Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Sala weselna w Siemiatyczach

408 odpowiedzi w tym temacie

#141 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2011 - 20:23

Jak czytam wypowiedzi o CEZARZE to wydaje mi się,że byliśmy w dwóch
różnych restauracjach. W moim CEZARZE było super!!! Goście z całej polski bardzo chwalili.
Powiększyli salę balową,że można pomieścić 200 osób. A jedzenie - nie każdemu dogodzisz.Dla mnie smakowało.
Miałam okazję zobaczyć kuchnię. Nic nie odgrzewają.Pozdrawiam wszystkich niedowiarków.

#142 ~ona~

~ona~
  • Goście

Napisano 02 wrzesień 2011 - 20:26

Jak czytam wypowiedzi o CEZARZE to wydaje mi się,że byliśmy w dwóch
różnych restauracjach. W moim CEZARZE było super!!! Goście z całej polski bardzo chwalili.
Powiększyli salę balową,że można pomieścić 200 osób. A jedzenie - nie każdemu dogodzisz.Dla mnie smakowało.
Miałam okazję zobaczyć kuchnię. Nic nie odgrzewają.Pozdrawiam wszystkich niedowiarków.

W CEZARZE JEST SUPER.....POLECAM GORACO A CI CO WYPISUJA BZDURY TO ZAZDROSNICY.KUCHANIA DOMOWA...PYSZNE PIEROGI,PLACKI CUD,MIÓD, CENY SA NIZSZE BO TERAZ OD GROMA KONKURENCJI KTORA I TAK SZYBKO POLECI....WIADOMO:)HA:)

#143 ~ad~

~ad~
  • Goście

Napisano 03 wrzesień 2011 - 20:31

proszę nie krzyczeć na forum (dla reklamujących-niewiedzących: nie pisać wielkimi literami)

#144 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 04 wrzesień 2011 - 12:38

to gdzie w okolicy siemiatycz jest najlepiej zrobic wesele na ok 180osób? pomoże ktoś?:D

pyzo, na stronie 5 dosyć dokładnie opisałam największe sale w okolicy. pominęłam tylko Kaskadę w Drohiczynie, ale to właśnie tam będe organizować wesele - sala mieści do 250 osób, cena za talerzy 105zł, lub 115zł (z ciastem.

#145 ~pyza~

~pyza~
  • Goście

Napisano 06 wrzesień 2011 - 18:21

dzięki wielkie za pomoc:)a Kaskada to ta sala, która potocznie jest nazywana: "u Ziuta"??

#146 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 wrzesień 2011 - 13:59

szczerze mówiąc nie wiem :P ja Kaskadę kojarzyłam po parku z fontanną :)

#147 pami

pami

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 07 wrzesień 2011 - 16:53

Tak, Kaskada to inaczej ,, U Ziuta", a co powiecie o Kresowiaku w Siemiatyczach??????Macie jakies uwagi na jego temat? Bo slyszalam ze jedzenie nie za dobre, ze np. nie doprawione itp

#148 doris

doris

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 08 wrzesień 2011 - 08:28

Wydaje mi się, że tak jak ktoś już wcześniej pisał najlepiej jest wybrać się do lokalu w którym zamierzacie zrobić wesele, lub skorzystać z opinii znajomych (chociaż nie do końca mogą być to słuszne uwagi, ja wybrałam w inny sposób :) ). Apropo Kresowiaka, byłam w sierpniu na weselu z moim narzeczonym i innymi znajomym i jestem zachwycona oni również-pięknym wystrojem, obsługą i jedzeniem, które było bardzo dobre i pięknie udekorowane, porcje tez były duże :) .Brakowało nam takiego miejsca w Siemiatyczach. Mam wesele w następnym roku i do tej pory miałam zarezerwowaną inną sale, ale po weselu na którym byliśmy w Kresowiaku zmieniliśmy miejsce właśnie na Kresowiaka :) . Chcieliśmy wziąć ślub w sierpniu 2012, ale niestety nie było już miejsc. Zdecydowaliśmy się na wrzesień-mam nadzieje, że będzie ładna pogoda, bo z pogodą bywa różnie. do usłyszenia

#149 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 12:39

doris ja miałam mieć 9.09.2012 w Kresowiaku, ale najprawdopodobniej będziemy rezygnować z tego miejsca na rzecz Kaskady. Więc mozecie wejść na nasz termin :)

#150 pami

pami

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 08 wrzesień 2011 - 12:57

Dziekuje doris za opinie, wlasnie my tez juz bylismy zdecydowani na Eternite w Wolce ale jednak chyba zmienimy na Kresowiaka tylko ze dopiero w 2013 roku:) A czy nie przeszkadzalo gosciom weselnym ze to tak blisko ulicy np. przy powitaniu pary mlodej?

#151 ~doris~

~doris~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 21:22

pami nie ma za co. Co do powitania, to rzeczywiście szkoda, że nie jest dalej od ulicy, ale szczerze Ci powiem, że nie zwróciłam na to uwagi :). Próbowałam sobie przypomnieć i pytałam również narzeczonego, ale On też sobie nie przypomina :), czyli nie jest źle, bo tak to na pewno zapamiętalibyśmy.

#152 ~doris~

~doris~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2011 - 21:32

doris ja miałam mieć 9.09.2012 w Kresowiaku, ale najprawdopodobniej będziemy rezygnować z tego miejsca na rzecz Kaskady. Więc mozecie wejść na nasz termin :)

Kasiu dzięki za termin, ale my będziemy mieli w piątek :), a 9.09.2012 (Twój termin)jest w niedzielę. W takim razie może zapytam się o 7.09.2012

#153 ~kasia~

~kasia~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 08:47

Dziewczyny a jakie Wy macie opinie o Kaskadzie? Szczerze mówiąc nigdy nie byłam tam na weselu. Wybraliśmy Kaskadę ze względu na ładne położenie (zależy nam na puszczaniu lampionów, a w Kresowiaku byłoby to niemożliwe), sporą salę, miłą obsługę, dobrą cenę.... Teraz sama już nie wiem. Bardzo Was proszę o obiektywne opinie. Będę Wam bardzo wdzięczna.

doris z piątkiem nie powinno być problemu :) chyba nie jest aż tak bardzo obleganym dniem na śluby. tak mi sie wydaje, ale szczerze Wam powiem, że dawno nie byłam u nas na podlasiu na weselu i przypuszczam, ze wiele sie zmieniło...

#154 ~rasista~

~rasista~
  • Goście

Napisano 09 wrzesień 2011 - 14:27

Ślub w piątek???!!!!masakra!!!!Tylko ruskie przeszczepy biorą wtedy ślub!!!a w tamtych stronach was nie brakuje!!!!! :angry:

#155 pami

pami

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 10 wrzesień 2011 - 16:53

Kasiu, ja bylam na weselu w Kaskadzie 2 razy i powiem Ci ze mi sie podobalo, jedzenie smaczne, ładna sala tylko jedyne co mi troszke przeszkadzalo to to , ze parkiet jest troche oddzielnie od miejsc siedzacych, chociaz moim znajomym to sie podobalo, poniewaz jak jedni tanczyli a inni jedli to nikt na nikogo sie nie patrzyl hehe, w Kaskadzie bardzo mi sie podoba plac przed lokalem, sliczne zdjecia tam mozna zrobic i napewno na puszczanie lampionow miejsce idealne. Mnie troche zrazilo tez to ze wlascicielka sali powiedziala ze dzieci licza jak doroslych(chyba ze beda mialy oddzielny stol) a u mnie tez bedzie ok 30 dzieci a przeciez takie 5-6 letnie dziecko nie zje tyle co dorosly a samo przy odzielnym stole tez nie usiadzie. W Kresowiaku z tego co pamietam to dzieci do 4 roku zycia sa za darmo a do 12 za polowe ceny(ale to jeszcze na 100% trzeba sie dowiedziec).

#156 ~bura~

~bura~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2011 - 21:22

ma może ktoś numer tel do tego Kresowiaka?:) z góry dzieki

#157 pami

pami

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 11 postów

Napisano 11 wrzesień 2011 - 22:12

Tel do Kresowiaka (85)682-82-28 bura, najlepiej to wejdz na strone internetowa Kresowiaka, tam masz adres, nr.tel i zdjecia.Pozdrawiam

#158 ~doris~

~doris~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2011 - 22:32

Tel do Kresowiaka (85)682-82-28 bura, najlepiej to wejdz na strone internetowa Kresowiaka, tam masz adres, nr.tel i zdjecia.Pozdrawiam

#159 ~doris~

~doris~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2011 - 22:42

Z tego co ja się orientuję jest to numer na recepcje do Kresowiaka. Oni nie mają jeszcze strony internetowej - są w trakcie jej robienia. Chyba ,że tak jak pami piszę już zrobili :)

#160 ~doris~

~doris~
  • Goście

Napisano 11 wrzesień 2011 - 22:53

Kasiu, ja nie byłam w Kaskadzie, więc Ci niestety nic nie podpowiem :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych