Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Romans z księdzem

143 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~katolik~

~katolik~
  • Goście

Napisano 28 luty 2010 - 17:37

Orzeł idż ty sobie w góry i polataj i takich głupot nie opowiadaj,jak chce służyć Bogu to ze wszystkim,a jak mamonie to niech wybiera inny zawód.Gdyby był inny rygor i kary to nie byłoby takich romansów.Każdy wie na jaki zawód idzie i co ma w obowiązkach.

#42 ~EMMA816~

~EMMA816~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 10:49

A ja myśle że nie ma tu nic nad zwyczajnego kiedy ks,tak samo jak i my szuka i potrzebuje bliskości drugiej strony,i moim zdaniem celibat to coś co powinno być dawno wzniesione a było by mniej gadania,każdy z nas potrzebuje i ma swoje potrzeby a ks,nie różni się od nas niczym jest z tej samej gliny ulepiony i ma te same potrzeby,i wątpie że jest tu ktoś kto nigdy nie zdradził albo nie próbował zdradzić a czepia się sumienia innych,nie nam to oceniać każdy bedzie sam odpowiadac za swoje czyny jak przyjdzie na niego czas,ja nie widze tu nic zlego aby ks-mieli też kogoś z kim beda czuc i bedzie im dobrze,i wielkie mi tu hallo

#43 ~3~

~3~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 12:00

:P ;)Coś tu nie hallo z naszą wiarą?

#44 ~katolik~

~katolik~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2010 - 12:35

Póki co celibat obowiązuje. Jak ksiądz jest tak bardzo spragniony kobiecej bliskości, to niech porzuci kapłaństwo. Może misja w biednym afrykańskim kraju nauczyłaby go choć odrobiny pokory i szacunku do ludzi. Kobieta tak mocno zadziera głowę, że chyba nie widzi jak beznadziejną drogą kroczy. Istne szaleństwo w głowie. Jej przydałoby się całe morze pokory, nie kropla. Może i ma trochę więcej pieniędzy, jednak pieniędzmi nie zaklei ludziom oczu. Jeśli chce być znaną, popularną, szanowaną to powinna podążać prostą, jasną ścieżką. Nie wyboistą i pełną ciemnych zakamarków.

#45 ~~xxx~~

~~xxx~~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 17:55

W pełni zgadzam się z tym co napisałeś katoliku. Ksiądz to jest ksiądz. Celibat obowiązuje. Romanse księży nie są niestety zgodne z nauką Kościoła Katolickiego. Może napiszmy do Stolicy Apostolskiej skoro katolicy maszerujący co niedziela do kościoła twierdzą, że jest inaczej? Kobieta nic nie warta. Dno. To, że ma pieniądze o niczym nie świadczy. Nie znaczy, że może wbrew katolickiej wierze być nałożnicą księdza. Niestety ludzie widzą wszystko! Szkoda, że ani ksiądz ani jego kochanica przynajmniej nie zadają sobie tyle trudu, by przed ludźmi się kryć. Ten romans to kolejny gwóźdź w ciało Chrystusa.

#46 ~dobry doradca~

~dobry doradca~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2010 - 20:07

Zdjęcia nie są robione przez profesjonalnego fotografa, a mimo to są nadzwyczaj wyraźne. Niesamowicie obrzydliwe. Nie wiem czy już teraz, czy w przyszłości mam zazdrościć tej wspaniałej afrykańskiej opalenizny ;) Brakuje niektórym pokory i szacunku do innych ludzi. Bardzo brakuje.

#47 ~wstyd~

~wstyd~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2010 - 15:19

Przeczytajcie sobie:
Wyznania kochanki księdza
Nic dodać, nic ująć. Nie ma co ukrywać, że taki romans to ogromny wstyd. Lepiej już jak ksiądz zrzuci sutanne. Tak się dzieje jedynie w przypadku prawdziwej miłości. Czekać tylko jak kochanka zostanie wymieniona na "młodszy model". Takich nie brakuje ;) A wstyd i ludzkie spojrzenia pozostaną. Głowa w górze i kasa wstydu nigdy nie stłumią. Szkoda mi takich kobiet. Każda potwora znajdzie swego amatora, nie ma co oglądać się za sutannami.

#48 ~fe~

~fe~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2010 - 09:40

Jak dla mnie te wyznania i zakochanie w księdzu to są bzdury.Normalny związek z mężem może być jeszcze lepszy,i nie ma strachu ani bólu.Żyje się normalnie i z czystym sumieniem.Tak jest najlepiej.

#49 ~por~

~por~
  • Goście

Napisano 15 marzec 2010 - 20:07

Jeszcze gorsze są próby tuszowania takich przypadków przez biskupów. Wszystkim obrońcom księży łajdaków chciałbym przypomnieć, że tu mieliśmy do czynienia nie tylko z łamaniem celibatu, ale również rozbiciem rodziny. Podobny przypadek miał miejsce w Krakowie, gdzie dyrektor Zespołu Szkół Katolickich uwiódł nauczycielkę mężatkę, a potem w ramach kary został wysłany do Watykamu, gdzie do dzisiaj pełni funkcję opiekuna polskich pielgrzymów. Czyżby awans przez łóżko? Powalone to wszystko!

#50 ~sprawiedliwa~

~sprawiedliwa~
  • Goście

Napisano 04 kwiecień 2010 - 10:01

Ale w tym Radziłowie są wredni ludzie ,jak nie wójta to księdza oczernią
Wstydźcie się ludziska,każdy za swoje grzechy sam odpowie
U Was mnoży się chamstwo i nienawiść WSTYD

#51 ~tajemnicza~

~tajemnicza~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2010 - 17:26

A ja już wolę żeby ksiądz swą miłość i namiętność przelał na kobietę oczywiście taką, która tego chce i w romans z nią się wdał niż dzieci molestował, więc w tym temacie ja nie mam nic przeciwko. W końcu celibat to dobrowolne zrezygnowanie z wstępowania W ZWIĄZEK MAŁŻEŃSKI a Chrystus, który przekazał nam przykazania i wskazówki jak żyć nic nie mówił o tym, to ludzie narzucili sobie takie zasady.

#52 ~celibat~

~celibat~
  • Goście

Napisano 02 maj 2010 - 16:39

Możesz sobie wmawiać i tłumaczyć to jak chcesz. Walcz jak lwica, by udowodnić że taki romans nie jest sprzeczny z nauką Kościoła, moralnością itd. Wystawiasz sobie tym świadectwo.

Tzw. celibat nie istniał od początków kościoła chrześcijańskiego. Dopiero durne pomysły, któregoś z kolei wielkiego niemylnego z góry wprowadziły ten poroniony pomysł jakim jest celibat. A porównywanie romansu mężczyzny z kobietą do pochwalania złodziejstwa to skrajna głupota.

#53 ~doti~

~doti~
  • Goście

Napisano 26 sierpień 2010 - 12:29

Strach przed Bogiem, jest olbrzymi...modle się co dziennie o to, żeby Bóg mi kiedyś wybaczył, żeby ludzie mi wybaczyli...modle się żebym sama sobie wybaczyła. A to jest wlaśnie najtrudniejsze. A ta moralność o której wspomniałaś nie pozwala mi spać, funkcjonować...do kościoła chodze...kończy się tak samo...płacze w końcie nie mogąc znieść tego bólu. A to że mnie potępiacie, to wiem i nie dziwie się...kiedyś też tak myślałam.

#54 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2010 - 19:51

Kocham Jednego proboszcza on o tym wie.Powiedział że nie chce mnie skrzywdzić.Doceniam to ale nie moge skończyć znajomości.Przez to że jest w porządku jest jeszcze bardziej fajny.Pomocy

#55 ~Agnieszka~

~Agnieszka~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2010 - 10:55

Nie macie o tym pojęcia...nie zdajecie sobie sparwy jaki to ból...to jest jak narkotyk, wiesz że to jest złe a mimo to nie potrafisz z tym skończyć. Po każdym spotkaniu ryczysz godzinami, nie potrafisz zacząć żyć normalnie...a wystarczy że zadzwoni, przyjedzie...i biegniesz do niego. Jest czóły, troskliwy, delikatny...myślisz że jest twoim przyjacielem, zwirzasz mu się...a on zamiast cię słuchać, patrzy na ciebie, rozbiera. I ten alkohol który jest zawsze...kochasz choc tak bardzo boli, i sama nie wiesz czy już nienawidzisz, czy nadal go kochasz...strach że się wyda, lęk...nie ważne, wystarczy gdy cię dotknie, pocałuje...nic jest nieważne, aż do rana...w tedy zostaje tylko ból! jest tak silny że boli nie tylko dusza, boli nawet ciało! Potem spowiedź, przysięgasz sama sobie że już koniec, że nigdy więcej...i tak rok..drugi...następny... Poznałam go jako nastolatka, pierwszy raz kochałam się z nim mając 21 lat...w tym roku miną 3 lata...trwa to nadal. Nie potrafie tego zakończyć...nie wiem czy tego chce...nienawidze go za to co mi zrobił, za to co mi nadal robi...a jednocześnie kocham go. Mógłby byc moim ojcem jest o 20 lat starszy...Jeśli jakaś dziewczyna zastanawia się czy spróbować...nie rób tego!!!!!!!! to cię zniszczy, tak jak zniszyło to mnie! Zapytacie czy jestem wierząca, tak jestem. On nadal pełni swoją posługe i zapewne nigdy niezrezygnuje. Od 3 lat nigdy nie widziałam jak odprawia, nie mogłabym...i nie spowiada mnie-bo jest współgrzeszącym i nie może...zresztą to nie była by prawdziwa spowiedź...no to tylko cząstka tego co czuje...tego co przeżywam na codzień...nie radze takich związków...ONE ZABIJAJĄ ALE POMAŁU, BOLEŚNIE!!!!

#56 ~pipi~

~pipi~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2010 - 16:50

:( kazdy robi co chce i nikt nie powinien go pouczac

#57 ~Jagusia~

~Jagusia~
  • Goście

Napisano 29 październik 2010 - 18:58

Księża wprowadzają człowieka w jakiś trans że kobiety nie wiedza co robia.Ze mna terz sie działo coś dziwnego,jak zaczelam chodzić często do kościoła.To było przyczyną pewnego księdza,po prostu mnie zauroczył.

#58 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 03 listopad 2010 - 13:13

wiecie co temat romans z Ksiedzem nie jest taki łatwy .. poniewaz duzo kobiet kocha sie w księzach,wiesz ze to jest zakazany owoc ale tym bardziej Cie do tego ciagnie .. wiem to po sobie chociaz mam 17 lat ..
i nie wiem czemu ale on ma cos w sobie co mnie do niego przyciaga . nie chce z jednej strony byc z nim a z drugiej nie moge mu sie oprzec

#59 ~siedemnastolatka~

~siedemnastolatka~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 11:31

Ludzie! Zastanówcie się o czym wy piszecie? Czy wy myślicie, że tak jest dobrze, że to co piszecie w czymś wam pomoże? Jesteście tacy mądrzy, bo nigdy nie znaleźliście się w takiej sytuacji! Ciekawe jakby któryś z panów był księdzem, ciekawe czy by tak godnie postępował! Za takich ludzi należy się modlić, a nie potępiać. Czy wam odpowiada samotność? Ja rozumiem, że wybrał on inną drogę, drogę którą jest Bóg. A jeśli Bóg powołał tego człowieka do miłości do Niego i do kobiety? Przecież jest Wszechmocny, także może wszystko. Nie oceniajcie ludzi nie wiedząc, co się z nimi dzieje, bo to jest chore. I uwierzcie mi jeśli kobieta bądź dziewczyna robi to, to łatwo jej nie jest. Początki są niewinne, lecz później wciąga cię to coraz bardziej i tak naprawdę sama nie wiesz, co się dzieje. Masz świadomość, że to grzech, obiecujesz, że to ostatni raz ale okłamujesz siebie, bo to uzależnia. Ja wiem, że księża potrafią manipulować ludźmi i tak to było w moim przypadku, a co najgorsze oni potrafią rozkochać w sobie kobietę... Czujesz się wtedy taka dowartościowana, bo przy nim nie czujesz się jako zwykła dziewczyna lecz jak księżniczka, którą on doceni pod każdym względem. Dlatego proszę was nie wypowiadajcie się w ten sposób, to nie jest takie proste jak się wam wydaje, to jest strasznie trudne...

#60 ~eli~

~eli~
  • Goście

Napisano 28 grudzień 2010 - 13:46

JA TEZ COS WIEM o tym, na czatach jest pełno księży, na portalach randkowych, bylam na spotkaniach, wiem co mówię. Wejdźcie na czat Białystok na wp.pl

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych