Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

rolety zewnętrzne

10 odpowiedzi w tym temacie

#1 JuliaSłodka

JuliaSłodka

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 03 marzec 2014 - 12:28

Czy ktoś zakładał sobie rolety zewnętrzne na okna? Czy się sprawdzają i są funkcjonalne? Na co warto zwrócić uwagę przy zamawianiu i serwisie?

#2 pitek713

pitek713

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 16 październik 2014 - 18:19

...

Użytkownik M-GW edytował ten post 16 październik 2014 - 21:19
Wróć do regulaminu

#3 ~malczyk~

~malczyk~
  • Goście

Napisano 25 październik 2014 - 13:24

Tak, sprawdzają się przynajmniej u mnie i u mojej siostry. (...)Człowiek czuje się bardziej intymnie w mieszkaniu i nie musi słuchać wszystkiego co dzieje się za oknem. Na pewno zwróć uwagę na wybór odpowiedniej firmy. Poczytaj opinie itp. to jest klucz bo rolety wszystkie są podobne.

#4 panidomu

panidomu

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 29 październik 2014 - 09:59

Ja bym chciała mieć takie rolety, ale uważaj, bo podobno bardzo szybko się brudzą i to nieładnie wygląda. Z jakiego materiału byś chciała?

#5 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 21 luty 2015 - 20:41

Najlepsze rolety zewnętrzne ma Roletx. najlepiej kupować inteligentne rozwiązania czyli roleta zewętrzna + wewnętrzna + np. moskitiera.

#6 Ed@

Ed@

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 kwiecień 2015 - 14:39

Najlepsze rolety zewnętrzne ma Roletx. najlepiej kupować inteligentne rozwiązania czyli roleta zewętrzna + wewnętrzna + np. moskitiera.

Użytkownik Ed@ edytował ten post 11 kwiecień 2015 - 14:58

#7 Tomoskov

Tomoskov

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 18 postów

Napisano 23 kwiecień 2015 - 09:09

My mamy takie rolety zewnętrzne z moskitierą, świetnie sprawdzają się w letnim okresie oraz ochraniają przed nadmiernym nagrzaniem się pomieszczenia. W zimie dodatkowo izoluja no i przede wszystkim chronią nas przed "nieproszonymi gośćmi". Przy zakupie musisz zwrócić uwagę na to jakiego typu chcesz mieć te rolety, bo często spotykam się z opinią, że wizualnie nie odpowiadaja danej osobie po ich zamontowaniu. 

Dostępne są rolety z napendami przeciążeniowymi radiowe oraz przewodowe.

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 kwiecień 2015 - 12:14

Zawsze takie rolety trochę wyciszą.

#9 ~Jaro~

~Jaro~
  • Goście

Napisano 08 maj 2015 - 14:56

Ja mam rolety dostarczone przez warszawską firmę Inteligentny Budynek już 4 rok i działają bez problemów. Moim zdaniem to bardzo dobre rozwiązanie. Nie mam najmniejszych problemów z nimi a kompetencje pracownikow sa na najwyższym poziomie

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2015 - 13:53

To są rolety automatycznie opuszczane?

#11 ~Oksana~

~Oksana~
  • Goście

Napisano 13 sierpień 2015 - 11:33

Szeroki asortyment rolet zewnętrznych znajdziecie też w naszeokna.com , zwrócie uwagę na okres gwarancji, niestety czasem rolety się zacinają i sama naprawa jest dosyć droga, więc dobrze jest zapewnić sobie bezpłatny serwis na co najmniej 2 lata użytkowania :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych