Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rutkowski Development

17 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Bogdan~

~Bogdan~
  • Goście

Napisano 04 grudzień 2018 - 03:03

Witam
Czy ktoś z tu obecnych mieszka, bądź zna opinię kogoś kto mieszka w bloku wybudowanym przez Rutkowski Development? Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w Ultra Sonacie. Nie znalazlem zbyt wielu opinii na temat tej firmy więc może ktoś cos... ??

#2 ~fuuuu~

~fuuuu~
  • Goście

Napisano 22 grudzień 2018 - 07:42

ja obok mieszkam, duze getto z tego zrobili jak hodowla trzody widok w 1 bloku 400 osób wychodzisz na balkon i kolejny widzisz z 500tką a 3/4 to wyjące stancje

#3 ~Giżycko~

~Giżycko~
  • Goście

Napisano 09 luty 2019 - 19:15

Szczerze odradzam tego developera, mieszkam w Giżycku i dach przecieka w każdym koncie, developer naprawia silikonem i po sprawie, a wtedy woda wychodzi w innym miejscu. Okazuje się, że w kilku mieszaniach jest to samo i sprawa trafi do sądu. Ściany są takie krzywe że w łazience na odcinku 2,5 m 5 cm różnicy na suficie. Lepiej dać sobie spokój z tym developerem !!!.

#4 ~białystok~

~białystok~
  • Goście

Napisano 14 luty 2019 - 17:49

Ja kupuję od nich mieszkanie w Białymstoku. Jeden wielki bałagan mają w papierach- bardzo cieżko uzyskać podpisany dokument (przez Prezesa w Ełku), trwa to tygodniami- i jak ktoś kupuje mieszkanie na kredyt to długo czasu się traci czekając na te dokumenty. Masakra

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 luty 2019 - 06:32

Witam
Czy ktoś z tu obecnych mieszka, bądź zna opinię kogoś kto mieszka w bloku wybudowanym przez Rutkowski Development? Zastanawiam się nad kupnem mieszkania w Ultra Sonacie. Nie znalazlem zbyt wielu opinii na temat tej firmy więc może ktoś cos... ??

dojazd do budynku okropny,ciasnota. Budują w czasie największych mrozów i deszczu. Budowlańcy sikają po murach. Będzie pogłos na podwórku. Szum z ul
Magazynowej z firm. Kto kupuje to jego sprawa.

#6 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2019 - 08:53

niska jakość tam, dobre bloki to małe 2-3 pietra

#7 ~ciasnota~

~ciasnota~
  • Goście

Napisano 11 maj 2019 - 06:38

rutkowski za drogi kupisz za 6,5 tys za ile to potem pradasz  ?

#8 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2019 - 17:33

W święto kościelne Boże Ciało pracowali przy budowie bloku przy Transpotowej. Ciekawe za jaką stawkę? Dojazd do bloków okropny.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 05:33

jakie to swieto ?  ja tez pracowalam, nie wiem po co tak głupie wolne

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 05:52

jakie to swieto ?  ja tez pracowalam, nie wiem po co tak głupie wolne

Od wiedzy to ty nie jesteś . Od roboty - tak , tyraj dalej  nikt ci nie zabrania. 

#11 ~buhaha~

~buhaha~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2019 - 13:05

Idioci w procesji ale swieto

#12 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2019 - 13:12

Czy ktoś może w ostatnich miesiącach kupował mieszkanie w Sonata Ultra? Jaki rabat dostaliście od ceny wyjściowej? Ile ostatecznie wyszło mieszkanie za metr? I za ile kupiliście miejsce parkingowe?

Mam zarezerwowane mieszkanie... i zastanawiam się czy ok 7% zniżka to dobra zniżka... bo widzę np mieszkania w słonecznych tarasach u rogowskiego, że cena wyjściowa za podobny metraż jest dużo niższa...

#13 ~fuuu~

~fuuu~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2019 - 06:46

drogo i ciasno

#14 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2019 - 22:19

Idioci w procesji ale swieto

w Kostrzynie na spędzie?

#15 ~2x za drogo~

~2x za drogo~
  • Goście

Napisano 12 sierpień 2019 - 05:37

na Antoniuku 6,5 tysi za metr oujeli oni czy co ?

#16 ~Patient~

~Patient~
  • Goście

Napisano 16 październik 2019 - 18:07

Fudge Rutkowski Developer - czas już zmienić nazwę. Jak się buduje to się myśli A nie klepie się masowke. Jedyne co powinien budować to kurniki. Ludzie i ich uwagi jak i zastrzeżenia odnośnie jego blokow chuj go obchodzą. Zgloszone usterki od roku nie zostaly naprawione. Najważniejsze że kasa się zgadza. Nie dałbym już nawet lepianki postawić

#17 ~7tys~

~7tys~
  • Goście

Napisano 22 październik 2019 - 11:25

potrójne okna wideodomofony  ale bajerów wiesnaik z ełku nawymyslał

#18 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2019 - 18:43

Jak apartamenty przy Transpotowej? Są usterki? Czy idealnie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych