Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Andrzej~

~Andrzej~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 09:52

Bezczelna kobieta przecież widać na zdjęciu grób obok i widać w jakiej linii powinien być postawiony następny grobowiec. Pani myśli że jak sobie mieszka w Kanadzie to jej wszystko wolno. Mam nadzieję że Pan pójdzie z tym do sądu i jeszcze wywalczy porządne odszkodowanie, a ta Pani będzie musiała to przebudować to na własny koszt.

#2 ~królikleśny~

~królikleśny~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2018 - 10:25

"Zrobiłem ze swojej strony, co mogłem - mówi proboszcz parafii w Rosochatem Kościelnem."
Co oznacza: przyjąłem dobrowolną ofiarę, a że była suta i do tego w dolarach, to co sią będę wtrącał.
Taka jest moja opinia.

#3 ~ss~

~ss~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 14:26

Kilka lat wcześniej miałem identyczny przypadek i ksiądz zachował się również tak samo ,on nic nie wie on nie będzie pilnował ,ale 2 lata wcześniej jak ja budowałem nagrobek to "dobrowolna ofiara"wynosiła 10% wartości nagrobka

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 01:26

Ten pan wiecznie ma jakieś problemy myśli że jak jest sołtysem tej wsi co mieszka to mu wszystko wolno

#5 ~Parafianka~

~Parafianka~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2018 - 21:34

Mieszkam niedaleko tego cmentarza . Cmentarz jest wspólny.Parafialny należący do paru wsi. Nie raz widziałam tą Panią klęczącą przed mogiłą rodziców. Płaczącą - gdzie dookoła nie było innych osób.A szczególnie zapadł mi widok 1 listopada tego roku.Podeszłam do niej . Usłyszałam łzy rozpaczy kobieta w podeszłym wieku modliła się o możliwość postawienia nagrobka swoim rodzicom. Po chwili rozmowy powiedziała że od dwóch lat sąsiad utrudnia jej postawienie i odpowiednie uszanowanie mogiły swoich rodziców.Ksiądz również zmienił zdanie chodź jak twierdzi ta Pani wydał zgodę na postawienie nagrobka.Myślę że nikt nie zasługuje na cierpnie przez parę centymetrów na cmentarzu.....

#6 ~chachoł Mykoła~

~chachoł Mykoła~
  • Goście

Napisano 07 grudzień 2018 - 13:36

Cham z chamką o "trzy palcy" ziemi się pokłócą. 

#7 ~sialalala~

~sialalala~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 12:43

Najbardziej jest winny ksiądz, ale dla niego liczą się tylko 3 rzeczy. Pieniądze, kasa i hajs nic więcej. Od jednych dostał pieniądze za pozwolenie a Pani widocznie musiała dać więcej. Ten ksiądz ściągnie na parafie wiele kłopotów. Własną gosposię z wiezienia wykupił a za czyją kasę? Za parafialne. Tą panią widziałem raz w akcji. Ona ma coś z głową nie tak. Krzyczała na cały cmentarz. Jestem ciekawy czy spraw się jakoś rozwinie czy tak już zostanie.

Powodzenia

#8 ~Czytelnik~

~Czytelnik~
  • Goście

Napisano 09 grudzień 2018 - 22:09

A ze pomnik kosztowak tylko 50 tys.,a ksiadz bierze tylko skromne 10% to szczegol,co ma sie wtracac

#9 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2018 - 19:34

Gównoburza za 3..2..1

#10 ~Stanislaw~

~Stanislaw~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2019 - 00:26

Gównoburza za 3..2..1

#11 ~Lech~

~Lech~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 09:22

Opinia postronna

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2019 - 09:23

Przede wszystkim swoje opinie ( wypowiedzi ) powinniśmy przedstawiać w sposób kulturalny i z szacunkiem dla starszych osób.
Moim zdaniem ta starsza Pani obwiniana jest bezpodstawnie-postawiła nagrobek na grobie swoich bliskich na który otrzymała pozwolenie.
To że ktoś wcześniej postawił nagrobek na tyle jej grobu i przesunął się do przodu powodując brak przejścia między grobami nie jest jej winą.
Czy ktokolwiek z nas chciałby przesunąć swój nagrobek do przodu by umożliwiać przejście między grobami dzieki czemu każdy chodziłyby po szczątkach naszych bliskich...myślę że nie.
Najłatwiej obwiniać jest osobę która jest daleko i nie ma możliwości obrony.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych