Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rutkowski Development

46 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Marta Rydzewska~

~Marta Rydzewska~
  • Goście

Napisano 25 listopad 2019 - 17:10

Prosze o mala podpowiedz!!! Zarezerwowane mieszkanie przeze mnie znajduje sie na 7 pietrze . Powiem szczerze ze zaniepokoil mnie przeciekajacy dach w innej inwestycji Development Rutkowski .Czy istnieje cos takiego jak gwarancja na przeciekajacy dach ? I jezeli tak to na jak dlugo ? I jezeli pojawi mi sie wilgoc /woda w mieszkaniu uwzgledniajac to ze mieszkanie znajduje sie na ostatnim pietrze czy developer pokrywa koszt naprawy ?

#22 ~Justyna~

~Justyna~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2019 - 10:37

Prosze o mala podpowiedz!!! Zarezerwowane mieszkanie przeze mnie znajduje sie na 7 pietrze . Powiem szczerze ze zaniepokoil mnie przeciekajacy dach w innej inwestycji Development Rutkowski .Czy istnieje cos takiego jak gwarancja na przeciekajacy dach ? I jezeli tak to na jak dlugo ? I jezeli pojawi mi sie wilgoc /woda w mieszkaniu uwzgledniajac to ze mieszkanie znajduje sie na ostatnim pietrze czy developer pokrywa koszt naprawy ?

Mieszkam na osiedlu rutkowskiego przy ul. Samsela w elku – wlasnie na ostatnim pietrze. Nie mam takiego problemu, nawet jak sa mocne ulewy. Może warto udac się do ich biura i dopytac o te sprawe? Ja bylam zadowlona z obslugi, a pytalam chyba o wszystko:D

#23 ~Renata~

~Renata~
  • Goście

Napisano 27 listopad 2019 - 13:06

Wszystkie warunki gwarancyjne są wskazane w umowie deweloperskiej i takie przypadki o których Pani mówi zostają po zgłoszeniu poddane analizie przez odpowiednie wykwalifikowane osoby i zgodnie z umową odbywa się kwalifikowanie do gwarancji. Jeżeli jest to błąd w wykonaniu to deweloper na podstawie gwarancji naprawia usterkę. 

#24 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 grudzień 2019 - 06:07

Na ostatnim pietrze najlepiej, nikt nie tupie i jestes szefem bloku nie cieciem na parterze.

#25 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2019 - 07:26

potwornie duzo w jazbudzie 20 tys, po rabacie 15  a po 2 latach za 10 pradają

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 07:52

Ciasnota, głośno, brak bezpiecznego wyjazdu.

#27 ~never !~

~never !~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2019 - 09:01

poszukaj małego bloku gdzies do 4 pięter max, kazdy inny to mordownia nie życie ;

#28 ~Sabrina~

~Sabrina~
  • Goście

Napisano 29 grudzień 2019 - 21:37

Mieszkam tam co można problemy niedociągnięcia

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 grudzień 2019 - 17:23

Na Antoniuku miejsca do parkowania już nie ma, a jeszcze nie został oddany do użytku blok B. Ściany w bloku to totalna porażka słychać jak sąsiad wkłada naczynia do szafki ... Wentylacja godna polecenia na ostatnim piętrze można wyczuć co kuchci sąsiad na parterze. Blok zrobiony na szybko i na odpierdziel nie polecam cały czas reklamacje bo coś non stop zawodzi. .. . . . 

#30 ~ale jaja~

~ale jaja~
  • Goście

Napisano 31 grudzień 2019 - 08:08

a nazwa apartamenty i cena 6.900

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 18:00

Jakość wykonania wyjdzie po zimie.

#32 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 21:54

Zarezerwowalam ostatnie mieszkanie w ultra sonacie . 56 m 3 pokojowe. Cena wyjsciowa 332.550 sprzedano mi je za 320 tys . Miejsce postojowe bardzo drogie 27500 -Po rabacie 25000 .W sumie 345 tys . Za 2 tygodnie umowiona jestem na podpisanie umowy ostatecznej .. hmm nie jestem pewna czy za te miejsce parkingowe to nie lekka przesada?

#33 ~As~

~As~
  • Goście

Napisano 04 styczeń 2020 - 22:05

Zarezerwowaliśmy właśnie mieszkanie w budynku e. Czytając komentarze zaczynam mieć obawy. Za takie pieniądze mogliby się postarać.
Czy ktoś z czytelników kupił już mieszkanie i chciałby się podzielić swoimi odczuciami? Plusy i minusy

#34 ~ja na nie !~

~ja na nie !~
  • Goście

Napisano 05 styczeń 2020 - 17:28

za wysoki blok i za blisko ulicy i jeden obok drugiego, 0 zieleni, są dziesiątki lepszych ;

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 17:05

Ostatni blok Kombinatu będzie 8 -piętrowy. Słońce w ultra sonata tylko rano. To jest skandal.

#36 ~anna~

~anna~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 19:13

to nie znałes planów ?  ja kupuje w ostatnim bloku własnie

#37 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 styczeń 2020 - 20:09

Plany zostały zmienione.

#38 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 29 styczeń 2020 - 18:08

A miało być osiedle pełne zieleni , kameralne,z fontanną. Kilka rodzin z bloków obok sprzedało lub sprzedaje mieszkania. Kto ma możliwości to ucieka z tego osiedla.

#39 ~wieżofce~

~wieżofce~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2020 - 12:22

nie kupujcie chat w tych kołchozach,a jak blok to mały max 3-4 pietra

#40 ~Rysiek~

~Rysiek~
  • Goście

Napisano 03 luty 2020 - 13:07

Większość tych komentarzy to piszą osoby które nic nie maja z tym osiedlem wspólnego, albo pracują dla Kombinatu chyba. najlepiej głosić swoje teorie i pomysły jak się nawet nigdy tam nie było a tym bardziej nie zamierza się kupować tam mieszkania. No ale w doradzaniu to sami fachowcy..

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych