Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sale weselne

248 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mizianna~

~mizianna~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2008 - 12:52

Wyraźcie swoje opinie na temat sokólskich sal weselnych. Zdarzyły się Wam jakieś'niespodzianki" zwiazane z wynajęciem sali? Kto organizuje takie wesela, że zostaja po nich tylko miłe wspomnienia? kogo polecacie a kogo odradzacie ?

#2 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 28 wrzesień 2008 - 18:19

ooooooooooooooo bardzo dobry temat nie ma co....chętnie sam skorzystam ludzie piszcie co wiecie na temat sal nowej w centrum handlowym i na zielonym oraz na 3 maja????????????????????a takze krespol matal - fach i centuria czekam na opinie

#3 ~panna~

~panna~
  • Goście

Napisano 29 wrzesień 2008 - 17:24

O ja tez byłabym zainteresowana opiniami na temat gdzie najlepiej robic wesele.może ktos wie cos na temat centurii?Z góry dziekuje.

#4 ~wersa~

~wersa~
  • Goście

Napisano 29 październik 2008 - 16:36

Witam
Metal - fach z sal w Sokółce (tych w których byłam) podoba mi się najbardziej , oddzielna sala do tańczenia oddzielna do jedzenia, ładny wystrój sporo miejsca do tańczenia, a co najważniejsze dobre nawiewy czy też klimatyzacja.....natomiast stanowczo nie podoba mi się Dworek na 3go maja
sala wykonana ładnie ale miejsca bardzo mało a co najgorsze słabe nawiewy i po dosłownie 3 piosenkach ludzie wychodzili na zewnątrz nie było możliwości dużej tam wytrzymać. dodam tylko, że byłam w tych miejscach na weselach(sylwestrze) więc nie wiem nic więcej jak jest np z właścicielami.

#5 ~GOSC~

~GOSC~
  • Goście

Napisano 30 październik 2008 - 10:56

NIE NO SORRY MATAL FACH?????????zalezy co komu...mi wogole nie odpowiada to ze sie siedzi w dwóch roznych miejscach i do tego ciemne bure kolory......a chyba nie o to hcodzi zeby sala weselna była stodoła??????????wielkość dworku jest ok jak na 150 os tak jak i noew sla w cenrum handlowym i na os zielonym.............welela na 250 os odchodza w zapomnienie a poza tym sale rosna jak grzyby po deszczu wiec wybor bedzie ogromny...co do nawiewu to w kazdej sali przy tem -10 zaczyna sie dziac to o czym piszesz i to nie wina nawiewu!!!!!polecam sale bardziej przytulne....

#6 ~<<RENA>>~

~<<RENA>>~
  • Goście

Napisano 05 listopad 2008 - 13:28

Heja!!! Może ktoś więcej napisać o Dworku na 3go maja jacy są właściciele i czy nie sprawiają problemów podczas wesela np. dla zespołu. Sala jest piękna ale coś już słyszałam że jest słaba wętylacja ??? ktoś był osobiście tam na weselu a lepiej miał własną tam imprezę ??? pozdro :))))

#7 ~weselniczka~

~weselniczka~
  • Goście

Napisano 06 listopad 2008 - 11:47

Sala Dworek Zacisze jest ok, byłam dwa tygodnie temu na weselu.
Z wentylacja nie było problemu, nawet było za chłodno.

#8 ~mloda~

~mloda~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2008 - 19:59

Właściciel Dworku w porządku, z tego co wiem nie ingeruje w sprawy organizacyjne wesela, tylko jeszcze doradza, tylko trochę ciężko go złapać czasami

#9 ~nowozency~

~nowozency~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2008 - 11:25

jeśli chodzi o sale weselne to to metal fach ok ale dość duży wiec na wielkie przyjęcia ale ogólnie spoko oglądaliśmy przed swoim weselem ale nam była za duża wybraliśmy centurie ale zrezygnowaliśmy na rzecz dworku (zaliczka przepadła:( ) i nie żałujemy wesele było w niedziele kompleksowa usługa polecam......a ktoś może coś wie na temat nowo powstających sal? może na tych salach będzie sylwester?????????????

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2008 - 17:15

jeśli chodzi o sale weselne to to metal fach ok ale dość duży wiec na wielkie przyjęcia ale ogólnie spoko oglądaliśmy przed swoim weselem ale nam była za duża wybraliśmy centurie ale zrezygnowaliśmy na rzecz dworku (zaliczka przepadła:( ) i nie żałujemy wesele było w niedziele kompleksowa usługa polecam......a ktoś może coś wie na temat nowo powstających sal? może na tych salach będzie sylwester?????????????

Najlepszy Sylwester odbędzie się na Placu Kościuszki

#11 ~jolka~

~jolka~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2008 - 10:01

Witam!
Moje też wesele było na sali centuria w tym roku....i mogę z całą odpowiedzialnością polecić tę salę i obsługę!!! Wszystko odbyło się ok. z właścicielem dogadywało się dobrze, normalnie jak z każdym człowiekiem, a sale w sokółce są różne do koloru do wyboru, można przebierać...kwestia gustu.

#12 ~pinka~

~pinka~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2008 - 13:31

Normalnie, jak z każdym człowiekiem?????Myślę, że jestem osobą kontaktową i bezproblemową, ale za każdym razem musieliśmy forsować nasze pomysły, które zawsze były na "nie". Jak dla Ciebie rozmowa z właścicielem to tylko potakiwanie i zgadzanie się na jego pomysły- to.. to...nie jest rozmowa. Tak było?

#13 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2008 - 15:16

Zdecydowanie METAL-FACH to najfajniejsza sala na wesela. Dworek?Hm....Sala całkiem ładna ale dużo minusów.Brak klimatyzacji, palarni itp...Zanim zdecydujecie sie na wynajęcie sali omówcie wszystko krok po kroku np. temat wyszczerbionych talerzy za które trzeba placić a niekoniecznie zostały wyszczerbione na Twoim weselu(sama to przerabiałam) temat brudnych krzeseł za które trzeba płacić bo sie cos wyleje albo ktos stanie butami.Właściciel to całkiem konkretny gość nie stwarza problemów gorzej jest z właścicielką...

#14 ~joanna~

~joanna~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2008 - 17:40

a mi sie dworek podoba i to bardzo miałam tam wesele kucharzy z bogusz i wszystkim sie świetnie współpracowało....a ktoś kto pisze , że nie ma klimatyzacji nie jest w temacie chyba, palarnia nie potrzeba jak ktoś chce mocno palić to można wyjść na podwórko....chyba lepiej tak niz palarnia w szatni co????????????????????bo i tak bywa.......a jak nowa sala w bachmatówce warto wybrać sie na sylwester.....właściciele wszystkich sal maja swoje widzimisię w końcu dbaja o swoje :)

#15 ~leszek~

~leszek~
  • Goście

Napisano 13 listopad 2008 - 23:17

Hej!!!
Piszcie i mówcie co chcecie ale powiem jedno, sala CENTURIA jest bardzo ładna, przytulna, kontakt z właścicielem był dobry, może i trudno było go przekonać do pewnych rzeczy ale starał się tylko doradzać...,
dziwne że wszyscy tak piszą że źle tam itp .....tylko jak chciałem zamówić tam salę to terminy były aż na okolo na przód 11-14 miesięcy zajetę.... a to mówi same za siebie. Pozdrawiam!!!

#16 ~Marta~

~Marta~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2008 - 14:32

Sala Centuria super i właściciel sali również. Nie było żadnego problemu z uzgadnianiem szczegółów.
Nie wiem kto pisze takie bzdury skoro trzeba prawie rok czasu czekać na salę - takie kolejki.
Przynajmniej u mnie było tak jak chciałam - bez żadnego problemu.
A właściciel - sympatyczny, miły człowiek.
Pozdrawiam i polecam

#17 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2008 - 07:51

a jak nowa sala w bachmatówce?

#18 ~j23~

~j23~
  • Goście

Napisano 15 listopad 2008 - 10:14

Z zewnątrz wygląda imponująco. Wewnątrz nie byłem.

#19 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 18 listopad 2008 - 14:21

a mi sie dworek podoba i to bardzo miałam tam wesele kucharzy z bogusz i wszystkim sie świetnie współpracowało....a ktoś kto pisze , że nie ma klimatyzacji nie jest w temacie chyba, palarnia nie potrzeba jak ktoś chce mocno palić to można wyjść na podwórko....chyba lepiej tak niz palarnia w szatni co????????????????????bo i tak bywa.......a jak nowa sala w bachmatówce warto wybrać sie na sylwester.....właściciele wszystkich sal maja swoje widzimisię w końcu dbaja o swoje :)

Nawiewy a klimatyzacja to dwie rózne sprawy... chyba nie masz o tym zielonego pojęcia....

#20 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 listopad 2008 - 09:51

Nawiewy a klimatyzacja to dwie rózne sprawy... chyba nie masz o tym zielonego pojęcia....

mało tego.nie dość że nawiewy to jeszcze okna trzeba otwierać i robi się przeciąg-lumbago murowane.no i te wyginające się widelce.holl mały, jak ludzie się rozbierają to ciężko wejść na salę.ale ogólnie wystrój sali ładny

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych