Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala weselna w Siemiatyczach

454 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~xyz~

~xyz~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 23:39

Mam takie pytanko,obok ARKADII jest nowiutki dom weselny z tego co wiem jeszcze nie otwarty ale można juz się zapisywać,ma ktoś namiary na właściciela????? bo nigdzie w necie nie moge ich namierzyć.

widocznie mało wiesz, otwarty i niekiepski, a właścicieli znajdziesz w lokalu to chyba najprostsza droga....

#62 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 22 styczeń 2011 - 23:41

To, że zamknięto sklep, w żaden sposób nie wpływa na to, że Arkadia ma być zamknięta.
Piękny nowy lokal i właściciele z pewnością nieźle radzą, co mogło skutkować zamknięciem mało dochodowego sklepu.
Pozdrawiam.
:D

Juz po Arkadii jak niesie siemiatycka wieść...

#63 ~kluska~

~kluska~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 10:40

Juz po Arkadii jak niesie siemiatycka wieść...

jaka wieść?!?! mam tam w tym roku wesele, nic o żadnej wieści nie słyszałam

#64 ~Kris~

~Kris~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2011 - 14:00

Na jakiej podstawie ktoś puszcza tą plotkę?
Czyżby komuś na tym zależało?
Może byśmy napisali o innych siemiatyckich "lokalach"?
Popaprańcy zrozumcie że Arkadia normalnie funkcjonuje!!!

#65 ~czarownica06~

~czarownica06~
  • Goście

Napisano 24 styczeń 2011 - 10:25

Ta sala nazywa się Leśny Zakątek. Moja koleżanka była tam na Sylwestra i bardzo zachwalała salę. Ponoć pod względem wystroju i wesela jest lepsza od Arkadii. Kontaktu nie mam. Najlepiej osobiście tam zajechać. Pierwsze wesele było już tam w styczniu. Koszt to chyba 100 zł za 5 dań (bez ciast, tortu).

Mam takie pytanko,obok ARKADII jest nowiutki dom weselny z tego co wiem jeszcze nie otwarty ale można juz się zapisywać,ma ktoś namiary na właściciela????? bo nigdzie w necie nie moge ich namierzyć.

#66 ~przemek27~

~przemek27~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 09:58

Oby tak było jak piszesz,też mam nadzieje że Arkadia bedzie funkcjonować i dobrze sobie radzić,nie chciał bym jednak np. za 2 miesiące usłyszec że jednak zostanie zamknieta zostaniemy wtedy na lodzie i już napewno nie znajdziemy lokalu na nasz termin,i tego sie boje najbardziej.

#67 ~przemek27~

~przemek27~
  • Goście

Napisano 25 styczeń 2011 - 10:09

W weekend będziemy w Siemiatyczach to spróbujemy sie dowiedziec czegoś wiecej na temat Arkadii jak i tego Leśnego Zakątka.Mieszkamy obecnie 100km od Siemiatycz i nie jestesmy na biezaco z tymi wszystkimi plotkami a jak wiadomo w kazdej plotce jest ziarno prawdy.

#68 ~GASPER~

~GASPER~
  • Goście

Napisano 31 styczeń 2011 - 20:02

Witam, odstąpię termin na wesele w lokalu Arkadia w Siemiatyczach na dzień 30.07.2011r.
gasper@onet.eu

#69 ~czarownica06~

~czarownica06~
  • Goście

Napisano 02 luty 2011 - 13:46

A czemu odstępujesz termin? Cos nie tak z Arkadią czy po prostu zmiana decyzji co do ożenku?

Witam, odstąpię termin na wesele w lokalu Arkadia w Siemiatyczach na dzień 30.07.2011r.
gasper@onet.eu

#70 ~GASPER~

~GASPER~
  • Goście

Napisano 04 luty 2011 - 16:40

Nie wiem czy coś jest nie tak,po prostu zmieniliśmy datę ślubu.

#71 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 luty 2011 - 16:59

Ja słyszałam co innego na temat Leśnego Zakątka. Podobno sylwester to totalna klapa, obsługa taka sobie, zabrakło jedzenia i jeszcze światła nie było prawie 2 godziny. Nie włączają klimatyzacji i robią przerwy na wycieranie podłogi z wody :/. Sama szukam sali na wesele i raczej tam nie zajrzę, bo nie wyobrażam sobie żeby moi goście musieli siedzieć po ciemku bez muzyki i klimatyzacji latem :/, a ja i inne panie miały mokre i brudne sukienki od wody która się cały czas zbiera. Znajomi którzy tam byli szczerze mi odradzają ten lokal.

#72 Prof3sor

Prof3sor

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 37 postów

Napisano 06 luty 2011 - 01:28

http://www.wp3.pl/054k3f0qw1 Zobacz tutaj i skomentuj :)

#73 ~Rambo~

~Rambo~
  • Goście

Napisano 06 luty 2011 - 17:51

Ale bajki opowiadasz:):)

#74 ~kong~

~kong~
  • Goście

Napisano 08 luty 2011 - 12:01

Nie wiem czy bajki ale ja tez slyszalem ze bylo lipnie i sa niezadowoleni

#75 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 10 luty 2011 - 10:27

ja osobiście byłam na tym sylwestrze w Leśnym Zakatku i bardzo mi się podobało, jedzenie było smaczne i o tym ze zabraklo nic nie slyszałam, a o tym ze zabraklo swiatla przez 30 min a nie 2 h to wszedzie sie moze zdarzyc. ja szczerze polecam ten lokal:)

#76 ~goscinna~

~goscinna~
  • Goście

Napisano 12 luty 2011 - 01:57

Ten Leśny Zakątek w Siemiatyczach prezentuje się bardzo fajnie www.lesny-zakatek.net można podejrzeć jaka sala.

#77 ~bejbi~

~bejbi~
  • Goście

Napisano 12 luty 2011 - 02:00

Ja słyszałam co innego na temat Leśnego Zakątka. Podobno sylwester to totalna klapa, obsługa taka sobie, zabrakło jedzenia i jeszcze światła nie było prawie 2 godziny. Nie włączają klimatyzacji i robią przerwy na wycieranie podłogi z wody :/. Sama szukam sali na wesele i raczej tam nie zajrzę, bo nie wyobrażam sobie żeby moi goście musieli siedzieć po ciemku bez muzyki i klimatyzacji latem :/, a ja i inne panie miały mokre i brudne sukienki od wody która się cały czas zbiera. Znajomi którzy tam byli szczerze mi odradzają ten lokal.

Ale to fakty, czy plotki?

#78 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 12 luty 2011 - 11:44

Ale to fakty, czy plotki?

moim zdaniem plotki,kazdy cos powie i dodaje swoje 5 groszy jakto w Siemiatyczach:)

#79 ~abc~

~abc~
  • Goście

Napisano 18 luty 2011 - 23:00

ja to słyszałam od dwóch kolegów którzy byli na tamtym sylwestrze więc to nie są chyba plotki

#80 ~Frequenza~

~Frequenza~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 10:30

kod koniec kwietnia będę na weswlu w leśnym zakątku, więc powiem co i jak.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych