Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

sale weselne

248 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 16 styczeń 2009 - 19:55

Witam robilismy studniowke w metal-fachu i bylo bardzo fajnie, sala duza,klimatyzowana wiec full opcja,
Katering wysmienity, z kierownikiem sali zawsze mozna sie dogadac i pomoze przy organizacji.
Pozdrawiam i polecam.

#42 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2009 - 12:10

Witam robilismy studniowke w metal-fachu i bylo bardzo fajnie, sala duza,klimatyzowana wiec full opcja,
Katering wysmienity, z kierownikiem sali zawsze mozna sie dogadac i pomoze przy organizacji.
Pozdrawiam i polecam.

niech ktos cos napisze o hotelu kalinowskiego i sali w bachmatówce prosze

#43 ~młoda~

~młoda~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2009 - 12:11

a moze jest adres strony internetowej sali w bachmatówce

#44 ~~jacek~~

~~jacek~~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2009 - 18:38

Pozdrawiam i polecam.

trele morele czy to ładnie pisać o samym sobie ful skromny

#45 ~kelnerka~

~kelnerka~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2009 - 19:27

Pozdrawiam i polecam.

chłoptaku ten catering firmowy to jeden koszmar i kierownik reszta jest ok.

#46 ~1~

~1~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2009 - 19:39

[wpis usunięty]

#47 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2009 - 20:18

[wpis usunięty]

#48 ~krzynek~

~krzynek~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2009 - 20:37

[wpis usunięty]

#49 ~eureka~

~eureka~
  • Goście

Napisano 17 styczeń 2009 - 20:46

Pozdrawiam i polecam.

EUREKA wszystko chyba jasne jest( pan kierownik) -czyli kto rozkręcił aferę z BACHMOTÓWKĄ
ty chamie sam postaw budynek i prowadzi interes i wtedy licz kasę ale swoją
Kucharewicz ci życie uratował ale pamiętaj to mija jak twoja kariera kierownika.

#50 ~jarek~

~jarek~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2009 - 15:27

[wpis usunięty]

#51 ~tores~

~tores~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2009 - 20:03

co prawda to prawda ,,dworek '' tylko nazwa w około kominy,widok na rozpadający się pgr- psy i syf po schronisku dla psów chorych i bezdomnych co
ma znaczny wpływ na fryzurę bosa-zarąbista chyba był ostatnio u stylisty ps.bez urazy dla Pana stylisty z sokółki

co prawda to prawda sam wjazd w uliczkę to jak wjazd do karczy same slamsy szopki szopeczki padające płoty i sr.......ce wrony uwaga z parkowaniem facet obok dał mi delikatnie do zrozumienia że tylko do weterynarii

#52 ~tores~

~tores~
  • Goście

Napisano 18 styczeń 2009 - 20:03

co prawda to prawda ,,dworek '' tylko nazwa w około kominy,widok na rozpadający się pgr- psy i syf po schronisku dla psów chorych i bezdomnych co
ma znaczny wpływ na fryzurę bosa-zarąbista chyba był ostatnio u stylisty ps.bez urazy dla Pana stylisty z sokółki

co prawda to prawda sam wjazd w uliczkę to jak wjazd do karczy same slamsy szopki szopeczki padające płoty i sr.......ce wrony uwaga z parkowaniem facet obok dał mi delikatnie do zrozumienia że tylko do weterynarii

#53 ~Sokólszczanin~

~Sokólszczanin~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2009 - 09:31

dodaj człowieku że to była prywatka na 40 osób a ten chwyt z alkoholem ruskim to wetknij se w . i pij go
cały ten dworek to wielkie szuje musiałem ponosic koszta czyszczenia tapicetki z siedzisk bo to niby na mojej imprezie a stłczki i rysy na elewacji to przeżyj sam dziadek skasował nas na 265 zł i

Byłem tam na sylwestra. Co do ilości to prawda - było 40 osób. Natomiast jeśli chodzi o wódkę to nie wiedziałem, że Wyborowa jest ruska?
Ogólnie bardzo fajny klimat, jedzenie bardzo smaczne. Wszystko zgadzało się tak jak się ogłaszali. Jedyny sylwester w Sokółce gdzie alkohol był bez ograniczeń - i nie ruski ;)

#54 ~roger~

~roger~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2009 - 09:38

mało tego.nie dość że nawiewy to jeszcze okna trzeba otwierać i robi się przeciąg-lumbago murowane.no i te wyginające się widelce.holl mały, jak ludzie się rozbierają to ciężko wejść na salę.ale ogólnie wystrój sali ładny

Bylem w tej sali na przyjeciu i musze powiedziec ze z niczym takim sie nie spotkalem a bylo ok 120 osob.
Sztucce ok nie zdarzylo sie zeby sie wyginal. Zgadzam sie co do wystroju sali jest naprawde ladny.

#55 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2009 - 10:23

Bylem w tej sali na przyjeciu i musze powiedziec ze z niczym takim sie nie spotkalem a bylo ok 120 osob.
Sztucce ok nie zdarzylo sie zeby sie wyginal. Zgadzam sie co do wystroju sali jest naprawde ladny.

ja też byłem było 120 osób chłodno było jak i za oknami po ścianach ciekło i zero miejsca do zabawy ta cała sala -DWOREK TO WIELKA LIPA zobacz jak wygląda na zielonym wtedy pogadamy

#56 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2009 - 11:29

wazeliny nie znoszę !!!

#57 ~ala~

~ala~
  • Goście

Napisano 19 styczeń 2009 - 12:06

Pozdrawiam i polecam.

,,Katering wysmienity, z kierownikiem sali zawsze mozna sie dogadac i pomoze przy organizacji''ten kierownik to kawał poj,,,,,ba chyba brak darmowego alkoholu padł mu na resztę zanikających szarych komórek to kawał buca .

#58 ~yty~

~yty~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2009 - 10:54

ja też byłem było 120 osób chłodno było jak i za oknami po ścianach ciekło i zero miejsca do zabawy ta cała sala -DWOREK TO WIELKA LIPA zobacz jak wygląda na zielonym wtedy pogadamy

sala na zielonym fajna ale troche mała ale lepsze widoki ,jezioro , zieleń i parking na 60 - 80 aut.

#59 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2009 - 14:04

sala na zielonym fajna ale troche mała ale lepsze widoki ,jezioro , zieleń i parking na 60 - 80 aut.

nie przesadzaj naganiaczu na hotel kalinowskiego.........śmieszysz sam w sobie parking na 60 -80 aut:) dobre sobie ludzie nie przesadzajcie kto jest zainteresowany sam sobie znajdzie sale i nikogo takiego co głupoty wypisuje pytać o zdanie nie będzie..... niech znawca hotelu kalinowskiego pochwali się ceną wszystkim się odechce

#60 ~as~

~as~
  • Goście

Napisano 20 styczeń 2009 - 14:33

nie przesadzaj naganiaczu na hotel kalinowskiego.........śmieszysz sam w sobie parking na 60 -80 aut:) dobre sobie ludzie nie przesadzajcie kto jest zainteresowany sam sobie znajdzie sale i nikogo takiego co głupoty wypisuje pytać o zdanie nie będzie..... niech znawca hotelu kalinowskiego pochwali się ceną wszystkim się odechce

a co ten zakichany dworek jest lepszy cena za wynajem jak z kosmosu i dz..d dolicza za wszystko co było niby w cenie

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych