Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sadystka wychowawczyni 6 latkow w przedszkolu nr.5

72 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~mietek~

~mietek~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 09:22

Ale gość się zawzięty na przedszkole i panie przedszkolanki, na 40 wpisów na tym forum, 19 zostało napisane jego reką, typowy pieniacz co to dokopie każdemu i przy każdej sytuacji, a jak naprawde jest w tym przedszkolu wiedzą rodzice, którzy co roku posyłają tam swoje dzieci.

#42 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 09:44

Ale gość się zawzięty na przedszkole i panie przedszkolanki, na 40 wpisów na tym forum, 19 zostało napisane jego reką, typowy pieniacz co to dokopie każdemu i przy każdej sytuacji, a jak naprawde jest w tym przedszkolu wiedzą rodzice, którzy co roku posyłają tam swoje dzieci.

A na moje pytania odpowiadał wymijająco.

#43 ~mietek~

~mietek~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 12:21

Kochany wuczek dziadka, rozpieszczony i rozpuszczony, w domu jak widać jest komputer i internet, napewno może robić co chce, a w przedszkolu w szesciolatkach trzeba się już uczyć, są wymagania, wiec najlepiej opowiadać bajki dziadkowi i nie iść do przedszkola. Przy takim podejściu to dziadek za kilka lat bedzie płakał, bo wnuczek zamiast studiować będzie kopał rowy.

#44 ~zygi~

~zygi~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 18:21

Kochany wuczek dziadka, rozpieszczony i rozpuszczony, w domu jak widać jest komputer i internet, napewno może robić co chce, a w przedszkolu w szesciolatkach trzeba się już uczyć, są wymagania, wiec najlepiej opowiadać bajki dziadkowi i nie iść do przedszkola. Przy takim podejściu to dziadek za kilka lat bedzie płakał, bo wnuczek zamiast studiować będzie kopał rowy.

Siemano-pedofilu ,to ty wstawiales kiedys kamerki ,w kiblu w przedszkolu na obozowej?

#45 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 22:58

Siemano-pedofilu ,to ty wstawiales kiedys kamerki ,w kiblu w przedszkolu na obozowej?

Możesz rozwinąć ten temat?

#46 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 02 marzec 2009 - 22:59

#47 ~mietek~

~mietek~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2009 - 08:57

Przedszkole na Obozowej zlikwidowali tak dawno, że jeszcze nie było kamerek internetowych, ale jako komentaż ciśnie się tylko jedna myśl " CHORY FACET".

#48 ~Mikolaj~

~Mikolaj~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2009 - 11:54

Przedszkole na Obozowej zlikwidowali tak dawno, że jeszcze nie było kamerek internetowych, ale jako komentaż ciśnie się tylko jedna myśl " CHORY FACET".

To celny traf jestes pedofilem,co ty tam robisz w tym gronie?

#49 ~mietek~

~mietek~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2009 - 17:49

a co ci rowczak swedzi,podaj nr.telefonu to sie umowimy.

#50 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2009 - 18:23

a co ci rowczak swedzi,podaj nr.telefonu to sie umowimy.

Możesz być pewny, że po takim spotkaniu składany byś był na izbie przyjęć.

#51 ~ewa~

~ewa~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2010 - 16:06

tak sie sklada ze niechcacy podpatrzylam u siebie w przedszkolu jak moje dziecko zostalo poszarpane i za reke w powietrzu przeniesione do lazienki gdzie zostalo zamkniete samo bez wlaczonego swiatla, pani wychowawczyni postapila tak gdyz dziecko plakalo gdy je zostawilam w sali. Dodam tylko ze placowka cieszyla sie wysoka renoma w miescie a panie na spotkaniu adaptacyjnym byly wspaniale i wydawalo sie posiadajace pokłady cierpliwosci do maluchow. Dziecko wypisalam z przedszkola, ale boje sie ze w innych placowkach tez tak postepuja, jak mozna zamykac dwuletnie dziecko same w ciemni i tlumaczyc pozniej ze tak separuja placzace dzieci zeby inne nie wpadly w histerie?!!! jak mozna szarpac dziecko!!~narazac na wyrwanie stawow noszac za reke!!! sprawy tak nie zostawie, zostanie zgłoszona w odpowiednie miejsca. CO WIECEJ lokalne spoleczenstwo dowie sie co sie dzieje w tym przedszkolu!! uwazam ze jest to moj obowiazek. Inni rodzice te tak jak ja wczesniej zyja w przeswiadczeniu ze ich dzieci sa w dobrych profesjonalnych rekach. Nie dziwi mnie to co opisal pan -jest to wielce prawdopodobne, wiec ludzie opanujcie sie bo takie wychowawczynie sadystki istnieja i kto wie co sie dzieje za zamknietymi drzwiami gdy zostawiacie dziecko w przedszkolu. Dwulatek nie powie. A strsze dzieci latwo zastraszyc. A POZNIEJ WYCHOWUJE NA M PRZEDSZKOLE młodych ludzi z lekami, urazami psychicznymi, klaustrofobiami i bog wie czym jeszcze. Dramat.

#52 ~bielszczan~

~bielszczan~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 01:59

Najlepiej do sadu a jaki wyrok to zalezy od kasy,jak masz jej duzo to mozesz to dziecko nawet ugotowac to i tak bedziesz nie winny.

#53 ~Jadzia~

~Jadzia~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 20:53

Najlepiej do sadu a jaki wyrok to zalezy od kasy,jak masz jej duzo to mozesz to dziecko nawet ugotowac to i tak bedziesz nie winny.

Takie suki to zalatwia sie kopłkiem po łbie,zeby to było moje dziecko bym się nie zastanawiałam ,dałam bym chłopcom z dzielnicy 100zł ,toby biegała do pracy po kraweznikach.Sądy to nie sa potrzebne.Oko za oko ząb za ząb.

#54 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 październik 2010 - 09:29

może coś w tym jest że ludzie piszą ja osobiście też nie jestem zadowolona z przedszkola . wiem ze praca wychowawczyni nie jest łatwa i dzieci rozrabiają ale szarpanie i ciąganie tego nie zmieni a wręcz przeciwne dzieci robią się nie ufne ,nie słuchają się.Ja chcę mieć pewność ze jak moje dziecko będzie płakało ,to je pani przytuli pocieszy a nie skrzyczy i zamknie w łazience.Kto wo gule na to pozwala możne czas poważnie o tym podyskutować a nie dodawać do tego tematu bzdety o komunistach i partyjniakach bo chyba ten temat już nie dotyczy rodziców dzieci uczęszczających do przedszkola.Wypowiadajcie się mądrze to ważna kwestia

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 27 październik 2010 - 13:04

mi tez juz od dawna nie podoba sie zachowanie jednej pani z grupy 6latków, wykwalifikowana kadra nie powinna wrzeszczec na caly budynek,to metody ulicy, a nie fachowcow, chcialam zwrocic uwage, ale szkoda dziecka-ostatni rok powinien wytrzymac.

#56 ~Bogna~

~Bogna~
  • Goście

Napisano 14 maj 2011 - 18:10

Pracuje jeszcze ta zła wychowawczyni? Z tego przedszkola najwięcej dzieci jest pod opieką poradni psychologiczno-pedagogicznej. A co na to dyrektor placówki. Powinien być odpowiedzialny za swoich pracowników w pierwszej kolejności. Ale jak do pracy przyjmuje po znajomości i bez wykształcenia to potem mamy takie wyniki jakie mamy.

#57 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 maj 2011 - 09:59

kiedyś, kiedyś udało się rodzicom wypieprzyć z pracy i dyrektorkę i intendentkę z przedszkola na Myśliwskiej

#58 ~Mika~

~Mika~
  • Goście

Napisano 24 maj 2011 - 12:52

Wstrząsneło mną jak przeczytałam co moze dziac sie w przedszkolach, w tych czasach. Mam niespełna 3 letniego synka i od września zapisalam go do przedszkola, tego na Rejtana, wśród znajomych cieszy się dobrą opinią.
Kiedyś sama osobiscie miałam doświadczenia z niezrównoważoną panią przedszkolanką. Chodziłam do przedszkola nr 9 do ZERÓWKI, tam taka Pani blondynka, wyżywała sie na dzieciach, ja miałam karę - zakaz leżakowania przez tydzień, za to, ze podczas czytania podpowiadałam koleżance, bo ta nie umiała czytac. POwiedziałyśmy z koleżanką o tym rodzicom i oni nie czekali poszli tam, koleżankę przepisali do innego przedszkola, ja ozstałam, ale Panią nam zmienili a ta chyba na leczenie jakieś poszła.
Uważam, że każdy sygnał od dzieci tzreba sprawdzic i rozmawiac z nauczycielami, niech poczują, ze my rodzice czuwamy

#59 ~wolf~

~wolf~
  • Goście

Napisano 26 maj 2011 - 13:27

A może teraz tak w drugą stronę wykresu - coś bardziej na plus. Przedszkole Kubusia Puchatka - wychowawczyni maluszków - p. Emilka. Miła, sympatyczna, opanowana i uśmiechnięta pani. Dzieci Ją uwielbiają.

#60 ~mamafaga~

~mamafaga~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2012 - 17:55

proszę pani ja tam sie uczylam i to co pani wygaduje to sol cholerne bzdury

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych