Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala weselna w Siemiatyczach

453 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~bllllllll~

~bllllllll~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2009 - 20:51

Albo mi się wydaje, albo ktoś na każdym forum jakie jest i porusza temat wesel w naszej okolicy strasznie zachwala salę Szczęsnych i to chyba jedna i ta sama osoba ale po co oczerniać odrazu wszystko co istnieje wokół ??? Autoreklama rozumiem ale wymyslać coś na innych i coś mi się wydaję że nieprawdę to mi się średnio podoba.

#22 ~szjanusz~

~szjanusz~
  • Goście

Napisano 03 grudzień 2009 - 14:59

Albo mi się wydaje, albo ktoś na każdym forum jakie jest i porusza temat wesel w naszej okolicy strasznie zachwala salę Szczęsnych i to chyba jedna i ta sama osoba ale po co oczerniać odrazu wszystko co istnieje wokół ??? Autoreklama rozumiem ale wymyslać coś na innych i coś mi się wydaję że nieprawdę to mi się średnio podoba.

Tak jak to wyżej zamieszczono - też mi się średnio podoba takie pisanie oczerniające innych; staram się zrozumieć motywacje piszących - i mam nadzieję że to nie Państwo Szczęśni wypisują te posty - bo nie mają po prostu na to czasu!
Ja wpisałem się tu raz - nie oczerniając nikogo - bo robię też inne konkurencyjne strony...
Ale skoro już tu "wpadłem", jestem i mam możliwość, robiąc m.in. ich stronę - i zaglądam często w różne zakamarki internetu - pozwolę sobie zamieścić link, bo mogę - niech sobie wypisują dalej :)

Propozycja spędzenia Sylwestra w Ciechanowcu

Dołączona grafika

#23 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 26 grudzień 2009 - 20:02

Byłem w Zamkowej na imprezie i wydaje mi się ze niektóre opinie to bzdura sala oczywiście nie jest zadurza ale jedzonko nie ma konkurencji
w tych okolicach a z brudem to chyba trochę nie tak ,co do obsługi fajne laski no a jak fajne to znaczy że miłe.

#24 ~Ewelina:)~

~Ewelina:)~
  • Goście

Napisano 01 styczeń 2010 - 23:03

HEJKA MAM PYTANIE NA TEMAT "ECHA", JAKIE SĄ TAM KOSZTY ZA OSOBĘ?( CHODZI MI O WESELNE IMPREZY) PROSZĘ O ODPOWIEDŹ JAK NAJSZYBCIEJ:)

#25 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2010 - 18:00

A wiecie może coś na temat nowo otwartej sali weselnej w Siemiatyczach "ARKADIA" ??

Jakies opinie dotyczące jedzonka, obsługi i ogólnie całokształtu?

Sala miesci sie jak się jedzie na Nurzec po prawej stronie.

Jesli macie jakies doswiadczenia z tą salą dajcie znac please...

pzdr
Łukasz

#26 ~Ewelina:)~

~Ewelina:)~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2010 - 20:58

HEJ! JA PLANUJĘ W ARKADII ŚLUB W TYM ROKU NA SIERPIEŃ, SŁYSZĘ SAME POZYTYWY NA TEMAT ARKADII, JEDZENIE PODOBNO WYŚMIENITE, OBSŁUGA MIŁA I NIE OCIĄGA SIĘ. ZA OSOBĘ POWYZEJ 100 OSOB JEST 100ZL PONIZEJ 100 OSÓB JEST 110 ZA OSOBĘ. JEST W CENIE 6 POSIŁKÓW GORĄCYCH, KAWA I HERBATA GORĄCA DO OPORU PLUS SOKI BEZ LIMITU I WĘDLINA, PIECZYWO. SAMEMU TRZEBA ZAOPATRZYC SIE W CIASTA, ALKOHOLE, TORT, MOZNA SOBIE ZAFUNDOWAC STÓŁ WIEJSKI.

POZDRAWIAM

#27 ~to-tylko-ja~

~to-tylko-ja~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2010 - 21:35

[quote name='Ewelina:)' date='3.01.2010, 20:58:27' post='128702']
HEJ! JA PLANUJĘ W ARKADII ŚLUB W TYM ROKU NA SIERPIEŃ, SŁYSZĘ SAME POZYTYWY NA TEMAT ARKADII, JEDZENIE PODOBNO WYŚMIENITE, OBSŁUGA MIŁA I NIE OCIĄGA SIĘ. ZA OSOBĘ POWYZEJ 100 OSOB JEST 100ZL PONIZEJ 100 OSÓB JEST 110 ZA OSOBĘ. JEST W CENIE 6 POSIŁKÓW GORĄCYCH, KAWA I HERBATA GORĄCA DO OPORU PLUS SOKI BEZ LIMITU I WĘDLINA, PIECZYWO. SAMEMU TRZEBA ZAOPATRZYC SIE W CIASTA, ALKOHOLE, TORT, MOZNA SOBIE ZAFUNDOWAC STÓŁ WIEJSKI.

POZDRAWIAM
[/quote
Ewelino, hmm...dziwne, zastanawia mnie jedno czy ty jakąś prowizję od reklamy tego lokalu masz. Miałam tam iść na Sylwestra, ale po zasięgnięciu opinii zrezygnowałam , jak zresztą wielu moich znajomych. I....okazuję się, z tego co słyszę, że dobrze zrobiłam. Z tego co wiem obsługa nie radzi sobie, jedzonko też na niezbyt wysokim poziomie, zespół grający na Sylwestra nazwanie średnim to już dla niego plus. Bawiłam się gdzie indziej za cenę podobną jednak w lokalu o lepszym poziomie, który w organizacji podobnych imprez wprawę już ma.

#28 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2010 - 22:00

[quote name='Ewelina:)' date='3.01.2010, 20:58:27' post='128702']

POZDRAWIAM
[/quote

No właśnie ja tez zastanawiałem się czy nie organizować tam swojego wesela. Póki co nie podjąłem jeszcze decyzji gdzie będzie moje przyjęcie.
Ogólnie "ARKADIA" mi się bardzo podobała. Takiej ładnej sali nie ma w okolicy Siemiatycz nigdzie.

Odnośnie menu na wesele to też się dowiedziałem, że jest 6 ciepłych posiłków.
Natomiast jeśli chodzi o kawę, herbatę, napoje(soki) to akurat to nic nadzwyczajnego że są bez limitu. Wszędzie tak jest ;)

Podobnie i z wędliną...

Z Twojej wypowiedzi Ewelina wynika, że jakby oprócz tej wędliny i pieczywa nie było innych przystawek na stołach podczas wesela..
Z tego co słyszałem od właścicieli lokalu to serwują ok 15-20 przystawek... Niestety nie wiem czy to prawda czy nie bo nie byłem tam na weselu...

Moi znajomi byli w tym roku na Sylwestra w Arkadii więc będę miał informacje z pierwszej ręki co i jak...

Apropo wypowiedzi ~to-tylko-ja~ to:

" jedzonko też na niezbyt wysokim poziomie..." - baaaardzo względne pojęcie..bo co znaczy na niezbyt wysokim poziomie?
Właścicielka baardzo zachwalała jedzenie jakie serwują i mówiła, że na pewno nie będzie źle..natomiast wiadomo..to zdanie włascicielki :)

"zespół grający na Sylwestra nazwanie średnim to już dla niego plus" - to akurat ocena samej zabawy sylwestrowej a nie sali weselnej "ARKADIA" od strony przygotowania imprezy.. W końcu jak będę robił swoje wesele to SALA WESELNA nie ingeruje w wybór mojego zespołu....

Podsumowując, mnie najbardziej interesuje to jakie ARKADIA zapewnia jedzenie (smaczne, odpowiednie ilościowo, czy donoszą jak się skończy, obsługa itd itd...)

W takim razie czekamy na dalsze opinie :)

Pozdrawiam

#29 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2010 - 21:20

hej echo jest oki bardzo dobre jedzenie fajna atmosfera naprawde polecam chyba najlepszy lokal w Siemiatyczach a co do cezara.....kiedyś jak sam szukałem tez byliśmu w cezarze a tam ..... właściciele zapytali sie nas " czy stać państwa na zrobienie wesela u nas " i co wy na to ?? wiecie pamiętajcie że właściciel potrafi zakończyć impreze czy wyprosić gości bo mu sie spać chce a no i jedzenie masakra a jak sie reklamuje w głosie ze tak ceny zniża to i ludzi corazz mniej a to daje do myslenia pozdraiwiam

Popieram w Cezarze kicha i to wielka, jesć nie ma co, ciastem młodych stoły upychają, właściciel nie zna żadnych zasad prowadzenia interesów, od 2:00 stoi przy barze z żoną lub chodzi i zamyka drzwi dając do zrozumienia że czas już kończyć. Bywa też tak że na tydzień przed weselem podniesie cenę.

#30 ~czarownica06~

~czarownica06~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2010 - 13:15

Też jestem ciekawa opinii na temat nowej sali Arkadia.

A wiecie może coś na temat nowo otwartej sali weselnej w Siemiatyczach "ARKADIA" ??

Jakies opinie dotyczące jedzonka, obsługi i ogólnie całokształtu?

Sala miesci sie jak się jedzie na Nurzec po prawej stronie.

Jesli macie jakies doswiadczenia z tą salą dajcie znac please...

pzdr
Łukasz

#31 ~czarownica06~

~czarownica06~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2010 - 13:16

A ile kosztuje zorganizowanie wesela W cezarze i Hortexie od osoby? Moze ktos wie?

#32 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 07 kwiecień 2010 - 16:50

A ile kosztuje zorganizowanie wesela W cezarze i Hortexie od osoby? Moze ktos wie?

Prawdopodobnie gdzies w granicach 90 zl zalezy co chcesz zamawiac do zarcia to w Horteksie a w Cezarze to napewno wiecej po 100 wie.

#33 ~Gość 17~

~Gość 17~
  • Goście

Napisano 30 kwiecień 2010 - 21:26

W cezarze za 5 gorących dań biora 80zł. UWaGA! Rezygnuje z sali ARKADIA z 14 sierpnia, wplacona kaucja 1000zł, jezeli jest ktos chetny prosze pod nr: 880253435

#34 ~czarownica06~

~czarownica06~
  • Goście

Napisano 07 czerwiec 2010 - 13:48

hej. ktos ma juz moze sprawdzone opinie na temat sali ARKADIA? byl ktos tam moze na weselu?

#35 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 czerwiec 2010 - 16:31

wiadomo tylko tyle, że tam sylwester był kicha

#36 ~gość 1~

~gość 1~
  • Goście

Napisano 01 lipiec 2010 - 09:49

wiadomo tylko tyle, że tam sylwester był kicha

Bardzo mi zależy na opinii na temat Arkadii, jeśli ktoś był na weselu to bardzo proszę. Muszę zdecydować czy tam robić wesele a z tymi opiniami, które słyszałam było różnie(głównie negatywne) proszę o pomoc :unsure:

#37 ~czarownica06~

~czarownica06~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 12:36

hej. byłam niedawno na weselu w Arkadii. i powiem tak: nie było źle, choć mogłoby być lepiej. obsługa trochę za wolna. nie wyrabia się ze zbieraniem talerzy ze stołów , butelek pustych itp. przez co na stole robi się nie ładnie. poza tym jedzenie mogłoby być też lepsze. nie ma w nim nic nadzwyczajnego ani w sumie aż tak bardzo smacznego. a ca tą cenę mogli by stawiać na lepszą jakość. poza tym kilku moich znajomych miało np. tydzień przed weselem nagłą podwyżkę ceny za osobę. nie ładne zagrania....
Ogólnie sala ładna. Dość duża. Ale za taką cenę oczekiwałabym osobiście czegoś więcej. Powodzenia w decyzji:)

Bardzo mi zależy na opinii na temat Arkadii, jeśli ktoś był na weselu to bardzo proszę. Muszę zdecydować czy tam robić wesele a z tymi opiniami, które słyszałam było różnie(głównie negatywne) proszę o pomoc :unsure:

#38 ~wiedźminka~

~wiedźminka~
  • Goście

Napisano 09 lipiec 2010 - 21:51

hej. byłam niedawno na weselu w Arkadii. i powiem tak: nie było źle, choć mogłoby być lepiej. obsługa trochę za wolna. nie wyrabia się ze zbieraniem talerzy ze stołów , butelek pustych itp. przez co na stole robi się nie ładnie. poza tym jedzenie mogłoby być też lepsze. nie ma w nim nic nadzwyczajnego ani w sumie aż tak bardzo smacznego. a ca tą cenę mogli by stawiać na lepszą jakość. poza tym kilku moich znajomych miało np. tydzień przed weselem nagłą podwyżkę ceny za osobę. nie ładne zagrania....
Ogólnie sala ładna. Dość duża. Ale za taką cenę oczekiwałabym osobiście czegoś więcej. Powodzenia w decyzji:)

czarownica06 a ty jakaś taka niezdecydowania jest, pytanie o lokal na forum jest dość naiwne nie sądzisz, brak ci znajomych w mieście heh

#39 ~gość 1~

~gość 1~
  • Goście

Napisano 13 lipiec 2010 - 09:56

Bardzo dziękuję za odpowiedź, niestety potwierdzasz opinie które wcześniej również słyszałam. Decyzję już teraz nie bardzo mogę zmienić:-( Jeszcze raz wielkie dzięki:-)

#40 justyna

justyna

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 19 lipiec 2010 - 14:44

Popieram w Cezarze kicha i to wielka, jesć nie ma co, ciastem młodych stoły upychają, właściciel nie zna żadnych zasad prowadzenia interesów, od 2:00 stoi przy barze z żoną lub chodzi i zamyka drzwi dając do zrozumienia że czas już kończyć. Bywa też tak że na tydzień przed weselem podniesie cenę.

Jak czytam wypowiedzi o CEZARZE to wydaje mi się,że byliśmy w dwóch
różnych restauracjach. W moim CEZARZE było super!!! Goście z całej polski bardzo chwalili.
Powiększyli salę balową,że można pomieścić 200 osób. A jedzenie - nie każdemu dogodzisz.Dla mnie smakowało.
Miałam okazję zobaczyć kuchnię. Nic nie odgrzewają.Pozdrawiam wszystkich niedowiarków.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych