Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala weselna w Ełku(lub okolice)-co polecicie?

62 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~cypisek~

~cypisek~
  • Goście

Napisano 25 wrzesień 2015 - 13:01

Ełczanka to podrzędna jadłodajnia, a nie restauracja. Zarcie zawsze letnie(nie ma nic gorszego jak ciepłe piwo i letnia zupa), ''mistrzostwem świata'', a wręcz żenadą są kartacze w wykonaniu ich kucharek, wieprzowe kotlety z dodatkiem drobiu i parę innych super dań których nie sposób nazwać jedzeniem.

pozdrawiam kucharki, czas nauczyć się gotować. :ph34r:

kucharek

#42 ~Sylwek~

~Sylwek~
  • Goście

Napisano 28 październik 2015 - 09:44

Witam, mieliśmy  wesele we Fregacie na Pięknej, super jedzenie i bardzo cierpliwa obsługa , kontakt miły, piękne widoki i najlepsze pokoje w mieście dla naszych gości. Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam personel, na pewno wrócimy.

#43 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2015 - 05:04

Witam również slyszalam dużo pozytywnych opinii na temat F regaty. Sama jednak zrobiłam rezerwacje w Zaciszu i szczerze mówiąc cały czas się martwię. .. Może ktoś wyda opinie na temat tego miejsca
pozdrawiam

#44 ~Wieslaw~

~Wieslaw~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2015 - 20:48

Jest nowa sala na Magazynowej..piękny wystrój i dużo miejsca..pozdrawiam Wieslaw

#45 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 02 luty 2016 - 04:33

Szukalam opini na temat Zacisza. ... tak więc wczoraj na 5 msc przed weselem wypowiedzieli umowę i poinformował mnie o zamknięciu działalności ... ciekawe gdzie teraz znajdę lokal...

#46 ~banita~

~banita~
  • Goście

Napisano 10 luty 2016 - 12:05

Szukalam opini na temat Zacisza. ... tak więc wczoraj na 5 msc przed weselem wypowiedzieli umowę i poinformował mnie o zamknięciu działalności ... ciekawe gdzie teraz znajdę lokal...

Witam, proszę skontaktować się hotelem Gryfia-Mazur w Szeligach k/Ełku. Mają jeszcze pojedyncze wolne terminy latem

#47 ~Anka~

~Anka~
  • Goście

Napisano 12 kwiecień 2016 - 19:17

Czytam te wszystkie opinie i jestem w szoku zwłaszcza na temat Ełczanki... Wesele miałam w 2015 r więc chyba na tą chwilę będzie ona najbardziej aktualna. Na Elczanke bo o niej mowa trafiłam z polecenia znajomych którzy byli jako goście na weselu w tym lokalu jak i osobiście korzystali z usług tej firmy robiąc tam chrzciny ( z obu imprez byli bardzo zadowoleni.... ). Po odwiedzeniu kilku sal w Ełku i okolicach to właśnie Ełczanka najbardziej nas przekonała do siebie: cena, menu, wystrój !! który bardzo sie zmienił no i choć jedna osoba która cierpliwie odpowiedziała nam na wszystkie nasze pytania i rozwiała wszystkie watpliwości. Uważam ze zostaliśmy bardzo profesjonalnie obsłużeni. Wesele uważam za bardzo udane wszystko tak jak zostało ustalone tak było. Co do jedzenia to bardzo dużo i bardzo dobre choć ja nie wiele jadłam :( to wszyscy goście bardzo zachwalali. Ja polecam !!

#48 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2016 - 07:06

Witam, polecam Ełczankę:) Mieliśmy wesele w kwietniu...sala ozdobiona bardzo gustownie, jedzenie rewelacja i duzo....obsługa podobnie super:) Przede wszystkim tanio:) W cenie ciasta i owoce...o nic martwić się nie trzeba:) Bardzo polecam:)

#49 kajukaj

kajukaj

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 17 czerwiec 2016 - 12:43

w Białej Podlaskiej w Hotelu Delfin jest fajna sala, duza, pomiesci chyba nawet 300 osob, fajne znizki tez maja

#50 ~Jarek~

~Jarek~
  • Goście

Napisano 16 lipiec 2016 - 17:52

Szukalam opini na temat Zacisza. ... tak więc wczoraj na 5 msc przed weselem wypowiedzieli umowę i poinformował mnie o zamknięciu działalności ... ciekawe gdzie teraz znajdę lokal..

Podobno z Zacisza odeszła dziewczyna, która ogarniała im cały lokal pod względem organizacyjnym i od tamtej pory nic się nie dzieje. Chyba ktoś przejął u nich pokoje i coś próbuje robić, bo na fb są widoczne pod inną nazwą, ale nie widać już tej estetycznej nuty co wcześniej, nawet prześcieradła do zdjęć nie ma założonego, narzuty ponaciągane są jak u ciotki w domu, poduszki krzywo rzucone. Szkoda, bo zapowiadało się dobrze, a teraz będzie kolejna przeciętna noclegownia bez pomysłu na siebie.

#51 ~zniesmaczona~

~zniesmaczona~
  • Goście

Napisano 19 lipiec 2016 - 14:49

Podobno z Zacisza odeszła dziewczyna, która ogarniała im cały lokal pod względem organizacyjnym i od tamtej pory nic się nie dzieje. Chyba ktoś przejął u nich pokoje i coś próbuje robić, bo na fb są widoczne pod inną nazwą, ale nie widać już tej estetycznej nuty co wcześniej, nawet prześcieradła do zdjęć nie ma założonego, narzuty ponaciągane są jak u ciotki w domu, poduszki krzywo rzucone. Szkoda, bo zapowiadało się dobrze, a teraz będzie kolejna przeciętna noclegownia bez pomysłu na siebie.

Zmieniła się nazwa i właściciel. W tamtym roku dowiadywałam się u źródła o wesele, wszystko zostało mi przedstawione w szczegółach, oprowadzono mnie po obiekcie, pokazano oferty, menu, czuć było profesjonalizm, a teraz dramat... Poprosiłam o ofertę weselną, a pani zaproponowała mi CHRZCINY!!! I w dodatku uważała to za dobry żart, a mi zarzuciła brak poczucia humoru...no masakra... Poprosiłam o ofertę cenową i menu, dostałam jedno wielkie ściemnianie i owijanie w bawełnę, ani jednej konkretnej odpowiedzi. O usłudze dekoratorskiej zupełnie pani nie ma pojęcia, tak samo jak o organizowaniu wesel, co pani sama przyznała. Aż w końcu stwierdziła, że nie może mi zorganizować przyjęcia. Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem kompetencji i profesjonalizmu, zdecydowanie odradzam!

#52 ~Baal~

~Baal~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2016 - 18:57

Odradzam Biały Żagiel, pani B. lubi naciągać i nie trzymać się umowy.

#53 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 25 lipiec 2016 - 18:01

Zmieniła się nazwa i właściciel. W tamtym roku dowiadywałam się u źródła o wesele, wszystko zostało mi przedstawione w szczegółach, oprowadzono mnie po obiekcie, pokazano oferty, menu, czuć było profesjonalizm, a teraz dramat... Poprosiłam o ofertę weselną, a pani zaproponowała mi CHRZCINY!!! I w dodatku uważała to za dobry żart, a mi zarzuciła brak poczucia humoru...no masakra... Poprosiłam o ofertę cenową i menu, dostałam jedno wielkie ściemnianie i owijanie w bawełnę, ani jednej konkretnej odpowiedzi. O usłudze dekoratorskiej zupełnie pani nie ma pojęcia, tak samo jak o organizowaniu wesel, co pani sama przyznała. Aż w końcu stwierdziła, że nie może mi zorganizować przyjęcia. Pierwszy raz spotkałam się z takim brakiem kompetencji i profesjonalizmu, zdecydowanie odradzam!

Ja również nie polecam! Do mnie pani Aleksandra zwróciła się, cytuję "odwal się". Taka kultura panuje w Nad Zatoką...

#54 ~Beata~

~Beata~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2016 - 15:03

Co myślicie o zondle i restauracji sól pieprz i majeranek?Czy robił z was ktoś tam np.komunie??

#55 ~Tomek~

~Tomek~
  • Goście

Napisano 15 październik 2016 - 13:25

Czy coś dzieje się w Chruścielach w starym Zaciszu? Szukam sali na wesele, a tam niby baner jakiś nowy jest, ale przejeżdżam tamtędy czasem i wszystko wygląda na zaniedbane, podwórko zagracone i pusto, miejsce już jakoś nie przyciąga. Bawiłem się w Zaciszu rok temu na weselu znajomych i było super, fajna sala, miejscówka, świetni właściciele. Czy ktoś coś wie? Podobno nowa właścicielka nic nie wie o organizowaniu wesel i nie ma żadnych ofert, menu. To właściwie jak działa ten lokal? :/

#56 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 29 październik 2016 - 22:49

Czy coś dzieje się w Chruścielach w starym Zaciszu? Szukam sali na wesele, a tam niby baner jakiś nowy jest, ale przejeżdżam tamtędy czasem i wszystko wygląda na zaniedbane, podwórko zagracone i pusto, miejsce już jakoś nie przyciąga. Bawiłem się w Zaciszu rok temu na weselu znajomych i było super, fajna sala, miejscówka, świetni właściciele. Czy ktoś coś wie? Podobno nowa właścicielka nic nie wie o organizowaniu wesel i nie ma żadnych ofert, menu. To właściwie jak działa ten lokal? :/

Teraz lokal nazywa się nad zatoką, ale takie ponure zdjęcia mają na fb, że w ogóle nie zachęca a zdjęcie mokrych kalesonów to już lekka przesada...

#57 ~mariaaa~

~mariaaa~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2017 - 08:26

Dobre słowo mogę napisać o Bryllandii i ich ofercie weselnej. Jedzenie pierwsza klasa, obsługa pomocna i życzliwa, sala czysta ładnie udekorowana i umeblowana. Braliśmy okrągłe stoliki ale w opcji są też kwadratowe. Moim zdaniem okrągłe przy mniejszej ilości gości są lepsze, dają niepowtarzalny i uroczysty klimat.

#58 ~Banita~

~Banita~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 20:11

Wróćmy do tematu wesel. Czy ktoś mi poda opinię na temat Oberży Pod Gontem? Waham się między nią a Perłą Mazur.

#59 ~Banita~

~Banita~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 20:11

Wróćmy do tematu wesel. Czy ktoś mi poda opinię na temat Oberży Pod Gontem? Waham się między nią a Perłą Mazur.

#60 ~madzia~

~madzia~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2018 - 13:40

Jest kilka ciekawych sal, ale to trzeba względem swoich kryteriów oceniać

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych