Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sadystka wychowawczyni 6 latkow w przedszkolu nr.5

72 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Koła, szprychy, dwa pedały~

~Koła, szprychy, dwa pedały~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 14:40

Chory, niechory - wystarczy się uważniej przyjrzeć, by zauważyć te same błędy, braki spacji itd., które pokazują, że różne wpisy robi ta sama osoba. I ten sam sposób pisania jest w wielu "sensacyjnych" wątkach. Wyssanych z palca.
Brodaty rowerzysta, prawda? Fantazję facet ma...

#22 ~ojej~

~ojej~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 15:41

Chory, niechory - wystarczy się uważniej przyjrzeć, by zauważyć te same błędy, braki spacji itd., które pokazują, że różne wpisy robi ta sama osoba. I ten sam sposób pisania jest w wielu "sensacyjnych" wątkach. Wyssanych z palca.

Nie powiedzialam ,bym ze to pisze jedna osoba,bo teraz ty pisales,ja tez pisze.To tylko forum,kazdy moze pisac co uwaza za stosowne,jest demokracja,ja tu nie widze nic obrazliwego.Tylko moze miec jakas pretensje ten,ktory ma nieczyste sumienie.Zajmuje stolek, na ktorym nie powinien zasiadac i boi sie o swoja d***.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 16:25

...który często pstryka ludziom zdjęcia? To ten, o którym myślę?

#24 ~foto~

~foto~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 16:35

...który często pstryka ludziom zdjęcia? To ten, o którym myślę?

Znam tego fotografa,super robi fotki i tanio.

#25 ~oo7~

~oo7~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 18:09

No,no-nie, po Bozemu jechac ,na czlowieka,ktory obstal sie za dzieciulkami malymi,te dziadek to jak tu sie zorjetowalam wystepuje w sprawach obrony praw czlowieka,praw dziecka,prawa biednych ludzi do zycia,krytykowal proboszcza, bo cos wiem o tym,mial racje,zrobil posluge biednym ludziom w karitas,w mopsie,bo jak byla terantowa,to znikaly dary,a ten cis w rajsku to bebnili o tym w calym miescie,o tych blokach tez ,ja tez walcze o mieszkanie,zeby dali zadarmo.

#26 ~radny~

~radny~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 18:44

Jak taki dobry jest wybierzcie go na radnego, a może nawet na burmistrza. ha ha

#27 ~Jeden duży, drugi mały.~

~Jeden duży, drugi mały.~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 18:48

Dobra, niech się koleś produkuje sam do siebie. Wolne forum. Nie ma sensu tego choć w części traktować poważnie, ale dla jaj sobie poczytać te wypociny można ;)

#28 ~lucek mostowiak~

~lucek mostowiak~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 18:56

Faktycznie jaja to są dobre. No bo biedak sam sobie nie poradzi z zastępami uzbrojonych po pachy przedszkolanek terroryzujących biedne dzieci.

#29 ~zizu~

~zizu~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 19:38

ja wiem kto te brednie wypisuje ten człowiek jest chory umysłowo, choruje na ciężką ckorobę schizofremię paranoidalną. On wszystkich opisujerpolicje mops prokuratorów a nawet nie dacie ludzie wiary proboszcza z bazyliki NMP w Bielsdku podlaskim

.... oj nie damy wiary, że nawet proboszcza - hi, hi a co on święty katabas jeden?

#30 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 20:00

Jak taki dobry jest wybierzcie go na radnego, a może nawet na burmistrza. ha ha

A co ty zrobiles dobrego dla mieszkancow miasta,dla biednych chorych emerytow,nawet nie stac ich na leki,dla bezrobotnych,dla rodzin wielodzietnych,dla rozwoju szkolnictwa i oswiaty,jakie maja warunki ,do zycia mlodzi absolwenci szkol,sa bez pracy i prawa do zasilku bezrobotnego,gdzie sa mieszkania socjalne.Markety,apteki budujecje,gdzie sa renty chorym ludziom,pozabieraliscie renty inwalidzkie kalekom,gdzie rety socjalne tym ,co choruja od dziecka.Powiedz ile stanowis pracy utworzyles,ile zakladow pracy powstalo.Przeciez na Ciebie ludzie glosowali.Grunt to zdobyc stolek i miec kase zadarmo.To was obowiazek zadbac o byt i godne zycie mieszkancow Bielska-P. i okolic.Za komuny ludzie mieli prace,nikt nikogo nie wyrzocal z mieszkania,mieli prace i pieniadze wszyscy.Przez 20 lat w rzadzie tylko byly klotnie,doprowadzili kraj do kryzysu,ludzi do nedzy.

#31 ~radny~

~radny~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 20:07

A co ty zrobiles dobrego dla mieszkancow miasta,dla biednych chorych emerytow,nawet nie stac ich na leki,dla bezrobotnych,dla rodzin wielodzietnych,dla rozwoju szkolnictwa i oswiaty,jakie maja warunki ,do zycia mlodzi absolwenci szkol,sa bez pracy i prawa do zasilku bezrobotnego,gdzie sa mieszkania socjalne.Markety,apteki budujecje,gdzie sa renty chorym ludziom,pozabieraliscie renty inwalidzkie kalekom,gdzie rety socjalne tym ,co choruja od dziecka.Powiedz ile stanowis pracy utworzyles,ile zakladow pracy powstalo.Przeciez na Ciebie ludzie glosowali.Grunt to zdobyc stolek i miec kase zadarmo.To was obowiazek zadbac o byt i godne zycie mieszkancow Bielska-P. i okolic.Za komuny ludzie mieli prace,nikt nikogo nie wyrzocal z mieszkania,mieli prace i pieniadze wszyscy.Przez 20 lat w rzadzie tylko byly klotnie,doprowadzili kraj do kryzysu,ludzi do nedzy.

Zapraszam do rady na stołek to zobaczysz. No ale ty wolisz komunę. To dla tego atak na proboszcza i manifestacje 1-majowo. Komuno wróć wołasz!!!

#32 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 20:28

Zapraszam do rady na stołek to zobaczysz. No ale ty wolisz komunę. To dla tego atak na proboszcza i manifestacje 1-majowo. Komuno wróć wołasz!!!

Bylem mlody ,za komuny ale pamietam ,ze bylo niezle rodzice mieli prace i kasy zawsze dostawalem od nich,dzis nie mam pracy zima,a zona wogole,mieszkamy z bratem i z matka emerytka,ktora ciagle choruje a bratu zabrali rente, boimy sie,ze bedzie gorzej.Mysle ze kumuna nie wroci,ale i ta unja pier***nie niedlugo.Pomyliles mnie z tym starym dziadkiem.

#33 ~radny~

~radny~
  • Goście

Napisano 27 luty 2009 - 20:44

Bylem mlody ,za komuny ale pamietam ,ze bylo niezle rodzice mieli prace i kasy zawsze dostawalem od nich,dzis nie mam pracy zima,a zona wogole,mieszkamy z bratem i z matka emerytka,ktora ciagle choruje a bratu zabrali rente, boimy sie,ze bedzie gorzej.Mysle ze kumuna nie wroci,ale i ta unja pier***nie niedlugo.Pomyliles mnie z tym starym dziadkiem.

Myślę, że narzekanie to taka polska przypadłość. Wiem, że czasy są trudne. Ale ta bieda powinna łączyć a nie dzielić nas Bielszczan. Tylko dialog i wzajemne zrozumienia mogą przynieść skutek. Nie myśl że los radnego to tylko kasa. Nowe samochody, domy. Nie każdy ma tak dobrze.

#34 ~tolik~

~tolik~
  • Goście

Napisano 28 luty 2009 - 00:38

Myślę, że narzekanie to taka polska przypadłość. Wiem, że czasy są trudne. Ale ta bieda powinna łączyć a nie dzielić nas Bielszczan. Tylko dialog i wzajemne zrozumienia mogą przynieść skutek. Nie myśl że los radnego to tylko kasa. Nowe samochody, domy. Nie każdy ma tak dobrze.

Widzisz radny ku***ie, jak zyja twoi wyborcy,ksiezowski pupilku ,pieprzysz,ze komuna byla zla.W Bielsku nie bylo komunistow tylko PZPR-owcy,wszyscy chodzili do kosciola i cerkwi,sam nalezales do PZPR,bo tylko Grzybowski Ignacy, to nie nalezal do parti,a ta wasza reszta to nalezala do parti,nawet Leszczynski Krzysztow,byly burmistrz byl partyjniakiem,a dzis udaje katolika.

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2009 - 11:05

ot i sobie o przedszkolu dyskutujemy.

#36 ~sasiadka~

~sasiadka~
  • Goście

Napisano 28 luty 2009 - 13:59

....i wjechali na dziadka,ktory nie ma internetu od grudnia,ma gierki kompoter dla dzieci,kupil w komisie.

#37 ~Niezły bloger ;)~

~Niezły bloger ;)~
  • Goście

Napisano 28 luty 2009 - 14:09

No, no... Jeszcze chwilka i nam facet - pod różnymi nickami - opowie całe swoje życie i naświetli obecną sytuację materialną ;)

#38 ~tolik~

~tolik~
  • Goście

Napisano 28 luty 2009 - 14:54

Zeby ci nie zalezalo na kasie,samochodzie,tobys tam nie siedzial,dodaj jeszcze ,,balagi'',za pieniadze podatnikow.

#39 ~sory~

~sory~
  • Goście

Napisano 28 luty 2009 - 18:07

Ten dziadek ,to pamietam szykowal demostracje, na 3-go maja,bo chodzilo o remonty blokow kumunalnych,na jego dzielnicy.Smieszy to mnie,ze to nikt z radnych wczesniej tym sie nie zajal,musial zajac sie tym prokurator i tv-Bialystok.Przeciesz temu dziadkowi, nic nikt nie placi za to
a wy siedzicie i obradujecie,jak to sobie podniesc diety,napchac brzuch.Zacznijcie sluzyc ludziom,mieszkancom miasta Bielska-Podlaskiego i gminy.Dwadziescia lat po obaleniu komuny, tu w Bielsku-P,do wladz wchodza ,nakrecani przez klerykow ci sami kretacze.Razem przez te 20 lat okradali biedakow.Oczywiscie dawni czlonkowie PZPR,niektorzy,w koszulkach Solidarnosci.Nie wstyd wam,ze za was ,sprawy ludzkie ,mieszkancow miasta zalatwial,dziadek.?Dlatego wy go tak oczerniacie.

#40 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 28 luty 2009 - 20:37

jaja

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych