Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala weselna w Siemiatyczach

453 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Marcin~

~Marcin~
  • Goście

Napisano 22 lipiec 2010 - 06:09

czy ktoś ma jakieś doświadczenia z salą Jagoda w Ciechanowcu? bardzo proszę o opinie

#42 ~jakub~

~jakub~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 08:20

Jeśli planujecie duże wesele to najlepiej szukać sali w Ciechanowcu i okolicach. Osobiście nie polecam sali Duch Kresów, właścicielka zapewnia że zmieści się tam 220 osób a w rzeczywistości maksymalnie 150 albo i mniej, sala wygląda ciekawie, ale ma wadę związaną z rozmieszczeniem, ponieważ jest podzielona na 2 części i przy 150 osobach część gości siedzi oddzielnie nie widząc pozostałych, w tym państwo młodzi :(
Właścicielka sprawia wrażenie miłej, a jest nieszczera i kombinuję na wszystkim...przykładowo jeśli przystawką mają być ogórki i pomidory to na małym talerzyku są 4 plasterki ogórka i może mały pomidorek góra dwa, pokrojone w taki sposób, że ciężko wziąść...

#43 ~jaka~

~jaka~
  • Goście

Napisano 26 lipiec 2010 - 08:28

Zgadzam się że Duch Kresów nie nadaję się na wesele, obsługa nieprofesjonalna, arogancka...będąc gościem czekałam na zmianę talerzyka, ale bez skutku...obok mnie były 3 brudne talerze i filiżanka...a obsługa zamiast posprzątać nawet nie wychodziła z kuchni, a poza tym były to jakieś dzieci. Nie polecam również zamawiać tam strogonowa, ponieważ chyba jeszcze nie umieją tego tam przyrządzać, ponieważ to co nam podano była to woda, z lupą trzeba byłoby szukać czegoś więcej oprócz wody i to nie doprawionej:(( było ohydne. Poza tym miałam zastrzeżenie do pozostałych potraw...nie polecam tamtejszego jedzenia

#44 ~aldona~

~aldona~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 13:31

mnie interesują opinie o arkadii, sala już od pewnego czasu funkcjonuje, wesel odbywa się tam sporo i nikt nic więcej nie wie? nie ma własnej opinii?

#45 ~o jaka~

~o jaka~
  • Goście

Napisano 03 sierpień 2010 - 21:37

Kazdy chyba slyszy jakie sa opinie na temat sali Arkadia

#46 ~monia~

~monia~
  • Goście

Napisano 18 sierpień 2010 - 07:17

mam pytanie odnoście Echa. jaka jest cena za talerzyk? proszę o szybką odpowiedź.
pozdrawiam ciepło.

#47 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 20:51

Cześć. Chętnie napiszę to wszystko co wiem na temat Domu Gościnnego ARKADIA w Siemiatyczach. Mam nadzieję, że komuś z Was pomoże to w podjęciu decyzji..
Od razu zaznaczam, że nie jest to reklama - po prostu moja opinia na temat tego lokalu jest bardzo dobra.
Organizowałam tam SWOJE wesele w tym roku latem, a więc możecie uznać, że jest to opinia z pierwszej ręki.
1. Zakres cen od 80 do nawet 120zł + można dopłacić za pokrowce na krzesła wszystkich gości (mi to akurat nie było potrzebne bo koszt to 10zł od krzesła a w nowym lokalu krzesła są po prostu ładne)
2. MENU - warianty do wyboru. Ja wybrałam wariant za 110zł i miałam w tym 6 dań gorących (wg mnie na lato, ślub ok 17 to za dużo i ostatecznie podczas wesela zrezygnowaliśmy z podania 1 dania), 15 przystawek (wg mnie smaczne i wszystko goście jedli, a Pani Kasia - przesympatyczna kucharka - jest chętna aby wymyślać coś nowego - np ja zaproponowałam swoją sałatkę i ją dostałam:)), fontanna czekoladowa, owoce (ale to pewnie zależy od sezonu), napoje ciepłe i zimne do oporu + NIESPODZIANKA do stołu wiejskiego (to już zostało w gestii właścicieli - generalnie ciepłe reginalne danie)
3. JEDZENIE - ja jestem bardzo wybredna i jadłam w tym lokalu już na 3 imprezach - zawsze było smaczne.
Porcje solidne (a nie tak jak u pewnego Pana C. :/) To co wybraliśmy to było na stołach. Goście również mówili, że jedzenie było bardzo dobre.

CDN...

#48 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 14 wrzesień 2010 - 20:52

4. ORGANIZACJA - obsługa generalnie OK. My prosiliśmy, aby syn właścicieli roznosił alkohol, miał kluczyk do składziku i tylko on się tym zajmował - nie wyobrażam sobie, żeby np mój tata czy świadek biegali i non stop wódkę donosili - goście, w tym rodzina powinni się bawić - nie żałowałam tej decyzji. Chłopak spisał się naprawdę dobrze. Kelnerki też wg mnie super. Bywałam na różnych imprezach w innych lokalach i zdażyło mi się widzieć akcje np. kelnerka mówi do gościa aby PODAŁ jej talerz przez stół - GRANDA!!! A TUTAJ PEŁEN PROFESJONALIZM. Nikt się nie ociągał, dania wchodziły równo, tort kroiły też sprawnie itd itd. Miłe, sympatyczne, zadbane, uśmiechają się do gości a nie patrzą jak na deb***i, nie stukają talerzami o stół i takie tam. Nie mam uwag.
5. SALA i reszta lokalu - ja nic nie stroiłam, zero sztucznych kwiatów itp niepotrzebnych bajerów. Sala mi się podobała taka jaka była normalnie - nowa, czysta. Jedyna dekoracja to za nami (młodymi) był wodospad z lampek i serce ze sztucznych czerwonych róż - mi się to podobało. Ale dekoracje to kwestia gustu.

To do czego malkontenci mogliby się przyczepić to:
- na sali było trochę za ciepło - ale na dworze było wtedy 35 stopni, więc jaka klima mogłaby wyrobić przy ciągle otwieranych drzwiach do ogrodu...
- brak pokoi dla gości - nowy lokal więc póki co są tylko 3 pokoje 2-os.
- kelnerki nie rozdają szampana tylko trzeba wziąć samemu z wózka - myślę, że to kwestia wyłącznie do dogadania - dla mnie akurat było ważniejsze aby kieliszki były udekorowane po mojemu ;p i były :)

Podsumowując - gdybym miała wybrać raz jeszcze lokal na swoje wesele to byłaby to Arkadia. Naprawdę było super.
My mieliśmy świetny kontakt z właścicielami (mimo, że nie byli naszymi znajomymi) i z Panią Kasią. Wszystko dogadaliśmy ze szczegółami - my jasno określiliśmy na czym nam zależy więc i w lokalu każdy wiedział na co zwrócić uwagę i nie było rozczarowań czy niedomówień. To samo polecam wszystkim - spiszcie punkt po punkcie czego oczekujecie i wtedy na pewno będziecie zadowoleni. Jeśli Wam się coś nie spodoba to też polecam porozmawiać a nie od razu burczeć czy krzyczeć.
Życzę miłych imprez a Arkadi wielu zadowolonych gości:)

Ps. Gdyby interesowało Was coś czego nie opisałam to pytajcie - zerknę za kilka dni na forum.
Pozdrowienia

#49 ~czarownica06~

~czarownica06~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2010 - 11:18

A to dziwne, że w tym roku placiłaś 120 zł za 6 dań gorących. Moi znajomi za 6 dań zapłacili 100 zł za osobę. I to było właśnie w roku 2010.

Cześć. Chętnie napiszę to wszystko co wiem na temat Domu Gościnnego ARKADIA w Siemiatyczach. Mam nadzieję, że komuś z Was pomoże to w podjęciu decyzji..
Od razu zaznaczam, że nie jest to reklama - po prostu moja opinia na temat tego lokalu jest bardzo dobra.
Organizowałam tam SWOJE wesele w tym roku latem, a więc możecie uznać, że jest to opinia z pierwszej ręki.
1. Zakres cen od 80 do nawet 120zł + można dopłacić za pokrowce na krzesła wszystkich gości (mi to akurat nie było potrzebne bo koszt to 10zł od krzesła a w nowym lokalu krzesła są po prostu ładne)
2. MENU - warianty do wyboru. Ja wybrałam wariant za 110zł i miałam w tym 6 dań gorących (wg mnie na lato, ślub ok 17 to za dużo i ostatecznie podczas wesela zrezygnowaliśmy z podania 1 dania), 15 przystawek (wg mnie smaczne i wszystko goście jedli, a Pani Kasia - przesympatyczna kucharka - jest chętna aby wymyślać coś nowego - np ja zaproponowałam swoją sałatkę i ją dostałam:)), fontanna czekoladowa, owoce (ale to pewnie zależy od sezonu), napoje ciepłe i zimne do oporu + NIESPODZIANKA do stołu wiejskiego (to już zostało w gestii właścicieli - generalnie ciepłe reginalne danie)
3. JEDZENIE - ja jestem bardzo wybredna i jadłam w tym lokalu już na 3 imprezach - zawsze było smaczne.
Porcje solidne (a nie tak jak u pewnego Pana C. :/) To co wybraliśmy to było na stołach. Goście również mówili, że jedzenie było bardzo dobre.

CDN...

#50 alakredo

alakredo

Nowy

• Oczekujący na zatwierdzenie
  • Pip
  • 2 postów

Napisano 15 listopad 2010 - 12:14

A co sądzicie o nowej sali CRYSTAL w Szepielakach? www.salacrystal.pl Proszę o info.

#51 ~emili~

~emili~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2010 - 21:37

Hejka
prosz o info na temat karczmy upita w holonkach co sadzicie na temat organizacji imperezy weselnej na 120 osob
czekam na opinie to warzne
pzdrawiam

#52 ~ela~

~ela~
  • Goście

Napisano 11 grudzień 2010 - 16:33

http://www.money.pl/...f43dfa0c71b3c78

#53 ~hajduczek~

~hajduczek~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2010 - 13:02

a ja polecam dworek w lachówce, jest piękny drewniany, z miejscami noclegowymi, dobre jedzenie ktore przygotowuje sama właścicielka, i co najwazniejsze jak dla mnie znajduje się na łonie natury dosłownie!!!

#54 ~Anna Onoszko~

~Anna Onoszko~
  • Goście

Napisano 17 grudzień 2010 - 21:09

A ja szanowni Państwo z czystym sumieniem mogę polecić salę weselną Arkadia - sala nowa, ładna, dobrze zlokalizowana bo stosunkowo blisko od centrum, a jednak już trochę spokojniej.

Piękne zdjęcia z zewnątrz - nowy, czysty budynek, w klasycznym stylu - nasz ślubny fotograf był zachwycony.

Menu w zasadzie niezłe, można by parę rzeczy poprawić, ale wiem, że właściciele jeżdżą na szkolenia, także zakładam, że z miesiąca na miesiąc będzie coraz lepiej.

Nasze wesele odbyło się w lipcu tego roku i do dnia dzisiejszego nie widzę innej alternatywy w siemiatyczach dla młodych par.

Pozdrawiam, Ania.

#55 ~luk~

~luk~
  • Goście

Napisano 18 grudzień 2010 - 21:41

a ja byłem w arkadi w zeszlym roku na sylwestro - srednio - ale nie najgorzej, w sumie to moze przez ten rok sie troche rozkrecili bo to jednak nowa sala byla - gdyby ktos szukal na wesele to na pewno warto zajsc

#56 ~kkkk~

~kkkk~
  • Goście

Napisano 11 styczeń 2011 - 21:12

czy ktoś wie co z tą restauracją arkadia? miałem ta mieć wesele ale coś nie halo chyba, różne plotki chodzą

#57 ~przemek~

~przemek~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 17:45

czy ktoś wie co z tą restauracją arkadia? miałem ta mieć wesele ale coś nie halo chyba, różne plotki chodzą

#58 ~przemekee34e~

~przemekee34e~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 17:55

Również chciałbym wiedziec co sie dzieję z ta ARKADIĄ!!!mamy mieć tam wesele w lipcu i doszły nas słuchy że właściciele maja jakieś kłopoty przez co zmuszeni byli zamknąć sklep a nie wiadomo co bedzie z tym domem gościnnym.

#59 ~przemek27~

~przemek27~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 19:01

Mam takie pytanko,obok ARKADII jest nowiutki dom weselny z tego co wiem jeszcze nie otwarty ale można juz się zapisywać,ma ktoś namiary na właściciela????? bo nigdzie w necie nie moge ich namierzyć.

#60 ~Zbychu~

~Zbychu~
  • Goście

Napisano 21 styczeń 2011 - 20:18

To, że zamknięto sklep, w żaden sposób nie wpływa na to, że Arkadia ma być zamknięta.
Piękny nowy lokal i właściciele z pewnością nieźle radzą, co mogło skutkować zamknięciem mało dochodowego sklepu.
Pozdrawiam.
:D

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych