida ktora w listopadzie 2009 roku miala w ziemie udzeyc

#65 ~can~

~can~
  • Goście

Napisano 14 lipiec 2010 - 14:02

przepowiednie nostradamusa mozna odkryc po fakcie damn

#66 ~nienia~

~nienia~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2010 - 02:42

Cieżka sprawa z tymi przpowiedniami - faktycznie można je różnie interpretować. Ale powiem wam jedno... mam książke o Nostradamusie bodajże z 1998 i tam jest przepowiednia o zamachu na World Trade Center - jest zdjęcie wieżowca, wybuch i opis: jeden z krajów wschodnich zaatakuje duże miasto w USA :NY albo LA. Po zamachu od razu poszłam po tą książke i troche się przeraziłam. Ciekawe co jest zapisane w orginalnych czterowierszach podobno nie wszystkie zostały podane do wiadmości publicznej

a wy myslicie, ze terrorysci nie czytaja ksiazek? przeczyta taki jeden z drugim poleci do " wodza" i juz, sprawa zalatwiona. mysla sobie tak: chodzcie rozwalimy ze dwa budynki w usa. a ludziska pozniej powiedza, ze tak musialo byc, bo przeciez Nostradamus to przewidzial.
ludzie lubia byc oszukiwani, proste.

#67 ~nienia~

~nienia~
  • Goście

Napisano 30 sierpień 2010 - 02:46

w zyciu tak sie ne usmialam jak dzisiaj czytajac to wszystko

ja tez, az sie poplakalam ze smiechu.

#68 ~dy~

~dy~
  • Goście

Napisano 14 luty 2011 - 11:17

Walentynki 2011 a III wojny jak nie było tak i nie ma. Przepowiednie być może są i prawdziwe, ale ludzie interpretują je jak chcą. Kolejne czterowiersze są dopasowywane do wydarzeń które już miały miejsce.

#69 ~Sea~

~Sea~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2011 - 16:56

Prorok hahaha grzech to czytać! ale przynajmniej się ubawiłam jego proroctwa to ściema i tyle co roku jest zapowiadany koniec świata wiadomo, że kiedyś przyjdzie ,,Nie zna się dnia ani godziny''i tylko w to wierze, gdyby wszyscy czytali wszystkie przepowiednie na świecie zabrakłoby szpitali psychiatrycznych:)

#70 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 31 maj 2012 - 15:24

Jest rok 2012. W 2010 roku nie wybuchła 3 wojna światowa i nie przeprowadzono żadnych ataków, broniami masowego rażenia. Co to byli za specjaliści od analiz przepowiedni nostradamusa? Może urojeni przez autora tego artykułu?

#71 ~Shaxdy~

~Shaxdy~
  • Goście

Napisano 20 sierpień 2016 - 09:52

2016 i brak wojny. Chyba już się skończyła.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych