Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

233 odpowiedzi w tym temacie

#221 ~~~finalistka~~~

~~~finalistka~~~
  • Goście

Napisano 29 czerwiec 2009 - 20:17

Ja to się tylko ciesze,że nie spełniły się wcześniejsze typowania !! wtedy straciłabym jakąkolwiek nadzieję na uczciwość tego konkursu. a za Natalkę i Beatę P. trzymam gorąco kciuki, bo dziewczyny w pełni zasłużyły na tytuł i one jako jedyne z dziesiątki godnie mogą reprezentować wszystkie piękne podlasianki :)

#222 ~śmiech~

~śmiech~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2009 - 07:01

meliski się napijcie finalistki, bo złośc piękności szkodzi :)

#223 ~GOSIA~

~GOSIA~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2009 - 09:49

moim zdanie miss dorosłych to traf w dziesiatkę-ładna i badzo inteligentna dziewczyna a nastolatki to nadal uwazam ze 1 została poszkodowana,poniewaz jest najładniejsza i bardzo naturalna a taka powinna byc nastolatka.

#224 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 czerwiec 2009 - 10:40

a skąd możesz wiedziec ze ta miss dorosłych jest inteligentna , jak dla mnie to zadna z nich gdy rozmawiały z prowadzacą nie wykazały się odrobiną inteligencji... porażka , niech sie lepiej miss nauka zajmie a nie lataniem po konkursach

#225 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 09:13

Widze ze forum umarlo,a tymczasem dziewczyny z naszego regionu przeszly do półfinału miss polonia i to az 3:)

#226 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 13:34

Które ??

#227 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 13:41

Gratulacje należą się:
1. Natalii Nowickiej
2. Beacie Polakowskiej
3. Paulinie Staniszewskiej

Tak trzymać dziewczyny !!!! :D

#228 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2009 - 14:12

Trzymam za nie kciuki, wspaniałe dziewczyny które godnie mogą reprezentować Podlasie :)

#229 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 lipiec 2009 - 09:55

W tym konkursie występuje regionalizacja, czyli do półfinału musiała się dostać minimum jedna dziewczyna z każdego regionu, a maksymalnie 3. Także gratulacje dla dziewczyn że wykorzystały swoje maksimum miejsc :) . A podlasie i tak chyba dostało najwięcej kwalifikacji do ćwierćfinałów, bo 7 :).
Swoją drogą jeśli zdyskwalifikowali Wojno za to że brała udział w ogólnopolskim finale (nie pamiętam już jakiego konkursu) to powinni i zdyskwalifikować i zabrać szarfe Niemirowicz za to że w finale ogólnopolskim miss studentek była. Gdzie tu sprawiedliwość? może ma jakieś układy? Tym bardziej że wg. rankingów sms była druga?

#230 ~internauta~

~internauta~
  • Goście

Napisano 09 maj 2011 - 11:35

Angela dla mnie juz wygrałaś

#231 ~Kinga~

~Kinga~
  • Goście

Napisano 09 maj 2011 - 12:44

Jak dla mnie niektóre finalistki nie powinny się znaleźć wśród 17 najpiękniejszych podlasianek...:/ Nie rozumiem też czemu naprawdę interesujące dziewczyny są tak nisko typowane w rankingach, mam tu na myśli chociażby Benitę Poniatowską albo Katarzynę Żuk...:( W każdym razie mam już swoje typy więc będę trzymać kciuki i wysyłać smsy:)

#232 ~jaro~

~jaro~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 07:09

Nieprawda, nie każdy!! Ja nie np. O wartości człowieka nie decyduje "uroda" (a raczej lansowany jej model). Nie wmawiajcie tego tym ptasimi móżdżkom. Kto startuje w takim konkursie jest niezbyt rozgarnięty jak Doda. Powinny być konkursy na najbardziej pracowitych studentów, a nie "miss".

hahahahahczłowieku ty masz sie uczyc a nie paracowac potem ida tacy niedouczeni i parcuja

na niby na 3 etaty

#233 ~Karol~

~Karol~
  • Goście

Napisano 12 maj 2011 - 21:04

Najpiękniejsza nr.11 prawidłowy wzrost, piękne obojczyki, twarz - o to własnie chodzi.

#234 ~gocha~

~gocha~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2011 - 13:44

Jak dla mnie Benita Poniatowska powinna wygrać. jest najładniejsza i ma najlepsza figure i urode.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych