Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala weselna w Siemiatyczach

453 odpowiedzi w tym temacie

#81 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 19 luty 2011 - 13:31

Aga a ktos Ci placi za taka reklame bo ja bylam na sylwestrze i swiatla nie było 1,5 godziny a to roznica miedzy 0,5 godziny i nawet napojow kelnerzy nam nie chcieli doniesc wiec nie gadaj głupot jak to było cudownie :blink:

#82 ~znający temat~

~znający temat~
  • Goście

Napisano 20 luty 2011 - 20:05

dlatego trzeba sie pytac czy sala jest przygotowana na ewentualnosc przerw w dostawie energii elektrycznej.Agregat wazna rzecz, mozna posiedziec przy swieczkach jest nastroj ale juz malo ktory zespol potrafi zagrac cos na zywo.

#83 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 21 luty 2011 - 22:49

dokladnie a liczyc tylko na zespol to mozna sie przeliczyc

#84 ~Arkadia~

~Arkadia~
  • Goście

Napisano 26 luty 2011 - 00:46

jaka wieść?!?! mam tam w tym roku wesele, nic o żadnej wieści nie słyszałam

Ponieważ są to bzdurne plotki wyssane z palca Kluska, więc nie masz się czym martwić :) , a siemiatyckie "wieszczki" niech lepiej pilnują swoich interesów. Arkadia ma się dobrze,a możecie nas odwiedzić na stronie arkadiasiemiatycze.pl lub zadzwonić i przyjechać obejrzeć osobiście. Zapraszamy :)

#85 ~Ada~

~Ada~
  • Goście

Napisano 04 marzec 2011 - 23:13

Ponieważ są to bzdurne plotki wyssane z palca Kluska, więc nie masz się czym martwić :) , a siemiatyckie "wieszczki" niech lepiej pilnują swoich interesów. Arkadia ma się dobrze,a możecie nas odwiedzić na stronie arkadiasiemiatycze.pl lub zadzwonić i przyjechać obejrzeć osobiście. Zapraszamy :)

#86 ~bejbi~

~bejbi~
  • Goście

Napisano 07 marzec 2011 - 01:29

dlatego trzeba sie pytac czy sala jest przygotowana na ewentualnosc przerw w dostawie energii elektrycznej.Agregat wazna rzecz, mozna posiedziec przy swieczkach jest nastroj ale juz malo ktory zespol potrafi zagrac cos na zywo.

#87 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 08 marzec 2011 - 20:55

ja slyszalam,ze dla ARKADII niezla anty reklame robi wlascicielka lesnego zakatka(lokalu obok arkadii),moze liczy na to,ze przechwyci klientow bo blisko.bardzo nie ladnie,to moze swiadczyc tylko o niskiej kulturze osobistej.

#88 ~megi~

~megi~
  • Goście

Napisano 02 maj 2011 - 06:21

ja slyszalam,ze dla ARKADII niezla anty reklame robi wlascicielka lesnego zakatka(lokalu obok arkadii),moze liczy na to,ze przechwyci klientow bo blisko.bardzo nie ladnie,to moze swiadczyc tylko o niskiej kulturze osobistej.

Myślę, że problem przechwycenia klientów przez właścicielkę lokalu leśny zakątek, jest niebardzo możliwy. tak nieprofesjonalnej kobiety nie spotkałam jeszcze nigdy, olewcze podejście do klenta, któremu łaskę robi, że z nim porozmawia.

#89 ~Justa~

~Justa~
  • Goście

Napisano 16 maj 2011 - 20:18

Witajcie w sierpniu mam wesele w Arkadii i jestem na biezaco w nowinkach na temat Arkadii. Wszystko jest OK !!!

#90 ~mk~

~mk~
  • Goście

Napisano 21 maj 2011 - 18:32

Witam!

Jestem w trakcie wyboru sali weselnej. Razem z narzeczonym odwiedziliśmy kilka restauracji. Zwracaliśmy uwagę na wygląd sali, cenę za talerzyk, atmosferę, i co było dla nas bardzo ważne - rozmowa z właścicielem/os. odpowiedzialną za sprawy wesel. Jeśli ktoś zrobił na nas złe wrażenie - automatycznie nie chcielismy mieć nic wspólnego z tym lokalem. Organizacja wesela to duże i odpowiedzialne przedsięwzięcie, a nie chcielibyśmy współpacować z kimś, kto nie odnosił się do nas należycie.
Poniżej piszemy nasze spostrzeżenia.

1. CEZAR - przywitała nas bardzo miła pani, która rzetelnie odpowiadała na nasze pytania. Sala po remoncie jest ładna i mieści do 200 osób. Cena za talerzyk to 90zł plus jakieś bonusy (np. stół wiejski +10zł, fontanna czekoladowa +15zł). Ogólnie - pozytywnie

2. LEŚNY ZAKĄTEK - pomimo ładnej, dużej sali zniechęciła nas pani z którą rozmawialiśmy. Nie wyglądała jakby była skora do współpracy. Być może to nasze mylne wrażenie, ale wesele będziemy organizować z drugiego końca polski więc musimy mieć zaufanie do osoby odpowiedzialnej za naszą noc :)Co do podstawowego info - sala mieści 250-300 osób; cena za talerzyk 90-100zł. Kwestia dogadania się.

3. ARKADIA - wbrew wszystkim doniesieniom Arkadia funkcjonuje i ma się dobrze. Normalnie odbywają się tam imprezy. Sala mieści 180-200 osób, jednak można upchnąć 220. Bardzo podobało nam się to, że Pani z którą rozmawialiśmy pokazała nam warianty menu, np. talerzyk za 90 zł - 4 dania gorące, 10(?) przystawek; 100zł - 5 dań gorących, 8(?) przystawek; 110zł - 5 gorących, 10(?) przystawek i tak dalej. Najdroższy wariant był za 150 zł z dzikiem i tortem :). Pani była bardzo uprzejma i chętnie służyła pomocną.

4. HORTEX - tam jest klimat :D klimat komuny trochę, ale w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Jest przytulnie, jak to na wiejskiej imprezie :) Pani organizatorka przemiła :) cena za talerzyk - 90-95 zł(drożej nie będzie). Sala mieści do 250 osób. I jedzenie podobno mają dobre.

#91 ~mk~

~mk~
  • Goście

Napisano 21 maj 2011 - 18:33

5. ZAMKOWA (Drohiczyn) - jak dla nas za mała sala. mieści max 180. ale za to obsługa fantastyczna. Cena za talerzyk, który obejmuje WSZYSTKO (oprócz alkoholu oczywiście) to, z tego co pamiętam 120zł.

6. ETERNITE - (Wólka Nadbużna) Krótko - byliśmy zachwyceni :) co prawda trwa tam jeszcze budowa, a raczej sprawy wykończeniowe, ale wszystko wygląda rewelacyjnie. Właściciele przyjęli nas bardzo ciepło i poświęcili nam duzo czasu oprowadzając nas po kompleksie. Sa tam dwie sale: na 120 i 350 osób. Co do ceny - trudno teraz powiedzieć. Uroczyste otwarcie jest w czerwcu i wtedy pewnie będzie wiadomo coś więcej. Ale pani, która z nami rozmawiała, mówiła że ceny będą podobne jak w siemiatyczach (wiadomo, że za 90 zł to tam wesela się nie zrobi). My jesteśmy zachwyceni.

7. HOTEL KRESOWIAK - przemiła obsługa. Pan oprowadził nas po całym kompleksie. Zapowiada się naprawdę fajny dom weselny! Bardzo nam się podobało. Sala mieści do 300 osób. Cena za talerzyk - jeszcze dokładnie nie wiadomo. W czerwcu ta kwestia się wyjaśni. Ale podobno ma być tak jak u konkurencji, czyli pewnie 100-110-120.

zastrzegam, że to nasze subiektywne opinie. przy wyborze sali najlepiej jest spotkać się z właścicielami i obejrzeć wszystko dokładnie :)

a jakie sa Wasze wrażenia? może macie zupełnie inne zdanie na temat wyżej wymiennych lokali?

#92 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 22 maj 2011 - 19:52

5. ZAMKOWA (Drohiczyn) - jak dla nas za mała sala. mieści max 180. ale za to obsługa fantastyczna. Cena za talerzyk, który obejmuje WSZYSTKO (oprócz alkoholu oczywiście) to, z tego co pamiętam 120zł.

6. ETERNITE - (Wólka Nadbużna) Krótko - byliśmy zachwyceni :) co prawda trwa tam jeszcze budowa, a raczej sprawy wykończeniowe, ale wszystko wygląda rewelacyjnie. Właściciele przyjęli nas bardzo ciepło i poświęcili nam duzo czasu oprowadzając nas po kompleksie. Sa tam dwie sale: na 120 i 350 osób. Co do ceny - trudno teraz powiedzieć. Uroczyste otwarcie jest w czerwcu i wtedy pewnie będzie wiadomo coś więcej. Ale pani, która z nami rozmawiała, mówiła że ceny będą podobne jak w siemiatyczach (wiadomo, że za 90 zł to tam wesela się nie zrobi). My jesteśmy zachwyceni.

7. HOTEL KRESOWIAK - przemiła obsługa. Pan oprowadził nas po całym kompleksie. Zapowiada się naprawdę fajny dom weselny! Bardzo nam się podobało. Sala mieści do 300 osób. Cena za talerzyk - jeszcze dokładnie nie wiadomo. W czerwcu ta kwestia się wyjaśni. Ale podobno ma być tak jak u konkurencji, czyli pewnie 100-110-120.

zastrzegam, że to nasze subiektywne opinie. przy wyborze sali najlepiej jest spotkać się z właścicielami i obejrzeć wszystko dokładnie :)

a jakie sa Wasze wrażenia? może macie zupełnie inne zdanie na temat wyżej wymiennych lokali?

#93 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 22 maj 2011 - 19:59

Witam co do Leśnego zakątka jak ludzie mówią do podpisania umowy jest super wszystko mozna a pozniej zmieniaja sie warunki bo w umowie nie wszystko zawarte jest w umowie... Po weselu znajomych jestem zniesmaczony ta cala panią ( która pięknie oczernia konkurencje) Niech się lepiej zastanowi bo ze sojom podejściem do klienta szybko splajtuje( szkoda ladana sala ale niemiła pani wiec zdecydowaliśmy się na inny lokal...
Proszę o opinie.

#94 ~ktos~

~ktos~
  • Goście

Napisano 22 maj 2011 - 19:59

Witam co do Leśnego zakątka jak ludzie mówią do podpisania umowy jest super wszystko mozna a pozniej zmieniaja sie warunki bo w umowie nie wszystko zawarte jest w umowie... Po weselu znajomych jestem zniesmaczony ta cala panią ( która pięknie oczernia konkurencje) Niech się lepiej zastanowi bo ze sojom podejściem do klienta szybko splajtuje( szkoda ladana sala ale niemiła pani wiec zdecydowaliśmy się na inny lokal...
Proszę o opinie.

#95 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 12:12

Proszę o opinie.

#96 ~krzys~

~krzys~
  • Goście

Napisano 13 czerwiec 2011 - 13:07

A co miała chwalić konkurencję??:)

#97 ~Arkadia~

~Arkadia~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2011 - 20:23

Nikt tej Pani nie prosił o żadne chwalenie, ale niech nie opowiada rzeczy które nie są prawdą. Ma swój biznes to niech go pilnuje, a nie rozpowiada rzeczy, które z prawdą nie mają nic wspólnego. Trochę więcej kultury osobistej.

#98 ~Anam~

~Anam~
  • Goście

Napisano 04 lipiec 2011 - 15:40

Ja słyszałam co innego na temat Leśnego Zakątka. Podobno sylwester to totalna klapa, obsługa taka sobie, zabrakło jedzenia i jeszcze światła nie było prawie 2 godziny. Nie włączają klimatyzacji i robią przerwy na wycieranie podłogi z wody :/. Sama szukam sali na wesele i raczej tam nie zajrzę, bo nie wyobrażam sobie żeby moi goście musieli siedzieć po ciemku bez muzyki i klimatyzacji latem :/, a ja i inne panie miały mokre i brudne sukienki od wody która się cały czas zbiera. Znajomi którzy tam byli szczerze mi odradzają ten lokal.

Byliśmy na sylwestra w Leśnym Zakątku i to co pisali poprzednicy to prawda, dla mnie totalna klapa, natomiast po ostatnim weselu w Arkadii - te w wiejskich świetlicach miały naście lat temu lepszy klimat i obsługę...

#99 ~.~

~.~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 19:02

Witam, interesuje mnie sala ETERNITE w Wólce, czy ktoś tam był na weselu/komunii/chrzcinach? Jak tam jest z obsługą, właścicielami i jedzeniem (czy dobre)? ;)

#100 ~Justyska~

~Justyska~
  • Goście

Napisano 11 lipiec 2011 - 20:41

Mam pytanie czy nadal funkcjonuje sala weselna ARKADIA ???

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych