Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala weselna w Ełku(lub okolice)-co polecicie?

62 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 luty 2014 - 01:44

dodaję ogłoszenie aby ostrzec przed miejscem: Wśród zieleni!!!. Pół roku po naszym ślubie i wielu negatywnych opiniach na różnych forach wciąż widnieją pozytywne opinie na temat tego miejsca mino że pisałem negatywnie. 21 września 2013r wybraliśmy to miejsce ze względu na opinie znalezione w internecie. teraz jestem w szoku!!!! Ja nazywam się Damian a moja żona Kamila a na stronach reklamujących resttaurację jest ktoś inny
(reklama)

Samo to daje do myślenia

Jeżeli możecie wesele planujcie gdzie indziej!!!!

w przypadku pytań dzwonić śmiało!!!

#22 ~Damian~

~Damian~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 08:53

Otrzegam przed Domem wśró zieleni.

Właściciele na stronie gdzie wesele sami piszą o sobie komentarze, mój nie przeszedł przez administratora. 21 września 2013 miałem tam wesele a komentarz wystawił Paulina i Paweł, dodam, że wsród gości nie było takiej pary, nie było żadnej Pauliny;) Jedna porażka po weselu i przed weselem same problemy, menu to nic innego jak catering Dos Patos. Jedzenia byłomało, goście musieli walczyć o nie, kelnerki oblewały zupami gości, jedzenie inne jak w menu które wybraliśmy, frytki twarde, Wiem to z opini gości po weselu

#23 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 28 luty 2014 - 09:03

Otrzegam przed Domem wśró zieleni.

Właściciele na stronie gdzie wesele sami piszą o sobie komentarze, mój nie przeszedł przez administratora. 21 września 2013 miałem tam wesele a komentarz wystawił Paulina i Paweł, dodam, że wsród gości nie było takiej pary, nie było żadnej Pauliny;) Jedna porażka po weselu i przed weselem same problemy, menu to nic innego jak catering Dos Patos. Jedzenia byłomało, goście musieli walczyć o nie, kelnerki oblewały zupami gości, jedzenie inne jak w menu które wybraliśmy, frytki twarde, Wiem to z opini gości po weselu

A nie przyszło Ci do głowy, że to jakaś inna para, która miała wesele wcześniej dodała swój post właśnie 21.09.2013,? Wystarczy pomyśleć, zanim sie kogoś oczerni.

#24 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 16 marzec 2014 - 16:07

Mieliśmy wesele w Oberży pod Gontem, organizacja na najwyższym poziomie, każdy szczegół da się ustalić, mnóstwo dodatkowych wskazówek od organizatorki przyjęcia dot. np. usadzenia gości, dzieci, dobrania menu, napojów, godzin posiłków, naszych pomysłów. Nie zgodzę się z wcześniejszą opinią dot. jedzenia, nasi goście byli bardzo zadowoleni, jedzenie było smaczne, świeże i nikomu niczego nie zabrakło. Po weselu wszystko popakowane i gotowe do odbioru. Ze względu na powyższe, otoczenie i klimat tego miejsca, nie zamienilibyśmy go na żadne inne i uprzedzam, nie jest to zamówiona reklama tego miejsca. Przed ostatecznym wyborem byliśmy w Gryfii, Vivalidim, Wśród Zieleni i Czajce (Rydza i Ełczanki nie braliśmy pod uwagę z własnego wyboru).

#25 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 17 marzec 2014 - 18:54

Mieliśmy wesele w Oberży pod Gontem, organizacja na najwyższym poziomie, każdy szczegół da się ustalić, mnóstwo dodatkowych wskazówek od organizatorki przyjęcia dot. np. usadzenia gości, dzieci, dobrania menu, napojów, godzin posiłków, naszych pomysłów. Nie zgodzę się z wcześniejszą opinią dot. jedzenia, nasi goście byli bardzo zadowoleni, jedzenie było smaczne, świeże i nikomu niczego nie zabrakło. Po weselu wszystko popakowane i gotowe do odbioru. Ze względu na powyższe, otoczenie i klimat tego miejsca, nie zamienilibyśmy go na żadne inne i uprzedzam, nie jest to zamówiona reklama tego miejsca. Przed ostatecznym wyborem byliśmy w Gryfii, Vivalidim, Wśród Zieleni i Czajce (Rydza i Ełczanki nie braliśmy pod uwagę z własnego wyboru).

A dlaczego nie Rydz i Ełczanka, jeśli mogę spytać?

#26 ~Ja~

~Ja~
  • Goście

Napisano 31 maj 2014 - 09:27

A co myślicie o Sali w Boguszach??? Ktoś był tam na weselu ??? Miejsce piękne, tylko jak z jedzeniem???

Bogusze? Odradzam. Właścicielka nieodpowiedzialna. Z nami umówiła się na podpisanie umowy po czym telefonicznie przekładała a na koniec wyszło że oddała komu innemu nasz termin gdzie z zespolem i reszta mieliśmy już podpisane umowy. Jak powiedzieliśmy że podciągniemy ją pod odpowiedzialność prawną wyłączyła telefon a pozniej napisała smsa ze nas nie zna i nie wie czemu do niej piszemy smsy.  Dziecinada.

#27 ~e.~

~e.~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2014 - 18:50

moja siostra w zeszłym roku miała wesele w oberży pod gontem w zdunkach. para młoda i wszyscy goście bardzo zadowoleni (wynejęli wtedy chyba wszystkie miejsca noclegowe). świetne miejsce. teraz sama szukam sali na swoje wesele no i jest problem, bo potrzebuję więcej miejsc noclegowych niż 50. znacie tego typu miejsca?

#28 ~gość weselny~

~gość weselny~
  • Goście

Napisano 19 czerwiec 2014 - 10:04

Witam. Za rok planuje z narzeczona zorganizować wesele i zastanawiamy się nad salą. Planujemy wesele do 140osób. Jaką salę polecicie? I jakie były wasze wrażenia jeśli chodzi np. o jedzenie o swobodę na sali itp?
Czy może był ktoś na weselu w Perle Mazur lub w Domu Weselnym Wśród Zieleni?

Witam,
Z czystym sumieniem mogę polecić Fregatę,naprawdę bardzo dobre jedzenie, bardzo ładnie i estetycznie podane. Duża, nowoczesna sala z dwoma trasami, jeden z widokiem na jezioro. Obsługa też jest bardzo miła. Dodatkowo jest możliwość wynajęcia pokoi hotelowych.
Pozdrawiam,

#29 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2014 - 17:03

A dlaczego nie Rydz i Ełczanka, jeśli mogę spytać?

Tylko z własnego wyboru - Rydz nie, bo jest w centrum miasta a zależało nam na miejscu gdzie można miło spędzić czas w trakcie wesela i po (dlatego nie zdecydowaliśmy się też na salę Vivaldi). Ełczanka - no cóż, zależało nam na czymś więcej niż podrasowany stołówkowy klimat. ;)

#30 Mary

Mary

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 18 lipiec 2014 - 11:13

Jestem świeżo upieczoną małżonką i odnosząc się do pytania polecam Bogusze. Położenie piękne, sala w budynku ( bo tam było moje przyjęcie) bardzo dostojna, klimatyzowana. Obsługa na dobrym poziomie, jedzenie bardzo smaczne, czyściutko, sympatycznie. Wszystkim potencjalnym nowożeńcom radzę raczej zwrócić większą uwagę na zespół muzyczny-80% powodzenia imprezy leży w ich rękach. O gustach i smakach nie ma co tu dyskutować, a muzyka potrafi zepsuć najlepsze jedzenie w najlepszym miejscu. Po drugie dobrze dopasować gości, czasem zamiast zrzędliwej cioci, która zawsze znajdzie jakiś mankament lepiej zaprosić życzliwą sąsiadkę.Poza tym podchodźcie na luzie, spięcia i nadęcia młodych i rodziców udzielają się reszcie i klapa.

#31 ~k&k~

~k&k~
  • Goście

Napisano 31 lipiec 2014 - 11:21

a na slubie warto zainwestowac w dekoracje z prawdziwego zdarzenia. ja takie mialam i slub bajeczny byl :) Firma z Grajewa z diamentem w nazwie :)

jesli chodzi o sale to polecam z czystym sumieniem perle mazur. Piekne miejsce i nie ma do czego sie przyczepic :)

#32 ~Zuzanna~

~Zuzanna~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2014 - 19:18

witam,

ja mialam wesele w Oberzy pod Gontem i wszystko bylo super, jedzenie , hotel, sala , poprawiny, bylo fanatstycznie.. polecam kazdemu to miejsce.. z pania UIà mozna bylo sie dogadac ze wszyskim i nie bylo zadnych problemow, dostalismy rowniez znizki na pokoje w hotelu, zycze kazdemu takiego wesela i wspomnien.. bylam  rowniez na weselu w Rydzu i bylo ok… jeden minus to ze poprawiny byly do 16 i musielismy opuscic sale dokladnie o tej godzinie i para mloda jak chciala wziac jedzenie to sama musiala sobie je zapakowac… bylam rowniez gosciem na weselu w Villi Murano w Sajzach i nie polecam nawet swojemu wrogowi, katastrofa, wlascicielka lub kierowniczka to straszna baba , kazala doslownie mowiac .c sie gosciom z wesela , zero kultury , obsluga fatalna, goscie musieli chodzic sie pytac o czyste talerzyki i lyzeczki do ciasta, bo panie kelnerki i kierowniczka palily albo sobie jadly w kuchni.. te sale powinno sie zamknac !!!!!!! a pania kierwonik wyslac do szkoly dobrych manier i nauczyc co znaczy obsluga klienta i higiena w kuchni !!!

#33 ~mer~

~mer~
  • Goście

Napisano 22 wrzesień 2014 - 15:17

Zdecydowanie złą opinię wystawiam Fregacie z Ełku przy ul. Pięknej. Ludzie nieodpowiedzialni, bez jakiegokolwiek systemu w działaniu! Na jeden termin zapisali dwie różne imprezy, o czym dowiedziałam się zupełnie przypadkowo! Winą za swój bałagan, obarczyli mnie! Rezerwacją zajmują się trzy osoby, każdy zapisuje w swoim notatniku i żadna z nich nie informuje dwóch pozostałych. Nie wróżę im sukcesu. Odradzam kontaktu  z tymi "fachowcami"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#34 ~lola2~

~lola2~
  • Goście

Napisano 30 wrzesień 2014 - 13:17

Witam. Za rok planuje z narzeczona zorganizować wesele i zastanawiamy się nad salą. Planujemy wesele do 140osób. Jaką salę polecicie? I jakie były wasze wrażenia jeśli chodzi np. o jedzenie o swobodę na sali itp?
Czy może był ktoś na weselu w Perle Mazur lub w Domu Weselnym Wśród Zieleni?

Dom Weselny wśród zieleni wygląda jak sala 20 lat do tyłu poza tym jedzenie nie jest robione na miejscu (jest tam katering) nie polecam!!!!  Zdecydowanie jeżeli chodzi o ilość i jakość jedzenia wygrywa Ełczanka, wszystko świeże i pięknie podane.Sala zmienia się nie do poznania wygląda na imprezach naprawdę bardzo elegancko i przytulnie. Obsługa jest bardzo miła i profesjonalna, sala oczywiście klimatyzowana. Naprawdę polecam

#35 ~Jeheria~

~Jeheria~
  • Goście

Napisano 19 kwiecień 2015 - 10:55

A czy ktoś był w Gryfii? Słyszałam że jest po remoncie. Jest też nowa sala Zacisze w Chruścielach oraz ma otworzyć się sala na miejscu Kuli Huli. Wiecie coś na ten temat? Orientowałam się nt. Fregaty. Cena 175 za osobę. Na 2016 rok są wolne terminy jedynie maj październik. Zaliczka 1000 zł. Rydzewski od 160 zł za osobę a Vivaldi 165 za osobę. Za dzieci zazwyczaj 50% taniej do 10 lat, a do 5 gratis. Ja byłam w Malinówce. Bardzo ładnie położony lokal, możliwość wzięcia ślubu pod gołym niebem. Cena 160 za os. Dużo miejsc noclegowych i możliwość poprawin również na zewnątrz pod zadaszeniem.

#36 ~MM~

~MM~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2015 - 09:37

Witam,

Sama miała wesele 3 lata temu w Domu weselnym Wśród Zieleni, co do kontaktu i uzgodnień to nie narzekam. Niestety podczas wesela było już gorzej. Lodówki nie chłodzą. Alkohol niestety był ciepły. O włączenie klimatyzacji nie mogłam się doprosić. Jedzenie bez rewelacji, ale nie najgorsze. Obsługa pozostawia wiele do życzenia. 

Byłam na weselach Pod Gontem i Vivaldim i było super (wypowiadam się jako gość), ale Młodzi też byli zadowoleni.

#37 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 02 sierpień 2015 - 12:38

Witam. Szczerze odradzam "Biały Żagiel". Pani B. zadba żeby nie było zbyt tanio ( bo za wszystko trzeba dopłacić i jeszcze w trakcie coś jeszcze "wyskoczy"...), to jeszcze ma czelność ukraść jedzenie, o alkoholu już nie wspomnę... Zawiedzeni jesteśmy... Nie chciałbym żeby jeszcze kogoś spotkała taka nie miła niespodzianka.

#38 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2015 - 13:01

To, ze dzwonia na policje to akurat bardzo dobrze.

#39 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 28 sierpień 2015 - 20:00

Oberza pod gontem. Obsluga fatalna,nikt nie dostawial nin i niczego. W pokojach brudno. Cos strasznegoa od osoby placi sie 175 zl. Nie polecam.

#40 ~Misza~

~Misza~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2015 - 11:42

Byłem na weselu u znajomego we Fregacie. Organizacja na 6, jedzenie super. W tym roku z narzeczoną też planujemy tam zrobić.

Swoją drogą co myslicie o wykonaniu strony www dla gosci? Takiej slubnej. Kumpel ma paulinairafal.pl i sumer sprawa. Udostepnil tam zdjecia, film z wesele (zabespieczone haslem) i wszyscy goscie moga se ogladac. Oprocz tego mowil, ze wszyscy potwierdzaja tam swoje przybycie. Dobra sprawa, co o tym myslicie?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych