Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sale weselne

248 odpowiedzi w tym temacie

#241 ~JULIA~

~JULIA~
  • Goście

Napisano 24 kwiecień 2017 - 23:19

WITAM !  W SOBOTĘ BYŁAM NA WESELU W BONIE W KUZNICY ,I MOGĘ Z PEŁNĄ ŚWIADOMOŚCIĄ ,WAM TĘ RESTAURACJĘ POLECIĆ .JESZCZE NA ŻADNYM WESELU NIE BYŁO TAK SUPER WYSTROJU SALI ,BARDZO ,ALE TO BARDZO MILEJ OBSŁUGI ,A JEDZENIE REWELACJA ! I NA ŻYCZENIE WSZYSTKO DONOSZONE .SZEFOSTWO RESTAURACJI BARDZO MIŁE ,POKOJE GOŚCINNE URZĄDZONE ZE SMAKIEM CZYŚCIUTKO,JAK NIGDZIE WCZESNIEJ ,NAPRAWDĘ POLECAM WSZYSTKIM PAŃSTWU!!!

#242 ~Jerzy~

~Jerzy~
  • Goście

Napisano 05 maj 2017 - 23:07

Co Pani opowiada? Bona jako restauracja ,wystrój wnętrza ok.Niestety zatrudnione tam towarzystwo to porażka  jakieś niedomyte kucharki zamiast w czepkach ubrane w chustki, ,potem włosy we flaczarkach ,nawet w kotlecie .smak to jedynie przesolone ,napieprzone ,mdłe!Gdyby nie ciasto to bym wracał z wesela głodny!

#243 ~Adam~

~Adam~
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 09:32

Co Pani opowiada? Bona jako restauracja ,wystrój wnętrza ok.Niestety zatrudnione tam towarzystwo to porażka  jakieś niedomyte kucharki zamiast w czepkach ubrane w chustki, ,potem włosy we flaczarkach ,nawet w kotlecie .smak to jedynie przesolone ,napieprzone ,mdłe!Gdyby nie ciast

Dziwne robiłem tam ostatnio wesele i zaszedłem do kuchni aby odwdzięczyć się kucharkom za pyszne jedzenie ( o dziwo dobrze doprawione, soli było w sam raz a pieprzu tyle ile trzeba, z drugiej strony jak tego i tego jest za dużo to raczej nie może być mdłe) każda z kucharek miała na głowie czepek i fartuch, no i chyba pierwszy raz spotykam się z negatywną opinią zatrudnionego tam personelu do którego ja nie mam nawet krzty zastrzeżeń... pełna profeska...

#244 ~Sylwia~

~Sylwia~
  • Goście

Napisano 13 maj 2017 - 09:39

Co Pani opowiada? Bona jako restauracja ,wystrój wnętrza ok.Niestety zatrudnione tam towarzystwo to porażka  jakieś niedomyte kucharki zamiast w czepkach ubrane w chustki, ,potem włosy we flaczarkach ,nawet w kotlecie .smak to jedynie przesolone ,napieprzone ,mdłe!Gdyby nie ciasto to bym wracał z wesela głodny!

Czy wesele odbywało się w kuchni ? :)

#245 ~Iwona~

~Iwona~
  • Goście

Napisano 02 styczeń 2018 - 12:17

Na zorganizowanie wesela idealną salą jest na pewno sala w hotelu best western premier w Krakowie. Byłam tam na kilku weselach i zawsze impreza świetnie się udawała. Dużym atutem tego lokalu jest wspaniale jedzenie i profesjonalna obsługa. 

#246 ~Jagna~

~Jagna~
  • Goście

Napisano 06 luty 2018 - 21:24

Super ofertę ma Hotel Best Western Premier w Krakowie dla nowożeńców. Bardzo dobra cena za dużo udogodnień. Dużo pokoi dla gości weselnych. Obsługa jest sympatyczna, a jedzenie przepyszne!

#247 ~mercibella~

~mercibella~
  • Goście

Napisano 20 czerwiec 2018 - 20:55

ja byłam zachwycona stawkami za talerzyk w hoteliku Grandmet, jak robiłam wesele, we Włocławku. Dzięki fajnym ceną stać nas było by zaprosić więcej gości i nie ograniczać się. Świetnie się bawiliśmy! i fajnie, że pokoje dla gości weselnych, przyjezdnych są na miejscu. 

#248 ~Weterka~

~Weterka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 17:47

Ja miałam wesele w Acapulco w Kamionce Wielkiej (okolice Krakowa, Nowego Sącza) . Musze przyznać,że wszystko było przygotowane tak jak to sobie wyobrażałam - bogate i smaczne menu, cudowny tort, duża sala przystrojona z dokładnością plus pokaz fajerwerków o jakim marzyłam. Polecam to miejsce bo wszyscy byli nim oczarowani łącznie ze mną i mężem.

#249 ~Weterka~

~Weterka~
  • Goście

Napisano 29 lipiec 2018 - 17:47

Ja miałam wesele w Acapulco w Kamionce Wielkiej (okolice Krakowa, Nowego Sącza) . Musze przyznać,że wszystko było przygotowane tak jak to sobie wyobrażałam - bogate i smaczne menu, cudowny tort, duża sala przystrojona z dokładnością plus pokaz fajerwerków o jakim marzyłam. Polecam to miejsce bo wszyscy byli nim oczarowani łącznie ze mną i mężem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych