Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

8 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~sondor~

~sondor~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 17:29

Tu "obatel" jest w błędzie, powinien dodać do tego bania się jeszcze "suwerena". Na cały PIS padł blady strach, to uwidacznia się kupowaniem głosów pod płaszczykiem  500 zł na pierwsze dziecko, trzynastki dla emerytów. Tak zastanawiam się czego oni więcej się boją, rozliczeń po przegranych wyborach, czy też faktycznej utraty władzy i po analizie "dokonań" PISu wynika jednak, że oni najbardziej boją się rozliczeń za te "dokonania".

Z Bogiem by jakoś sobie dali radę, sk., postanowienie poprawy i dobra jest, natomiast z prawdziwym suwerenem już tak dobrze nie będzie i tego boją się najbardziej!!!

#2 ~grze~

~grze~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2019 - 20:20

Tu "obatel" jest w błędzie, powinien dodać do tego bania się jeszcze "suwerena". Na cały PIS padł blady strach, to uwidacznia się kupowaniem głosów pod płaszczykiem  500 zł na pierwsze dziecko, trzynastki dla emerytów. Tak zastanawiam się czego oni więcej się boją, rozliczeń po przegranych wyborach, czy też faktycznej utraty władzy i po analizie "dokonań" PISu wynika jednak, że oni najbardziej boją się rozliczeń za te "dokonania".

Z Bogiem by jakoś sobie dali radę, sk., postanowienie poprawy i dobra jest, natomiast z prawdziwym suwerenem już tak dobrze nie będzie i tego boją się najbardziej!!!

PIS wspiera polskie Rodziny . Czego Ty sie boisz ( a piszesz ,że dobra zmiana się boi )  i trzęsiesz portkami, co masz na sumieniu ?

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 00:27

PIS wspiera polskie Rodziny . Czego Ty sie boisz ( a piszesz ,że dobra zmiana się boi )  i trzęsiesz portkami, co masz na sumieniu ?

PIS wspiera rodzinę Pixie i Dixie, a gdzie ma wartości rodzinne i moralność to pokazują taśmy i fotki szefa służb całującego się z podejrzanym w sprawie reprywatyzacji.

#4 ~Katryna~

~Katryna~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 09:36

Ja ciebie też chętnie powspieram. Daj mi 700, oddam ci 500. Będziesz się cieszył, bo mógłbyś nic nie dostać.

#5 ~Katryna~

~Katryna~
  • Goście

Napisano 10 marzec 2019 - 09:38

PIS wspiera rodzinę Pixie i Dixie, 

Matki i żony bezprzykładnie atakowane wspiera, jak powiedział krasnalek Glapcio.

#6 Ichi

Ichi

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 12 marzec 2019 - 16:24

Nie mogę czytać takich tematów. Ciśnienie automatycznie mi samo skacze.

#7 ~Jarun~

~Jarun~
  • Goście

Napisano 30 marzec 2019 - 21:53

Typowy okaz wazeliny, bełkotu i karierowiczostwa. Człowiek bez poglądów, chorągiewka, jednym słowem ŁACHUDRA! Oglądając go i słuchając, czuję obrzydzenie !

#8 SimoN16

SimoN16

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 18 kwiecień 2019 - 11:56

Wielkie dzięki za sprawdzone info! Z całą pewnością będzie to dla mnie przydatne.

#9 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 18 kwiecień 2019 - 13:25

Wielkie dzięki za sprawdzone info! Z całą pewnością będzie to dla mnie przydatne.

O, bocisko-kretynisko znowu w akcji.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych