Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Sala weselna w Siemiatyczach

454 odpowiedzi w tym temacie

#441 Darekv

Darekv

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 03 czerwiec 2016 - 09:44

W Ciechanowcu to już nie znajdziesz wolnych terminów.

#442 ~Mucha~

~Mucha~
  • Goście

Napisano 09 czerwiec 2016 - 17:42

W Ciechanowcu to już nie znajdziesz wolnych terminów.

Szczęsny jakieś jeszcze ma, Arkadia zero kontaktu...

#443 ~Ona~

~Ona~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 20:58

w Leśnym zakątku odbyło się wesele na 270 osób, było luźno, dużo miejsca do tańca :)

Haha a z której strony tam się zmieściło 270 osób?? :) Część na holu, część na sali a reszta chyba pod namiotami na zewnątrz! Byłam tam ostatnio na weselu gdzie było ok 100 osób, i z czystej ciekawości postanowiłam oczami wyobraźni ujrzeć te 270 osób na tej sali, i stwierdziłam że to nie jest możliwe!! Jakim cudem skoro na tych 120 osób zastawiliście stołami całą salę?? To po pierwsze, a po drugie, punktem krytycznym w mojej ocenie, która i tak była do dupy odnośnie tego miejsca, stały się UJEBANE, wręcz jakby oblizane sztućce, które zobaczyłam przed zjedzeniem pierwszego posiłku! Same sztućce też pozostawiają wiele do życzenia podobnie jak cała zastawa stołowa (najtańszy badziew, zaśniedziałe sztućce bez najmniejszego połysku oraz najtańsze zwykłe białe talerze Luminarc. Masakra.. Jak można funkcjonować pod nazwą Restauracji czy Domu Weselnego, oferując coś takiego? I jeszcze właścicielka stercząca za barem przez całe wesele, wystarczyło popatrzeć na minę tej Pani i odechciewało się po kawę podchodzić. Krótko mówiąc, jeśli chcecie zorganizować swoje wesele tylko po to żeby "mieć to już za sobą i niech wszyscy dadzą święty spokój" to jest to idealne miejsce do odstawienia takiej szopki. Jeśli jednak zależy Wam na dobrej obsłudze, zadowoleniu Waszych Gości i pewności, że Wasi Goście zjedzą posiłek czystym, porządnym widelcem- omijajcie Leśny Zakątek szerokim łukiem. 

#444 ~Ania~

~Ania~
  • Goście

Napisano 12 lipiec 2016 - 21:52

No popatrz, a jednak Eternite też ma swoją panią manadżer. Bardzo miłą zresztą. Polecam Eternite- żadnych problemów jeśli chodzi o płatności i klimat, obsługa młoda, smacznie i ceny jak wszędzie. Tak naprawdę jeśli chodzi o sale weselne czy nawet sale na jakieś kameralne przyjęcie to Eternite wygrywa okolicą i nietypową zabudową, jest to dość oryginalne, poza tym jeśli ktoś chce mieć przyjęcie w środku lasu i to nad Bugiem to lepiej nie znajdzie, ale to moje zdanie i wiadomo, gusta są różne. Wkurzają mnie fora tematyczne, gdzie ewidentnie widać podjazdy w kierunku konkurencji, to jednak zaściankowa okolica, choć piękna, ale żal czasem czytać te posty...

A co to takiego ta "nietypowa zabudowa" ? Że budynek w kształcie "L"? Że w lesie z działkowcami za płotem? 

I co z tego, że piękna okolica nad samym Bugiem?

Nawet najpiękniejszą okolicę może przyćmić niemiłe wspomnienie związane z opryskliwymi i chamskimi w podejściu do Klienta Właścicielami.. 

I owszem, okolica jest zaściankowa, ale Szanowna Pani Właścicielka z tego zaścianku właśnie pochodzi :)

- A taki przytyk w stronę niezadowolonych Klientów jest co najmniej nie na miejscu. 

Doskonale też rozumiem, że czytanie takich opinii do najprzyjemniejszych nie należy, a zwłaszcza jeśli czyta się o swoim obiekcie, który miał być super extra, a jednak coś nie wyszło. 

#445 ~nowożeńcy~

~nowożeńcy~
  • Goście

Napisano 03 październik 2016 - 19:06

a ja polecam salę "Nowa" w Łosicach, dobra cena, super standard, dużo pysznego jedzenia, dużo dodatków typu fontanna, stół wiejski, rybny i serowy, piękny wystrój. organizowaliśmy tam wesele  i  jestem jak najbardziej na tak :) !!

#446 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 10 październik 2016 - 11:12

Na weselu ogólnie było ok. Bardzo słaba obsługa, powoli rozdawane jedzenie; rosół trafiał go gości zimny. Natomiast po poprawinach połowa gości, która spożywała przystawki i wędliny się pozatruwała. Mięso na drugi dzień było śliskie i śmierdzące - nie nadawało się do niczego; Minął ponad tydzień a wędliny jeszcze leżą w misce mojego psa... Radzę pozbierać po weselu co zostało i zabrać do siebie, ponieważ nawet połowa tego nie została wystawiona na poprawinach. Podejrzewamy, że wystawili jedzenie z poprzedniego wesela... Nie polecam robić tam poprawin. Dodam jeszcze, że po weekendzie był całkowity brak kontaktu - nie odbierano telefonów i nie odpisano nawet na SMSa.

#447 ~Paulina~

~Paulina~
  • Goście

Napisano 10 październik 2016 - 11:14

Na weselu ogólnie było ok. Bardzo słaba obsługa, powoli rozdawane jedzenie; rosół trafiał go gości zimny. Natomiast po poprawinach połowa gości, która spożywała przystawki i wędliny się pozatruwała. Mięso na drugi dzień było śliskie i śmierdzące - nie nadawało się do niczego; Minął ponad tydzień a wędliny jeszcze leżą w misce mojego psa... Radzę pozbierać po weselu co zostało i zabrać do siebie, ponieważ nawet połowa tego nie została wystawiona na poprawinach. Podejrzewamy, że wystawili jedzenie z poprzedniego wesela... Nie polecam robić tam poprawin. Dodam jeszcze, że po weekendzie był całkowity brak kontaktu - nie odbierano telefonów i nie odpisano nawet na SMSa.

Chodzi o salę Eternite w Wólce Nadbużnej

#448 ~Karolina~

~Karolina~
  • Goście

Napisano 03 styczeń 2017 - 21:49

Witam czy ktoś ostatnio był na weselu w Folwarku? Jakie wrażenia? Jedzenie, sala? Czy warto tam wyprawiać wesele? 

#449 ~Mada~

~Mada~
  • Goście

Napisano 18 luty 2017 - 23:56

Mało jedzenia,aczkolwiek dobre.

#450 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2017 - 18:59

Na ile osób jest sala kresowiak?

#451 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2017 - 10:32

Drohiczyn-kaskada
Sala ładna, jedzenie w miarę ok.
Wielki i to bardzo wielki minus za brak pokoju bądź chociażby małego pomieszczenia dla mam karmiących... musiałam dziecko karmić i przewijać w samochodzie! Porażka!

#452 ~Kot~

~Kot~
  • Goście

Napisano 03 październik 2017 - 11:13

Ta Kaskada to jeszcze istnieje? Myślałam, że już dawno padła. Jak wesela w Kresowiaku? Interesuje mnie też opinia na temat Ziołowego Zakątka w pobliskich Korycinach. Poprosze o jakieś info :)

#453 ~Patrycja~

~Patrycja~
  • Goście

Napisano 08 październik 2017 - 16:10

Również prosiłabym o opinie kresowiaka jak wypada gdy wesele jest w lecie. Gdyż słyszałam że są problemy z klimatyzacją? Co prawda wesele planuje na początku czerwca ale w tedy też bywa gorąco.

Sala bym powiedziała jest na około 200 osób. Więcej to już moim zdaniem za ciasno się robi.

Jeszcze ciekawi mnie temat parkingu czy jest bardzo duzy problem gdy jest właśnie wesele na te 200 osób? Nie wygląda na zbyt duży zwłaszcza jak ludzie zjezdzaja sie na zakupy.

#454 ~jola~

~jola~
  • Goście

Napisano 04 listopad 2017 - 19:23

Fakt mało jedzenia.

#455 lilianagomowska

lilianagomowska

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 16 sierpień 2018 - 12:42