Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Ruszyła budowa "Biedronki" :: zobacz komentowany artykuł

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2008 - 21:05

Nie ma to jak dobra rzetelna informacja.

Pawilon o powierzchni handlowej kilkuset metrów kw. ma być oddany do użytkowania jeszcze w tym roku.

Czyli od 200 do 999 metrów kw.

#2 ~Alex~

~Alex~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2008 - 11:44

Wszystko to za mało. Potrzebny jest wielki supermarket z prawdziwego zdarzenia. Kiedy pojawi się długo oczekiwane "TESCO" między Kościuszki i Bulwarową i to nie 2 tyś. m kw. ,a 4 tyś. jak chce Tesco.

#3 ~cos wiem~

~cos wiem~
  • Goście

Napisano 21 lipiec 2008 - 15:12

Spokojnie będzie Tesco ok 6500 m2 juz niedługo

#4 ~Ja też~

~Ja też~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2008 - 06:37

Dziwy na kiju.
Ile powstało w Suwałkach małych marketów typu Biedronka, Lidl, Plus, Jaskółka, Stokrotka od chwili jak zadymę wokół wielkich powierzchni rozpoczął pan Dojnikowski? Jakoś tym sklepom wielkie powierzchnie nie będą przeszkadzać w Suwałkach, albo na handlu znają się gorzej od Dojnikowskiego i jego kumpli od suwalskiego handlu.
Mieszkam w pobliżu Biedronki na Świerkowej. Dla sklepików osiedlowych taka Biedronka to gigant. I dziwię się jak to jest, że ta Biedronka napędza klientów tym malutkim sklepikom. Te malutkie żyją w idealnej symbiozie z Biedronką. Obala to mit, że duże powierzchnie wykończą suwalski handel.

#5 ~Ja też coś wiem~

~Ja też coś wiem~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2008 - 07:31

Spokojnie będzie Tesco ok 6500 m2 juz niedługo

Niemozliwe.
Pomijając jazgot suwalskich handlowców i układy prezydent-suwalski handel, taka decyzja nie zapadnie gdyż:
1) Byłby to gwóźdź do trumny dla budowy suwalskiej Plazy. Wycofa się z inwestycji w Suwałkach. Pewne na 100%.
2) Miasto jest właścicielem kilku hektarów gruntu, pomiędzy Reja, a Pułaskiego. O rzut beretem od terenu Tesco. Wydając zezwolenie budowlane na tak duży market w tym miejscu(ziemia Tesco po byłych zakładach drobiarskich), wspomniana ziemia miasta straci niesamowicie na wartości. A jest to jeden z korzystniej położonych gruntów należących do miasta. W grę wchodzą miliony złotych. Miasto zabiłoby taką decyzją swoją własną złotą kurę.

#6 ~katka~

~katka~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2008 - 07:52

No ale żeby budować Biedronkę zaraz pod kościołem???????????? ludzie, bez przesady.... Suwałki - biedronkowe miasto

#7 ~gołść~

~gołść~
  • Goście

Napisano 24 lipiec 2008 - 13:14

żeby budować kościół pod klatką - Suwałki kosciołowe miasto

#8 ~międzyrzeczanin~

~międzyrzeczanin~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 15:15

tak właśnie budują biedronke w międzyrzeczu na 30 stycznia mam być gotowa ok 20 pazdzielnika

#9 ~Aleksander~

~Aleksander~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2011 - 21:04

Lakoniczna informacja o budowie nowego pawilonu Biedronki jest najbardziej poczytna wiadomoscia z Suwalk. W kolejce po tani chleb blsko 2 tys internautow. To az tak drogi chleb w Suwalkach, czy tez go poprostu nie starcza. Gdzie lezy prawda. Aleksander Radzaj

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych