Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

233 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~bez tapety~

~bez tapety~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 17:22

hahahahaha ciekawe która kobieta nie uzywa tapety... przynajmniej widac że dba o siebie , poza ty zapewniam że podkład i puder to nie operacja plastyczna !!! Żałośni jesteście momentami , a toże ktoś pryszcza zapudruje no i co , normalna sprawa :) , trzymajcie się laski :)

#42 ~sager~

~sager~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 17:40

ten Pan ktory wypowiadal sie na temat zdjecia nr 6 ma najwyrazniej poziom inteligencji rowny 13 latka ktoremu nie podoba sie zadna kobieta bez dekoltu czy miniowki. Widac ze kobieta ze zdjecia 6 jest naprawde sliczna. Takze pofatygowalem sie zeby wyszukac ta osbe na NK i uwazam ze jesli zdjecia robia profesjonalisci to wtedy dopiero widac prawdziwe piekno danej dziewczyny... Uwazam ze ta dziewczyna ma bardzo duze szanse i z pewnoscia jury doceni taka urode. Powdzenia dziewczyno =) Licze ze wygrasz :)

PS:zresta w tym konkursie nie chodzi tylko o urode.. w dzisiejszych czasach dziewczyna musi miec w glowie!!

#43 ~blabla~

~blabla~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 17:54

bla bla bla... te wasze gadanie to tylko strata czasu wiecie? i tak wygra dziewczyna ktora wedlug JURY jest najlepsza i g**** maja do tego zdjecia czy bogaci tatusiowie... mozecie co najwyzej napisac ze: moim zdaniem najlepiej na tym jednym zdjeciu wyszla dziewczyna ta i ta" ale i tak nie wiele to wam da bo wasze zdanie wiekszosc dziewczyna ma gleboko w ........ i wszystkie juz wygraly bo doszly tak daleko! nara!

#44 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 18:03

hahah xD nr 6 Michalina Kostrzewa Miss Nastolatek Gazety Współczesnej 2007 i nr 8 Paulina Staniszewska Miss Nastolatek Publiczności 2007 xD lol xD

#45 ~blue~

~blue~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 19:28

hahaha Paulina ^^ slicznie wyszla na zdjeciu ma duze doswiadczenie i jestem pewien ze wygra :)

#46 ~risingman~

~risingman~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 20:28

nie ma co wywoływac burzy, każdy ma prawo do swojej opini, która wygra przekonamy sie w czerwcu:) to konkurs miss czyli zabawa a nie problem międzynarodowy:)
nie wszystkie mi sie podobają ale spokojnie, na tym świat się nie kończy!

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 21:36

wejdżcie na profil Anny Jermak na naszej klasie..zupelnie inaczej wygląda niż na zdjęciach tu ...;) i dziewczyny trzymajcie sie..a te zdjecia tu to takie malo profesjonalne

#48 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 maj 2009 - 23:57

Wszystkie inaczej wygladają, tylko niektóre mają niestety zablokowane galerie ... :(

#49 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2009 - 16:37

mi się podobaja wszystkie blondynki :) i tu i na naszej klasie :) pozdro laseczki , a niektóre Panie to już widziałem w tym roku na miss podlasia , hmmm czyzby chciały za wszelka cenę dopiąć swego ?

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2009 - 20:40

Co jak co, ale czy aby na pewno nr 6 przeszedl casting ?? Mi sie wydaje, że nie. Poza tym kazda z 22 finalistek jest naprawde sliczna. Niektóre są znane już z ubiegłych lat, inne to nowe twarze, ale każda ma w sobie to coś... Z komentarzami sie powstrzymajcie do czasu obejrzenia sesji zdjeciowych, wtedy wasza ocena bedzie juz bardziej obiektywna moze. a najlepiej zaczekajcie do finalu, bo na zywo KAŻDA laska jest zupelnie inna. Powodzenia dziewczyny ! Trzymam kciuki za wszystkie...

#51 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2009 - 20:40

dowartościować się chcą bo raz nie wyszło , szczególnie ta ostatnia , bo r.k. to sms-ów sobie nawysyłała hahaha

#52 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 maj 2009 - 20:43

no własnie najlepiej pójść na finał , szkoda że nie organizują takiego spotkania że ludzie mogą przyjść zobaczyć, zadać dziewczynie jakies pytanie ... :D

#53 ~finalistka~

~finalistka~
  • Goście

Napisano 05 maj 2009 - 20:51

witam, jestem jedną z finalistek i osobiście nie miałabym nic przeciwko takiemu spotkaniu:)

#54 ~bartosz~

~bartosz~
  • Goście

Napisano 06 maj 2009 - 10:16

jest 24 finalistki a nie 22

#55 ~Pablo~

~Pablo~
  • Goście

Napisano 06 maj 2009 - 14:06

Panna Kalicka podaje wszędzie, że pochodzi z Łomży.. okazuje się jednak, że mieszka w jakimś Czarnocinie?!?! dziewczyny, wstydzicie się swojego pochodzenia?? to, że mieszka się na wsi nie znaczy że jest się gorszym od kogoś kto mieszka w mieście.. totalna bzdura świadcząca o braku poczucia własnej wartości.. co do innych kandydatek, można by pisać wiele ale lepiej wstrzymać się z komentarzami do momentu pojawienia się oficjalnych zdjęć, powodzenia ;))

#56 ~Wercia~

~Wercia~
  • Goście

Napisano 06 maj 2009 - 14:10

a kalicka to nie przypadkiem ta ktora otrzymala jakze zaszczytny tytul miss internautow?? <haha> dziewczyno, zeby ktokolwiek zajrzal w bilingi spalilabys sie ze wstydu, powodzenia dziewuszki.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2009 - 14:28

no wiesz Werciu, musi się dowartosciować bardziej dziewczyna ... haha , ta ostatnia też z konkursu na konkurs hahaha

#58 ~łomżanka~

~łomżanka~
  • Goście

Napisano 06 maj 2009 - 15:17

z Kalicka chodzilam do jednej szkoly, brak mi slow na ta dziewczyne, ona jest po prostu tepa, ladna tez nie jest, zeby ktokolwiek znal ja blizej i wiedzial jaka jest w stosunku do ludzi to pewnie nie dopuscilby jej do tego konkursu, dobrze, ze nic mowc nie trzeba bo obawiam sie ze dziewczyna mialaby problem, przedostatnia kandydatka rowniez uczyla sie w tym samym liceum, nie znam jej jednak na tyle by ja oceniac.. a jezeli chodzi o te ostatnia dziewczyne to czytalam o niej artukul w lokalnej gazecie i nie wydaje mi sie by musiala sie dowartosciowywac, milo, ze w lomzy sa dziewczyny ktore moga sie pochwalic publicznie swoimi sukcesami.

#59 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 06 maj 2009 - 18:10

a jakie sukcesy ma niby ta oststnia, toż na miss podlasia 2009 nic nie dostała, żadnego wyróznienia nawet...

#60 ~dobry~

~dobry~
  • Goście

Napisano 06 maj 2009 - 19:30

Ta ostania jest fotomodelką modelka i gra w reklamach ;] daleko zaszła i dalej jeszcze zajdzie wiec nie sadze by chodizlo jej o dowartosciowanie raczej o dobra zabawe poki jest jeszcze na to czas bo lata niestety leca

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych