Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Rzucał kłody pod nogi :: zobacz komentowany artykuł

178 odpowiedzi w tym temacie

#121 ~Zabytkodajewicz~

~Zabytkodajewicz~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 14:10

http://www.suwalszcz...l_ver/pol09.htm

Więc co wyburzono z "gmachów użyteczności publicznej - wzdłuż głównej ulicy, która równocześnie stanowiła naturalny fragment tzw. traktu kowieńskiego z Warszawy przez Kowno do Petersburga" - czy miasto nie dba o tę ulicę, która "jest nadal centralną arterią miasta, o interesującej klasycystycznej zabudowie", czy o co chodzi? Które spośród budynków "suwalskiej starówki" przeznaczono do rozbiórki?

#122 ~Zabytkodajewicz~

~Zabytkodajewicz~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 14:13

Wiesz, może znaczy to niewiele, ale jeśli nie zobaczę rozpoczęcia tej inwestycji, to po prostu Obiecankiewicz nie ujrzy mojego głosu w urnie... Głosowałem na niego, więc zasada "ograniczonego zaufania" zobowiązuje...

#123 ~aaaa~

~aaaa~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 14:27

Wiesz, może znaczy to niewiele, ale jeśli nie zobaczę rozpoczęcia tej inwestycji, to po prostu Obiecankiewicz nie ujrzy mojego głosu w urnie... Głosowałem na niego, więc zasada "ograniczonego zaufania" zobowiązuje...

Tak sobie myślę, że gdyby Obiecankiewiczowi jak go nazywasz zależało na następnej kadencji, to pewnie inaczej toczyłyby się sprawy inwestycji w Suwałkach. Facet już w tej chwili załatwił sobie super emeryturę. Działa na przetrwanie.

#124 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 14:33

Więc co wyburzono z "gmachów użyteczności publicznej - wzdłuż głównej ulicy, która równocześnie stanowiła naturalny fragment tzw. traktu kowieńskiego z Warszawy przez Kowno do Petersburga" - czy miasto nie dba o tę ulicę, która "jest nadal centralną arterią miasta, o interesującej klasycystycznej zabudowie", czy o co chodzi? Które spośród budynków "suwalskiej starówki" przeznaczono do rozbiórki?

Chciałeś wiedzieć coś o bazarszopie podżuciłem ci linka ,a ty zaczynasz inny temat
Które spośród budynków "suwalskiej starówki" przeznaczono do rozbiórki?-to spytaj ratusza

#125 ~bbbb~

~bbbb~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 14:39

Ewenement na skalę kraju. 100% obietnic wyborczych niedotrzymana.

#126 ~Zabytkodajewicz~

~Zabytkodajewicz~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 14:44

Tak sobie myślę, że gdyby Obiecankiewiczowi jak go nazywasz zależało na następnej kadencji, to pewnie inaczej toczyłyby się sprawy inwestycji w Suwałkach. Facet już w tej chwili załatwił sobie super emeryturę. Działa na przetrwanie.

w takim razie wypada siąść, płakać i popierać każdego, kto może podenerwować Gajewskiego -- ale zdaje się u boku Gajewskiego jest jeden młody prężny -- jemu nie zależy? prezydentura Gajewskiego działa też na jego konto?

#127 ~Zabytkodajewicz~

~Zabytkodajewicz~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 14:49

Chciałeś wiedzieć coś o bazarszopie podżuciłem ci linka ,a ty zaczynasz inny temat
Które spośród budynków "suwalskiej starówki" przeznaczono do rozbiórki?-to spytaj ratusza

W artykule jest mowa o całym zespole militarnym - teraz: czy ktos liczy na całościową restaurację i konserwację owego zespołu? Duża część jest obecnie zamieszkała a duża zdewastowana i straszy opustoszałymi murami bez szans na zbawienie...

Nie mam zamiaru sie pytać ratusza - czy cos obecnie oficjalnie wiadomo o planach wyburzania ? Jak do tej pory magistrat zajmował się raczej rewitalizacja niż spisywaniem na straty...

#128 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 17:04

w takim razie wypada siąść, płakać i popierać każdego, kto może podenerwować Gajewskiego -- ale zdaje się u boku Gajewskiego jest jeden młody prężny -- jemu nie zależy? prezydentura Gajewskiego działa też na jego konto?

Każdy tutaj piszący ma chyba jakąś iskierkę nadziei, że Gajewski w końcu przebudzi się. Kim jest ten młody i prężny u boku Gajewskiego? Z tego co obserwuję, to Gajewski nie toleruje u swego boku prężnych ludzi, niezależnie od wieku.

#129 ~Zabytkodajewicz~

~Zabytkodajewicz~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 17:13

może to na wyrost - miałem na myśli obecnego dyrektora rokisu

#130 ~Zabytkodajewicz~

~Zabytkodajewicz~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 17:14

Z tego co obserwuję, to Gajewski nie toleruje u swego boku prężnych ludzi, niezależnie od wieku.

Może rokis to zesłanie?

#131 ~aaa~

~aaa~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2008 - 18:45

Może rokis to zesłanie?

Pisząc myślałem właśnie o p. Mariuszu K.
I co? Wymienił stryjek siekierkę na kijek.
Tylko, że M.K. nie zajmował sie gospodarką. Od gospodarki jest niejaki Czesio R. Jest, a tak jakby go nie było.
Sytuacja przypomina mi rządy Józka, ale tego stalowego w CCCP.

#132 ~re:~Zabytkodajewicz~~

~re:~Zabytkodajewicz~~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2008 - 10:57

Gdzieś pytałeś, czy przebudowa Parku Konstytucji 3 Maja, to też sprawka Wołągiewicza.
Przypadkiem wpadłem na trop, że tak. Jest na to dowód w protokole Komisji finansów z 21.04.2005roku. To nie Gajewski, tylko Wołągiewicz rozpoczął tę sprawę. Czyli Gajewski pokończył tylko to co rozpoczął Wołągiewicz, przypisał sobie sukcesy Wołągiewicza i stop klatka.

#133 ~SU~

~SU~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2008 - 11:30

Gdzieś pytałeś, czy przebudowa Parku Konstytucji 3 Maja, to też sprawka Wołągiewicza.
Przypadkiem wpadłem na trop, że tak. Jest na to dowód w protokole Komisji finansów z 21.04.2005roku. To nie Gajewski, tylko Wołągiewicz rozpoczął tę sprawę. Czyli Gajewski pokończył tylko to co rozpoczął Wołągiewicz, przypisał sobie sukcesy Wołągiewicza i stop klatka.

Ameryka juz dawno odkryta :D

#134 ~Szoking~

~Szoking~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2008 - 11:41

Ameryka juz dawno odkryta :D

Odkryta, nie odkryta. Dla mnie to szok. Jak można przypisać sobie nie swoje zasługi?

#135 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2008 - 11:42

Pan G. pkończył tylko to co rozpoczął Pan W. i przypisał sobie sukcesy Pana W.
Owszem, ale w nagrodę Pan W. przed przejściem na emeryturę, miał możliwość pracowania na wielu etatach w instytucjach zależnych od Pana G. Jak to się nazywa - nepotyzm?

#136 ~SU~

~SU~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2008 - 11:50

Odkryta, nie odkryta. Dla mnie to szok. Jak można przypisać sobie nie swoje zasługi?

Widocznie można ,dogadali się ,,wilk syty owca cała,,

#137 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2008 - 12:48

Mistrz kamuflarzu.

#138 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 czerwiec 2008 - 20:18

Mistrz kamuflarzu.

Wg mnie mistrz kłamstwa i intryg.

#139 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2008 - 10:01

jeżeli wywalą obecnego konserwatora, to będzie to skandal nad skandale. I tak gajewski rządzi miastem jednoosobowo. Ma jakiś przynajmniej w sprawie zabytków bat nad głową. Pozbędzie się Tumidajewicza, to hulaj dusza! Piekła nie ma. Zniszczą miejskie zabytki doszczętnie. hala targowa groziła zawaleniem? Bzdura. Trzymaj się panie Tumidajewicz. Nie jesteś sam wśród tych oszołomów.

Amen

#140 ~Zabytkodajewicz~

~Zabytkodajewicz~
  • Goście

Napisano 05 lipiec 2008 - 21:13

tak, tak -- odbudował cała Kościuszki, a na koniec puści z dymem -- ech, ludzie, ludzie...

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych