Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

233 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Aniś~

~Aniś~
  • Goście

Napisano 02 maj 2009 - 16:33

A mi się podobają panie 13, 20 a z nastolatek to 3, 14. Powodzenia dziewczyny!

#22 ~Tom~

~Tom~
  • Goście

Napisano 03 maj 2009 - 18:30

Te dwie Panie na koncu to trzeba przyznac są bardzo ładne chyba najładniejsze

#23 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 03 maj 2009 - 19:09

Najładniejsze... haha , założe się że kazda z Pań startujących ma własne powalające zdjęcie więc ja porównuje tylko te Panie które były na castingu i zrobiono im zdjęcia na równym sprawiedliwym poziomie !!!!!!

#24 ~~tomi~~

~~tomi~~
  • Goście

Napisano 03 maj 2009 - 19:31

Będą zdjecia profesjonalne wtedy zobaczymy ktora jak wyglada a te 2 Panie z konca chyba nie zostaly wzieta poza castingiem dlatego ze sa brzydkie wrecz przecwinie sa to na pewno piekne kobiety ianczej komisja by ich nie wziela;]

#25 ~deejaygo~

~deejaygo~
  • Goście

Napisano 03 maj 2009 - 20:04

taaak są napewno tak piękne że komisja nagięła regulamin żeby je tylko wcisnąć...nie oszukujmy sie.....każdy wie czemu i jakim sposobem trafiły na liste jako nadprogramowe uczestniczki a komentarze typu ''są najładniejsze'' to chyba one same sobie piszą:) i ludzie bez przesady casting to casting a nie pic na wode który można sobie obejść i udawac że to wporzadku

#26 ~Damnn~

~Damnn~
  • Goście

Napisano 03 maj 2009 - 20:28

ludzie nie macie chyba co robic tylko zastanawiac sie skad i kto wzial sie wsrod kandydatek i tak wszystko sie wyjasni wiec po co robic takie cyrki a swoja droga prawie kazda z tych dziewczyn ma profil chociazby na naszej klasie, mozna sobie wejsc i zobaczyc jak wygladaja na innych zjdeciach ja jestem pod wrazeniem niektorych z nich.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 maj 2009 - 23:31

Tak jest , nie ma profesjonalnych to jest nasza-klasa ! tez podglądałem :) większość jest na profilu "najpiękniejsze kobiety podlasia " tak najłatwiej szukać :) pozdr dziewczyny jestem niektórymi bardzo mile zaskoczony

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 09:13

właśnie jestem po przeglądzie dziewczyn na nk i też zupełnie odmienna reakcja niż na fotki tutaj.najbardziej spodobały mi się panie z nr. 6,10,12,18 , a te dwie na końcu nie wiem co tam robią, ale to moja subiektywna opinia.

#29 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 09:46

Kazdy wie w jaki sposob trafiły czyli w jaki?

#30 ~kamka~

~kamka~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 12:38

ta ostatnia to niedowartościowany niedobitek z miss podlasia hahaha

#31 ~globi~

~globi~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 12:45

10 nigdy w zyciu , mis sie podobają blondnki ale nie ona... a ta 18 ma jakis duzy nos a ostatnia blondi to sie zgadzam niedobitek to jedno a ogólnie jak świnka pigi wygląda. a czarnych jest zdecydowanie za duzo !!!!

#32 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 13:13

nie ma co obstawiać, może dadzą lepsze foty to się zobaczy, nie każdy musi być super fotogeniczny

#33 ~lulushame~

~lulushame~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 16:35

że tak sie zapytam....co sie wyjaśni?:D w sumie nie ważne czy dziewczyna sie dostała bo jest ładna czy ma dzianych rodziców:D nie no to wogólne nie ma nic do rzeczy!!! głupcy po co to sie zastanawiać!! przeciez i tak wszystko będzie jasne jak te dwie na końcu wygrają:D

#34 ~BuBu~

~BuBu~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 16:41

Moimi faworytkami są Agnieszka Łapińska (16) i Milena Wojno (20). Obie naturalne... Nie solariany i prezentują się Bardzo Dobrze! ;)

#35 ~Jagiellonia~

~Jagiellonia~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 16:47

Racja... solariany ma każdy na codzień na ulicy a MISS musi być wyjątkowa! Co że połazi na solare i jest fotogeniczna? Musi mieć to coś! Nie tylko bogatego tatusia i zjaraną skure :P

#36 ~BuBu~

~BuBu~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 16:55

Zobaczcie nr.6 Przeciętna na tych zdjęciach... a znalazłem ją na nk i byłem zaskoczony jak photoshop może człowieka zmienić! :P miss to miss a modelki a modelki na wybieg i w photoshopie się obrabiać jak urody naturalnej brakuje :P

#37 ~Jackob~

~Jackob~
  • Goście

Dokladnie :P dlatego moje typy jak na dzisiejszy (moze sie to zmienic :P) to: 5, 6, 8 i 14 bo sie wydaja najbardziej naturalne :P nie tapeta, solara i farb wlosy :] pzdr.

#38 ~BuBu~

~BuBu~
  • Goście

Zobaczcie nr.6 Przeciętna na tych zdjęciach... a znalazłem ją na nk i byłem zaskoczony jak photoshop może człowieka zmienić! :P miss to miss a modelki a modelki na wybieg i w photoshopie się obrabiać jak urody naturalnej brakuje :P

#39 ~Paulinka~

~Paulinka~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 17:02

Czesc, tu pani ze zdjecia nr 6 :P wolny kraj wiec mozna mowic co sie chce :P chcialam tylko w woli uscislenia wyjasnic ze moje zdjecia to nie photoshop tylko dobry make-up i dobra reka fotografa :P ale bedziecie sobie wierzyc w co chcecie :P zreszta.. nie oceniajcie dziewczyn jezeli ich nie widzieliscie na zywo.. Dziekuje pozdrawiam :)

"Nie jest piękne to co piękne, tylko to co się komu podoba." :)

#40 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 17:14

Ja jestem ciekawa po czym rozpoznajecie solarium na tych zdjęciach, bo wszystkie są przyciemniane ... a włosy farbowane ,phi co w tym złego nikt czerwonych nie ma poza tym z was tacy eksperci za dyche ... i tyle !!!! zgadzam się z wypowiedzią Pani powyżej bo nie widzieliście na żywo to nie gadajcie ... pozdrowienia dziewczyny , wszystkie jestesciue piękne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych