Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala na wesele

12 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Fiola~

~Fiola~
  • Goście

Napisano 20 kwiecień 2018 - 15:07

Czy miał ktoś okazję organizować lub być na weselu w sali Złote Runo w miejscowości Góra Kalwaria??? Chętnie poczytam opinie. Wesele planowane jest na przyszły rok i szukam rekomendacji

#2 ~OlgaiMichał~

~OlgaiMichał~
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2018 - 16:33

Czy miał ktoś okazję organizować lub być na weselu w sali Złote Runo w miejscowości Góra Kalwaria??? Chętnie poczytam opinie. Wesele planowane jest na przyszły rok i szukam rekomendacji

Polecam, bardzo fajne miejsce i jest stosunkowo tanio w porównaniu do jakości obsługi i jedzenia. My byliśmy bardzo zadowoleni a szykowaliśmy wszystko na wariackich papierach...

#3 ~Klaumka~

~Klaumka~
  • Goście

Napisano 29 maj 2018 - 14:53

Spoko miejsce, fajne otoczenie i sam lokal też super. Siostra organizowała tam niedawno wesele i przyznam, że wyszło idealnie!

#4 jadziaa

jadziaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 23 lipiec 2018 - 08:01

Warto także pomyśleć o ciekawej atrakcji na wesele. Mogę polecić pokaz sztuczek piłkarskich Dawida Krzyżowskiego, jest na prawdę super. Dawid ma ogromny talent a jego sztuczki są na najwyższym światowym poziomie i przyciągają ogromną uwagę. Dopasował muzykę pod uroczystość na moim weselu. Goście jak i my byliśmy bardzo zadowoleni. Tutaj znajdziesz namiary kojakfree.com

#5 Agnieszka111

Agnieszka111

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 26 lipiec 2018 - 11:04

Bardzo ładne sale mają w Kameliowym Zakątku w Bielsku Białej. Maja kilka sal w zalezności ile ma się gości.Bardzo ładnie salę sa ustrojone,jedzenie pyszne.Możliwość zakwaterowania gości przyjezdnych w hotelu obok.Super ,byłam tam na weselu siostry,bardzo mile spędzony czas.

#6 ~zamelka~

~zamelka~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2018 - 22:24

mnie się bardzo podobało w Hoteliku Grandmet we Włocławku. Świetna organizacja, bardzo miła obsługa i fachowe podejście do klienta. Byliśmy mile zaskoczeni wysokim poziomem zorganizowanego przez nich weselem.

#7 ~katynka~

~katynka~
  • Goście

Napisano 10 sierpień 2018 - 15:17

A może Willa Opal w Grzybowie  ?Ja tam miałam wesele, sala przepięknie wystrojona i duża, do tego klimatyzowana, więc żaden upał niestraszny, dodatkowo jedzenie -przepyszne, mnóstwo rarytasów, najbardziej nas urzekł stół staropolski, no i obsługa, przemiła i uczynna, dawno nie miałam okazji gościć w takim miejscu :) 

#8 ~Milena Sarnik~

~Milena Sarnik~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2018 - 12:24

A ja ostatnio miałam okazję być włąśnie na weselu w Warszawie i tydzień później na weselu które odbywało się w miejscowości Góra Kalwaria i przyznam, że Warszawa wypadła baaardzo słabo... średnia sala, kiepskie jedzenie. A w Górze Kalwarii wesele było w hoteliku Złote Runo i byłam wyjątkowo pozytywnie zaskoczona. Naprawdę ładne miejsce. Mieliśmy tam też nocleg i pokój czyściutki, łazienka w wysokim standardzie (bez cieknącego kranu jak było w Stolicy...) Więc rozbieżności jak widać mogą być ogromne.

#9 ~sabinna~

~sabinna~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 09:52

Moje wesele było w Kosarzynie w sali Nad Borkiem zaraz nad jeziorem. Ale był klimat wiecie? miałam sporo gości z Warszawy i każdy był zachwycony, okolicą, salą, jedzeniem. Bo to jest woj. lubuskie. U nas za dużo takich godnych polecenia sal nie ma także cieszę się że tak dobrze trafiliśmy :)

#10 baswin

baswin

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 22 listopad 2018 - 11:30

czesc

#11 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 23 listopad 2018 - 20:08

czesc

Kolejny witacz głupek.

#12 ~mediana~

~mediana~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 15:10

W taką porę roku to polecam zdecydowanie hotele gdzie dla gości można wynająć pokoje i tak naprawdę po weselu nie muszą z budynku wychodzić. My byliśmy dopiero co pod Poznaniem w Hotelarni na weselu, wybawiliśmy się super. Mieliśmy pokój do dyspozycji, dzieci poszły spać a my szaleliśmy do rana. Szybka kąpiel, śniadanie i skorzystaliśmy ze SPA które w tym hotelu mają. A samo wesele było zorganizowane wzorowo, jedzenie, dekoracje, drink bar, nagłośnienie. Okrągłe stoły dla gości (świetnie wyglądają). Obsługa też super. Myślę, że jakbym miała robić w listopadzie czy styczniu wesele to właśnie na takie miejsce bym postawiła. Ale latem też warto oczywiście :D

#13 ~Amelka~

~Amelka~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2019 - 12:29

ZAMEK KSIĄŻ Firma Mirjan2

Niesamowicie zadbali o detale, o których nawet nie pomyślałam. Sceneria: Karoca, powoźnik ubrany w surdut, kapelusz - no jak z bajki. Biegające małe wróżki sypiące płatki i piórka, wszystko w kolorze brzoskwini, jasnej, świeżej zieleni - tak jak chciałam. Tort, kwiaty, kokardy na krzesłach serwetki, nawet balony....

Ps.  606 806 617

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych