Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Sale bankietowe, sale weselne - Bielsk Podlaski i Okolice

wesele ślub sala weselna sala bankietowa wesele w Bielsku wesele w okolicach Bielska sala na wesele

11 odpowiedzi w tym temacie

#1 moniśka89

moniśka89

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 16 sierpień 2012 - 21:09

Witam, w związku z nieznalezieniem takiego tematu założyłam nowy. Osobiście interesują mnie opinie oraz doświadczenia z salami weslenymi z Bielska i okolic (cena, otoczenie, optymalna ilość gości, obsługa, kontakt z kierownikiem/właścicielem, jedzenie itp). Szczególnie zależy mi na sali weselnej w Pilikach - Cztery pory roku. Może macie jakieś inne propozycje?

#2 ~Faustyna~

~Faustyna~
  • Goście

Napisano 20 wrzesień 2012 - 09:16

W czterech porach roku zależy na jakiej sali, bo ja byłam na 3. Podobają mi się sale w budynku głównym, a ta nowa szklana piękna ale niepraktyczna. Jedzenie super, obsługa ma delikatne wpadki ale to w sumie mało zauważalne. Ogólnie sala na +
Co do ilości gości to ja byłam na weselu na 160osób i było luźno, na sali głównej, na drugim weselu byłam w marcu na 60osób na tej na poddaszu sali, a w tej szklanej to nie wiem ile osób się mieści.
Co do innych sal to byłam w Annie, Amaretto, Lewarze i Iwonce i w sumie Anna ma pyszne jedzenie to zwróciło moją uwagę. Poza tym co kto lubi.
Popatrzcie i porozglądajcie się

#3 ~Mariolka~

~Mariolka~
  • Goście

Napisano 13 październik 2012 - 14:55

A ja dodałabym Lewar.Na naszym było kosmicznie.

#4 ~ktoś~

~ktoś~
  • Goście

Napisano 19 październik 2012 - 12:21

bardzo duży minis w Lewarze to bardzo śliska podłoga!!! byłem na weselu, gdzie już po pierwszych tańcach karetka przyjeżdzała do rozbitej głowy..

#5 ~vinividivici~

~vinividivici~
  • Goście

Napisano 22 październik 2012 - 09:47

Największa i najładniejsza sala jest w Brańsku przy szosie do Zambrowa. Budynek na styl "kościoła". Jedzenie i obsługa wymaga poprawy ale duzy komfort do tańca (parkiet drewniany), taras widokowy nad częścią tańca, ładna część hotelowa, duży taras z kominkiem na zewnątrz. Cena od osoby narazie nieadekwatna do serwowanej usługi.
W Kalnicy na trasie Bielsk - Brańsk jest też ładna sala "Sokół" (przy stacji paliw). Do podawanych tam potraw i obsługi nie podskoczą Pory, Lewary, Iwonki i inne w terenie. Właściciel ma swoją masarnię i nie oszczędza na jedzeniu i jego różnych formach przyrządzania. Obsługa też de best. Cena od osoby bardzo przyzwoita.

#6 moniśka89

moniśka89

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 13 postów

Napisano 24 październik 2012 - 18:33

Jeśli chodzi o moje zainteresowania to mieszczą się one między Bielskiem Podlaskim a Siemiatyczami (Brańsk i okolice nie wchodzą w grę). Sam ślub byłby albo właśnie w Siemiatyczach albo w Hajnówce, dlatego też ograniczam się do najbliższych miejscowości, do których goście nie będą mieli problemu z dojazdem (zawsze będzie można przenocować albo u rodziny młodego albo u mojej). Ja bardzo chciałabym w Czterech Porach Roku bo bardzo podoba mi się tamtejsze otoczenie. Ale kto wie, może wybierzemy coś innego :)

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 październik 2012 - 19:47

Lewar królestwo wysokich schodów! śliskich podłóg i śmierdzącego kurczaka w każdej potrawie!!!!!!!

#8 ~ramsey~

~ramsey~
  • Goście

Napisano 29 październik 2012 - 15:43

Jakie wesele dziewczyno, wybij sobie ten durny pomysł z głowy. Teraz wesela są nie modne, zastanów sie czy napewno chcesz wydać kupe hajsu na to żeby ileś tam osób napchało swoje bebechy i zachlało ryje.

#9 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 30 październik 2012 - 19:08

Jakie wesele dziewczyno, wybij sobie ten durny pomysł z głowy. Teraz wesela są nie modne, zastanów sie czy napewno chcesz wydać kupe hajsu na to żeby ileś tam osób napchało swoje bebechy i zachlało ryje.

i masz racie

#10 ~MARTA~

~MARTA~
  • Goście

Napisano 31 październik 2012 - 10:17

sale weselne to Iwonka , cztery pory roku ,

#11 ~Para Młoda~

~Para Młoda~
  • Goście

Napisano 02 czerwiec 2013 - 21:01

Dla wszystkich osób planujących ślub w hotelu Zimnik, Lipowa.
Miejsce z całą pewnością godne polecenia. Bardzo ładna i malownicza okolica.W środku panuje miła atmosfera, aczkolwiek nie wszyscy pracownicy potrafią sprostać standardom tego hotelu.
Na pewno na wyróżnienie zasługuje Pani Beata Zuziak, osoba bardzo profesjonalnie podchodząca do swojej pracy, a właśnie z Nią mieliśmy najwięcej wspólnego przy organizowaniu naszego przyjęcia weselnego. Z organizacyjnego punktu widzenia nie mamy nic do zarzucenia. Niestety po imprezie pozostał niesmak... Naliczono nam niesłusznie bardzo wysoki rachunek za napoje alkoholowe oraz gazowane, który 3 krotnie przekroczył stan faktycznego zużycia, a jedzenie, za które zapłaciliśmy zostało nam wydane dopiero po naszej interwencji, w trzecim dniu naszego pobytu. Oczywiście nie nadawało sie do spożycia. Wydawało nam się, że w hotelu tej klasy, do jakiej aspiruje Zimnik, taki proceder nie może mieć miejsca, jednak myliliśmy się. Dyrektor hotelu, Pan Marek Kotlarski budzi nasze wielkie wątpliwości, jako osoba odpowiedzialna za komunikację z gośćmi. Poczuliśmy sie przez niego oszukani i zlekceważeni. Uczulamy zatem pary, które zdecydują się zorganizować swoje wesele w tym miejscu na wnikliwą analizę, przegląd systuacji i czujność podczas samej imprezy.

#12 ~JOLA~

~JOLA~
  • Goście

Napisano 26 czerwiec 2013 - 19:48

POLECAM UNIBUS W BIELSKU PODLASKIM

POD KAŻDYM WZGLĘDEM REWELACJA.MIELISMY 21.06.2013 WESELE CÓRKI I GOŚCIE BYLI ZACHWYCENI.POROWNUJĄC SALE W BIELSKU TAKIE OCENY GOŚCI -"BEZ PORÓWNANIA",NIEBO I ZIEMIA"-OCZYWIŚCIE NA KORZYŚĆ UNIBUSU

DZIĘKUJEMY CAŁEMU ZESPOŁOWI Z PANIĄ MENADZER JURCZUK I POLECAMY ZE SPOKOJNYM SUMIENIEM

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: wesele, ślub, sala weselna, sala bankietowa, wesele w Bielsku, wesele w okolicach Bielska, sala na wesele

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych