Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sale weselne

248 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2008 - 10:20

Witam co do nowo powstałych sal, to w centrum handlowym sala jest taka sobie, mało miejsca do tańczenia, gdyż po środku stoją kolumny, z tego co wiem sala jest na 150 osób, ale moim zdaniem wejdzie ok. 100 osób. Jedna z najładniejszych sal jakie widziałam jest na zielonym osiedlu na Jana Pawła

#22 ~ines~

~ines~
  • Goście

Napisano 06 styczeń 2009 - 09:06

Ja byłam w Bachmatówce na sylwestra. Sala bardzo ładna, przestronna, gdybym teraz wychodziła za mąż pewnie bym się na nią zdecydowała :) Nasze wesele było na ok. 200 osób, więc w zasadzie nie mieliśmy wyboru - tylko Krespol wtedy tyle mieścił. I co też ważne, właściciele są super. Widziałam ich pierwszy raz, ale takie serdeczne osoby jak Pani Ania to naprawdę się rzadko spotyka, więc myślę, że na pewno z niczym nie byłoby żadnego problemu.

#23 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 styczeń 2009 - 08:05

Sam jesteś do bani....

#24 misiek21

misiek21

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 32 postów

Napisano 10 styczeń 2009 - 11:33

fajna jest nowa sala weselna nad cytrusem

#25 ~sprawdzony informator~

~sprawdzony informator~
  • Goście

Napisano 12 styczeń 2009 - 21:25

Witam co do nowo powstałych sal, to w centrum handlowym sala jest taka sobie, mało miejsca do tańczenia, gdyż po środku stoją kolumny, z tego co wiem sala jest na 150 osób, ale moim zdaniem wejdzie ok. 100 osób. Jedna z najładniejszych sal jakie widziałam jest na zielonym osiedlu na Jana Pawła

Jak najbardziej polecam na zielonym osiedlu: www.kalinowski-hotel.pl

#26 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2009 - 15:35

Jak najbardziej polecam na zielonym osiedlu: www.kalinowski-hotel.pl

no wystrój piękny, super klimat, ale projektant strony to kompletny amator i nieuk

#27 ~monia82~

~monia82~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2009 - 15:40

Ja byłam w dworku na sylwestra i naprawde było super, sala jest bardzo ładna. Zreszto oceńcie sami www.dworekzacisze.republika.pl

#28 ~geno~

~geno~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2009 - 17:01

Ja byłam w dworku na sylwestra i naprawde było super, sala jest bardzo ładna. Zreszto oceńcie sami www.dworekzacisze.republika.pl

Kazda sala to lipa,bo nie ma okraglych stolow i filarow pelno.Co to za sale weselne.

#29 ~zainteresowana~

~zainteresowana~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2009 - 19:02

no wystrój piękny, super klimat, ale projektant strony to kompletny amator i nieuk

ale to tez jak kto woli stoły nie stoja w ciągu więc towarzystwo trzeba usadzać żeby nie mieszac ludzi nie wiem moim zdaniem nie trafiony pomysł zupełnie no i te telewizory jak komponują sie do przyjęcia??? nie ukrywam ze hotel robi wrażenie

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2009 - 10:54

Czekam na opinie sali w GS-się

#31 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2009 - 12:34

dodaj człowieku że to była prywatka na 40 osób a ten chwyt z alkoholem ruskim to wetknij se w . i pij go
cały ten dworek to wielkie szuje musiałem ponosic koszta czyszczenia tapicetki z siedzisk bo to niby na mojej imprezie a stłczki i rysy na elewacji to przeżyj sam dziadek skasował nas na 265 zł i

#32 ~młody małżonek~

~młody małżonek~
  • Goście

Napisano 14 styczeń 2009 - 13:51

dodaj człowieku że to była prywatka na 40 osób a ten chwyt z alkoholem ruskim to wetknij se w . i pij go
cały ten dworek to wielkie szuje musiałem ponosic koszta czyszczenia tapicetki z siedzisk bo to niby na mojej imprezie a stłczki i rysy na elewacji to przeżyj sam dziadek skasował nas na 265 zł i

po co tam szedłeś na sylwester jak cie tak skasowali????????????nie zabieraj głosu jak nie byłeś widocznie takie towarzystwo miałeś ze musiałeś liczyć się z kosztami każda sala pobiera kaucje i każdy właściciel pilnuje swojego więc człowieku albo nieobyty jesteś albo sam nie wiem o co ci chodzi???????????kryptoreklama????nie zaszkodzi!:)

#33 ~kaja~

~kaja~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2009 - 09:10

JA BYLAM W DWORKU I JEST TO BARDZO ŁADNA SALA, TROCHE MALA NA OK 130 OSOB ALE POLECAM WSZYSTKIM WŁASCICIEL W PORZADKU

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2009 - 09:30

JA BYLAM W DWORKU I JEST TO BARDZO ŁADNA SALA, TROCHE MALA NA OK 130 OSOB ALE POLECAM WSZYSTKIM WŁASCICIEL W PORZADKU

żeby do tej sali wpuścić 130 osób to byś się czuła jak śledź w beczce

#35 ~były młodyy~

~były młodyy~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2009 - 11:00

sala kochany wymajmuje nawet na 160 afaktycznie narmalnie wchodzi 100 a on jest fajny tak jak i ty flecie- dzaddddddddddddddddddd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#36 ~aga~

~aga~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2009 - 12:42

sala kochany wymajmuje nawet na 160 afaktycznie narmalnie wchodzi 100 a on jest fajny tak jak i ty flecie- dzaddddddddddddddddddd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#37 ~kami~

~kami~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2009 - 13:18

co prawda to prawda ,,dworek '' tylko nazwa w około kominy,widok na rozpadający się pgr- psy i syf po schronisku dla psów chorych i bezdomnych co
ma znaczny wpływ na fryzurę bosa-zarąbista chyba był ostatnio u stylisty ps.bez urazy dla Pana stylisty z sokółki

#38 ~loli~

~loli~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2009 - 13:33

A powiedz mi Leszku, gdzie na sale nie trzeba czekac??? W każdej sali weekendy są już obstawione z rok wcześniej. Wynkika to z faktu, że w naszym mieście nigdy wcześniej nie odbywało się tak wiele wesel. Więc na pewno nie jest to spowodowane tym, że Centuria jest jakaś szczególna. Wszędzie tak jest!!!! Wiem , sama miałam problem z salą, dzwoniłam wszędzie i okazało się, że nigdzie nie znalazłam terminu, na który nie musiałabym czekać minimum rok.

#39 ~Kamil~

~Kamil~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2009 - 14:23

JA mam termin zarezerwowany na 2010 rok, wszystko do tego czasu jest juz upchane

#40 ~nak~

~nak~
  • Goście

Napisano 15 styczeń 2009 - 17:21

JA mam termin zarezerwowany na 2010 rok, wszystko do tego czasu jest juz upchane

wszystkie sale sa fajne

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych