Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Zauważyliście?~

~Zauważyliście?~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 14:55

Wojska NATO są w zachodniej części Polski, by obronić Wa-wę a tu - na rozwałkę.... Brawo! Dziękujemy...

#2 ~wio~

~wio~
  • Goście

Napisano 14 maj 2018 - 16:20

Wojska NATO są w zachodniej części Polski, by obronić Wa-wę a tu - na rozwałkę.... Brawo! Dziękujemy...

Głupiś i jeszcze popisujesz się durnota.

#3 ~szwej~

~szwej~
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 07:21

Taaa, rekrutują? A gdzie będą stacjonować? Są już budynki (infrastruktura) dla żołnierzy? A może rozbiją namioty? Z tego co wiem to w Ełku jest problem – z resztą jak zawsze POD GÓRĘ i POD WIATR. NIE MA BUDYNKÓW! NIE MA KADRY! NIE MA NICZEGO! … KAMIENI KUPA!

Kto mi powie kiedy żołnierze 4BOT z Ełku nie będą musieli dojeżdżać do Giżycka?

#4 ~szwej~

~szwej~
  • Goście

Napisano 23 maj 2018 - 07:21

Taaa, rekrutują? A gdzie będą stacjonować? Są już budynki (infrastruktura) dla żołnierzy? A może rozbiją namioty? Z tego co wiem to w Ełku jest problem – z resztą jak zawsze POD GÓRĘ i POD WIATR. NIE MA BUDYNKÓW! NIE MA KADRY! NIE MA NICZEGO! … KAMIENI KUPA!

Kto mi powie kiedy żołnierze 4BOT z Ełku nie będą musieli dojeżdżać do Giżycka?

#5 ~Nina~

~Nina~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 13:48

Do swej Wojska Obrony Terytorialnej maja inny harakter nikt nie mieszka w koszarach. Batalion ma stanowic grupe osob zorentowanych w terenie. Moga spotykac sie na stadionie miejskim lub strzelnicy.

#6 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 23 sierpień 2018 - 14:22

Moga spotykac sie na stadionie miejskim lub strzelnicy.

Albo w lesie.

Żeby pobiegać krzycząc "jebjebjeb".

#7 ~szwej~

~szwej~
  • Goście

Napisano 23 październik 2018 - 19:07

Do swej Wojska Obrony Terytorialnej maja inny harakter nikt nie mieszka w koszarach. Batalion ma stanowic grupe osob zorentowanych w terenie. Moga spotykac sie na stadionie miejskim lub strzelnicy.

No, myślenie godne uwagi (pomijając pisownię).

WOT nie mieszkają w koszarach? O. K.!

A kto i gdzie będzie prowadzić ich ewidencję?

- według Ciebie samozwańczy wojownicy - kto chce to bagnet na broń i do lasu? Czy jak? Partyzantka? Zielone ludziki?

A kto i gdzie ich ubierze / wyekwipuje?

- według Ciebie niech każdy chętny zakłada na siebie co chce - oby zielone - i do lasu?

Kto i jak ich wyżywi?

- aaaa! już wiem, to już będzie częścią szkolenia - zdobyć żywność, takie SERE B.

To może lepiej niech to wojsko (według Twojego mniemania) zostanie w domu  lub zaaranżuje spotkanie gdzieś pod sklepem z piwem.

NINA! TY GŁUPIA KOBIETO - o czym Ty masz pojęcie?

#8 ~gość na forum~

~gość na forum~
  • Goście

Napisano 25 październik 2018 - 08:07

NINA! TY GŁUPIA KOBIETO - o czym Ty masz pojęcie?

Spoko, na tyle ma pojęcie o tej tematyce, że może bez problemu robić za doradcę u Macierewicza, jak ten wróci. A coś czuję, że wróci, tylko w kolejnym rozdaniu.

#9 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2019 - 09:15

Nie wiem na ile są to sprawdzone dane, ale z tego co wiem to wojsko zrezygnowało z tworzenia w Ełku wojsk OT. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych