Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala weselna w Siemiatyczach

454 odpowiedzi w tym temacie

#401 ~Monika~

~Monika~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2014 - 17:31

słyszałam, że do leśnego zakątka jedzonko na wesela przywozi catering

jakieś bzdury :D

#402 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 sierpień 2014 - 12:24

czy ktoś coś słyszał o zmianie kucharza w Cezarze? czy to prawda, że jedzenie to już nie to samo? może ktoś był i się wypowie?

Ponawiam pytanie

#403 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 18:57

A mnie zmartwiło to że teraz kucharką jest tam pewna Pani Kasia, której gotowanie nie najlepiej wychodzi co najwyżej nadaję się do robienia ciasta.Dlaczego akurat w Leśnym Zakątku? Także przykre :( Proponowałabym zmienić kucharkę.

od 2 lat zamawiam catering na rożne imprezy w Leśnym zakątku i jeszcze nie trafiłam na niesmaczne jedzenie. Byłam tam również na weselu oraz na jednej stypie. Bardzo polecam ten lokal :)

#404 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 19:02

Czy coś wiadomo o sali weselnej, która buduje się za Pronarem?

Poszukuję odpowiedniej sali na swoje wesele, i jedyne co mnie niepokoi to wielkość tych sal. Biorę pod uwagę obecnie Leśny Zakątek i Kresowiak, ale boję się, że po prostu będzie ciasno. Czy ktoś wie ile max. osób pomieszczą te sale? 

w Leśnym zakątku odbyło się wesele na 270 osób, było luźno, dużo miejsca do tańca :)

#405 ~Daniel~

~Daniel~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2014 - 23:25

Marto i Sylwio (zapewne w jednej osobie), cóż za reklama!

#406 ~Mariola~

~Mariola~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2014 - 18:41

Witam!

Już 7 dni jestem Żoną :D

Wesele mieliśmy w Ziołowym Zakątku w Korycinach i po wszystkim za żadne skarby nie zamieniłabym sali. Goście byli zachwyceni pięknym otoczeniem i jedzeniem, a my i rodzice jakokością obsługi i profesjonalizmem, a przede wszystkim cierpliwoscią menagerki. Nie przeszkadzało jej dopytywanie i poprawianie najmniejszych szczegółów. Nie było, żadnych dopłat i ukrytych kosztów. Potrawy żeczywiście były pyszne i było ich sporo, a to co zstało po poprawinach panie spakowały nam do pudełek i oddały do domu. Żeby nie było, że to kryptoreklama to są też minusy - dojazd - asfalt niestety się kończy i jak ktoś nie wie gdzie to ciężko trafić, ale jest możliwość noclegu. Naprawdę polecam

#407 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 02 październik 2014 - 11:30

Macie może jeszcze jakieś opinie o Hotelu Drohickim?

#408 ~Grzegorz N.~

~Grzegorz N.~
  • Goście

Napisano 06 październik 2014 - 17:18

Witam wszystkich czytających ten wątek. Krótko mówiąc żaden Kresowiak, Drohicki, Leśny, Hortex, Kmicic, Echo?, Eternite, Ziołowy Zakątek, żadna sala za pronarem. Tylko kierunek KUCZYN za Ciechanowcem. Jedzonko, jak od najlepszych kucharzy, sale przygotowane perfekcyjnie, sale pojemne, akustyka tez dobra. Po co ryzykować w tym najważniejszym dniu i koniecznie robić wesele w Siemiatyczach? Naprawde warto to przemyśleć. Kuczyn 10/10 kazda sala taka sama opinia byle by tam a nie tu. Pozdrawiam mieszkaniec SIEMIATYCZ 

#409 ~SAMI SWOI~

~SAMI SWOI~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2014 - 21:34

Ale wy durnie wiadomo że sami właściciele opisują i zachwalają na wzajem co dobre to nie trzeba opisywać opinia idzie hen daleko ustnie w Kuczynie byłam nie raz i za każdym razem wiedziałam co będę jeść tam menu nie zmienia się wcale ciągle to samo.A Leśny Zakątek to tyle że sale duża jedzenie też nie najgorsze tylko te mordy sterczące za barem to ciśnienie podnosi mi za każdym razem i właścicielka jak kukwa na miotle i obgada każdego od pijaków i złodziei chyba mierzy swoją miarą ale życzę jej wszystkiego dobrego,ale wracając do tematu to polecam Szczęsnego w Ciechanowcu bawiłam się tam kilka razy i szczerze polecam,ale też ma każdy swój gust....

#410 ~Anna~

~Anna~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2014 - 23:50

Byłam na chrzcinach w Lesnym Zakatku. Sala duża, ładna, ale jedzenie to porażka.......

#411 ~Adrian~

~Adrian~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2014 - 17:38

czy ktoś coś słyszał o zmianie kucharza w Cezarze? czy to prawda, że jedzenie to już nie to samo? może ktoś był i się wypowie?

Byliśmy jakos tydzień temu z rodziną.Jestesmy czestymi goscmi tego lokalu i przyznam ze nic nie odczuliśmy nadal było smacznie,świeżo i miło :)

#412 ~Zuzia~

~Zuzia~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2014 - 17:45

Ale wy durnie wiadomo że sami właściciele opisują i zachwalają na wzajem co dobre to nie trzeba opisywać opinia idzie hen daleko ustnie w Kuczynie byłam nie raz i za każdym razem wiedziałam co będę jeść tam menu nie zmienia się wcale ciągle to samo.A Leśny Zakątek to tyle że sale duża jedzenie też nie najgorsze tylko te mordy sterczące za barem to ciśnienie podnosi mi za każdym razem i właścicielka jak kukwa na miotle i obgada każdego od pijaków i złodziei chyba mierzy swoją miarą ale życzę jej wszystkiego dobrego,ale wracając do tematu to polecam Szczęsnego w Ciechanowcu bawiłam się tam kilka razy i szczerze polecam,ale też ma każdy swój gust....

Co do włascicielki LESNEGO to faktycznie miałam z nią ''przyjemnosc'' rozmawiac bardzo opryskliwa osoba,bez kultury i szacunku! Raczej odrzuca zamiast przyciagac klienta! 

#413 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2014 - 17:50

Widzę, że bawisz się w S-czach od wielkanocy do wielkanocy (stacja :), ogólnie jesteś  w błędzie, na impr z atutem byłam nie raz! jedno co powiem to pełna profes.! super, wszyscy moi goście wspominają impr z ATUTEM na wielki PLUS !!!

ojjj ''atut'' to porażka juz nie chwalmy lipy no panie i panowie......

#414 ~Iza~

~Iza~
  • Goście

Napisano 27 grudzień 2014 - 17:55

Czy są jeszcze na forum klienci ETERNITE ? Jestem ciekawa spostrzeżeń dotyczących organizacji wesela. Byliście zadowoleni z usług Eternite ? Może ktoś ma aktualną opinię o jedzeniu w tym miejscu. Czy jest wystarczająca ilość oraz czy jest smaczne :) no i czy na pewno nie ma ukrytych kosztów;)

Właścicielka Eternite to porażka! Ta paniusia grubiusia chce byc traktowana jak ksiezniczka ale niestety pozostalo jej bycie kopciuchem.....wstretna i niemiła babsztyl w dodatku ludzie pracujacy w eternite walcza o marnie zarobione pieniadze w sadzie! żenada!

#415 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2015 - 22:43

trzeba odwiedzic nie pytac 

#416 ~jan~

~jan~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2015 - 13:01

Jak imprezy w nowej restauracji Folwark Księżnej Anny k. Siemiatycz, chyba Anusin. Wie coś ktoś? Planuje wesele pod koniec 2015 r, proszę o info. Wygląd lokalu ok.

#417 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 16 luty 2015 - 01:34

Jak imprezy w nowej restauracji Folwark Księżnej Anny k. Siemiatycz, chyba Anusin. Wie coś ktoś? Planuje wesele pod koniec 2015 r, proszę o info. Wygląd lokalu ok.

Na balu andrzejkowym zabrakło zupy, talerzyki podano bardzo późno więc w oczekiwaniu na zupę (zastępczą) i drugie danie nie można było nawet przekąski wziąć bo nie było czym i na co. Myślę że nie radzą sobie z dużą ilością gości. Na małe spotkania towarzyskie ok. Ale to tylko moja opinia, może komuś to pasuje :huh:

#418 ~janina~

~janina~
  • Goście

Napisano 17 luty 2015 - 08:36

Na sylwestra było jeszcze gorzej, mało jedzenia - za 400 zł, jedzenie nie dobre, stare, brzydko podane. Porażka! Czegoś takiego nie widziałam od lat. Gratuluję właścicielom pomysłu na oszukiwanie gości,

#419 ~Kłantanamera~

~Kłantanamera~
  • Goście

Napisano 09 marzec 2015 - 20:44

Dzień Kobiet: PORAŻKA

-Piwa brak

-Bezy Brak

-Kurczaka brak

wszystkiego brakowałooo!

...na jedzenie czekaliśmy 1 godz 40min SZOKKKKKKK !!!!!!!!!!!!

Współczuję obsłudze, która musiała świecić oczami przed klientami:)

#420 Focus

Focus

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 11 marzec 2015 - 20:02

Witam,
mam wrażenie, że wszystkie negatywy są od jednej osoby... skoro taka porażka to czemu jesteś tam na każdej imprezie? 
Osobiście zaprosiłem małżonkę na Dzień kobiet do folwarku i uważam, że warto było czekać bo  dania były na prawdę bardzo smaczne! Nam na szczęście udało się skosztować bezy, nie dziwie się że tak szybko zeszła, była super!

Użytkownik Focus edytował ten post 11 marzec 2015 - 20:04

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych