Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala weselna w Ełku(lub okolice)-co polecicie?

61 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Eustachy~

~Eustachy~
  • Goście

Napisano 10 styczeń 2013 - 15:01

Witam. Za rok planuje z narzeczona zorganizować wesele i zastanawiamy się nad salą. Planujemy wesele do 140osób. Jaką salę polecicie? I jakie były wasze wrażenia jeśli chodzi np. o jedzenie o swobodę na sali itp?
Czy może był ktoś na weselu w Perle Mazur lub w Domu Weselnym Wśród Zieleni?

#2 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2013 - 10:33

Planowaliśmy zrobić wesele w domu Wsród Zieleni, właściciele mili, ale odstraszyły nas negatywne opinie , więc na wszelki wypadek zrezygnowaliśmy. Byliśmy też na sporkaniu w Vivaldim, ale babeczka była tak zarozumiała, ze prawie rysowała nosem chmury, więc postanowiliśmy nie zostawiac tam naszych pieniędzy (niemałych, szczerze powiedziawszy). Zdecydowaliśmy się na Ełczankę i mamy mieszane odczucia. teraz na pewno wybralibysmy inny lokal.

#3 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 12:26

Witam. Za rok planuje z narzeczona zorganizować wesele i zastanawiamy się nad salą. Planujemy wesele do 140osób. Jaką salę polecicie? I jakie były wasze wrażenia jeśli chodzi np. o jedzenie o swobodę na sali itp?
Czy może był ktoś na weselu w Perle Mazur lub w Domu Weselnym Wśród Zieleni?

Ja też rozglądam się za fajną salą, ale dla mniejszej ilości osób. Perle Mazur byłam i muszę przyznać, że bawiłam się świetnie. Obsługa bardzo miła, dużo dobrego jedzenia, ładny wystrój sali i komfortowe pokoje dla gości. Plusem jest to, że można wyjść i zaczerpnąć świeżego powietrza podziwiając ładne widoki. Gdyby nie fakt, że jest tam jednak dosyć drogo, to pewnie nie szukalibyśmy niczego innego. W związku z tym podpinam się pod Twoje pytanie. Szukam czegoś dobrego w przyzwoitej cenie.
A o Ełczance nigdy nie słyszałam. Dlaczego masz mieszane uczucia? Jakie macie opinie o Rydzewskim?

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2013 - 14:07

Ełczanka to była stołówka FSO i słyszeliśmy ze bardzo dobrze karmią. Na etapie ustaleń wszystko miało być super pięknie, pani była bardzo miła, a potem, no cóż, nie było do końca tak jak byśmy chcieli. Powiem tak, jeśli się zdecydujecie to proszę patrzeć im na ręce odnośnie ustalonej ilości jedzenia. I nie zamawiajcie tatara, bo jest strasznie ciemny i wygląda jak kotlety schabowe, na co zwócili nam uwagę goście. Natomiast sala ok (minusem jest brak klimatyzacji, nie wiem jak to wygląda w upalny dzień, podobno stawiają klimatyzatory), obsługa też w porządku, chociaż pierwsze danie było roznoszone nierównomiernie.

#5 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2013 - 11:21

To trochę kiepsko. Może nie mają jeszcze dużego doświadczenia. Z drugiej strony pilnowanie wszytkiego podczas własnego slubu, a szczegolnie tego, o co powinni zadbać pracownicy i właściciel, jest dużym minusem. Dzięki za info.

#6 ~iwona~

~iwona~
  • Goście

Napisano 03 marzec 2013 - 20:00

A co myślicie o Sali w Boguszach??? Ktoś był tam na weselu ??? Miejsce piękne, tylko jak z jedzeniem???

#7 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 07:49

Ełczanka to była stołówka FSO i słyszeliśmy ze bardzo dobrze karmią. Na etapie ustaleń wszystko miało być super pięknie, pani była bardzo miła, a potem, no cóż, nie było do końca tak jak byśmy chcieli. Powiem tak, jeśli się zdecydujecie to proszę patrzeć im na ręce odnośnie ustalonej ilości jedzenia. I nie zamawiajcie tatara, bo jest strasznie ciemny i wygląda jak kotlety schabowe, na co zwócili nam uwagę goście. Natomiast sala ok (minusem jest brak klimatyzacji, nie wiem jak to wygląda w upalny dzień, podobno stawiają klimatyzatory), obsługa też w porządku, chociaż pierwsze danie było roznoszone nierównomiernie.

Ciemny tatar może ( ale nie musi) być z koniną. Oczywiście konina nie jest szkodliwa. Wręcz przeciwnie. Jej spożycie powoduje to, że goście "rżą" po opowiedzeniu nawet niezbyt śmiesznego dow.u :D

#8 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 marzec 2013 - 08:53

Ciemny tatar może ( ale nie musi) być z koniną. Oczywiście konina nie jest szkodliwa. Wręcz przeciwnie. Jej spożycie powoduje to, że goście "rżą" po opowiedzeniu nawet niezbyt śmiesznego dow.u :D

Nie pomyślałam o tym ;) Na szczęscie niewielu z naszych gości spróbowało tego tatara, właśnie ze względu na jego wygląd

#9 ~ana~

~ana~
  • Goście

Napisano 06 marzec 2013 - 13:28

Cóż, my tez bylismy w elczance na weselu i nie polecam. Był czerwiec - wiec upał, klimatyzacji zero, goraco, jedzenie średnie

#10 ~gośśćć~

~gośśćć~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2013 - 08:43

Cóż, my tez bylismy w elczance na weselu i nie polecam. Był czerwiec - wiec upał, klimatyzacji zero, goraco, jedzenie średnie

To fakt, jedzenie wygląda tak sobie, ale i tak lepiej wygląda niż smakuje.

#11 ~Ewa~

~Ewa~
  • Goście

Napisano 11 marzec 2013 - 23:06

Polecam Hotel Gryfia w Szeligach. Miałam tam własne wesele w 2011 roku. Wszystko wypadło świetnie. Jedzenie rewelacja, sala ładna, teren wkoło rewelacyjny- -ławeczki do posiedzenia, lasek, jezioro. Pokój dla państwa młodych gratis - w sumie pokój to żadna rewelacja mogliby go zmienić ale na parę godzin starczy :) Poprawiny można wybrać albo na dworze albo na sali. Dyrektor taki, że idzie się z nim dogadać w różnych kwestiach. Szczerze polecam!!!

#12 ~kot~

~kot~
  • Goście

Napisano 24 sierpień 2013 - 17:19

Nie wiem czy jeszcze aktualne, ale w tym roku otwarły się Sale Bankietowe Czajka, byłem tydzień temu, lokal świeżo po remoncie, piękna sala taneczna teren zamknięty - ogólnie bardzo ok.

#13 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2013 - 20:39

A czy ktos z Was byl moze na weselu w Oberzy pod gontem lub Rydzewskim? Jak tam z organizacja, jedzeniem, obsluga? A moze macie inne sprawdzone ciekawe miejsca na zorganizowanie wesela?? Bede wdzieczna za pomoc!

#14 ~emi~

~emi~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 11:34

Byłam na weselu w Oberży pod gontem i jedzenia było mało i takie same...jeżeli ktoś stawia tylko na wygląd to ok, ale jedzenie słabe. Nie wiem skąd tyle negatywnych opini o ełczance, byłam tam na komunii siostrzenicy i na weselu i muszę powiedzieć że jedzenie wyśmienite, dużo przystawek.

Nie dałam rady wszystkiego spróbować, wesele było 17.08 i klimatyzacja była włączona. Nie jem  tatara ale mój narzeczony mówił że lepszego w życiu nie zjadł. Ełczanka od lat słynie z dobrego jedzenia. Sama myślę aby zrobić tam wesele.

#15 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 wrzesień 2013 - 19:51

Byłam na weselu w Oberży pod gontem i jedzenia było mało i takie same...jeżeli ktoś stawia tylko na wygląd to ok, ale jedzenie słabe. Nie wiem skąd tyle negatywnych opini o ełczance, byłam tam na komunii siostrzenicy i na weselu i muszę powiedzieć że jedzenie wyśmienite, dużo przystawek.

Nie dałam rady wszystkiego spróbować, wesele było 17.08 i klimatyzacja była włączona. Nie jem  tatara ale mój narzeczony mówił że lepszego w życiu nie zjadł. Ełczanka od lat słynie z dobrego jedzenia. Sama myślę aby zrobić tam wesele.

Ja się rozczarowałam, wybrałam Ełczankę właśnie dlatego, ze byłam pewna, ze będzie super jedzenie. Było super do momentu zapłacenia pieniędzy, potem firmowy uśmiech z twarz pań znikł. Sala przepiękna, ale reszta już nie bardzo. Ełczanka słynie od lat? Owszem, ale zapomniałaś chyba, że to nie ta sama Ełczanka, bo zmienili się właściciele. Na moim weselu tatara nie spróbował nikt i było nam za niego wstyd przed gośćmi.

#16 ~baba z Ełku~

~baba z Ełku~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 17:48

ja polecam restaurację ZORZAw Prostkach !!!!!! Cudownie jest tam ,dość tanio, jedzenie wyśmienite !!!! i cała oprawa super !!! Piekne sale, park z fontanną , taras , ojej jestem pod wrażeniem do dziś, a to było 3 lata temu

#17 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2013 - 20:56

ja polecam restaurację ZORZAw Prostkach !!!!!! Cudownie jest tam ,dość tanio, jedzenie wyśmienite !!!! i cała oprawa super !!! Piekne sale, park z fontanną , taras , ojej jestem pod wrażeniem do dziś, a to było 3 lata temu

Też słyszałam bardzo dobre opinie o tej sali, ale chyba nie mają tam noclegów dla gosci?

#18 ~Ana~

~Ana~
  • Goście

Napisano 31 październik 2013 - 08:23

A byl ktos może w Popowie? jak tam jest?

#19 ~Cziqitka~

~Cziqitka~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2014 - 21:08

w Oberzy pod Gatem pracowalam na weselach i nie wiem kto narzeka na jedzenie bo moim zdaniem fantastyczne. Sala nie najgorsza ale goraco latem strasznie. Za to wiejski stol wysmienity. I obsluga swietna oczywiscie ;)

#20 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 30 styczeń 2014 - 16:32

Czy ktoś był na weselu w leśnym dworze??

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych