Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Samochód do 15 000 JAKI

5 odpowiedzi w tym temacie

#1 damianlo123

damianlo123

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 25 luty 2015 - 12:14

WitamJako, że mam już wyznaczony termin egzaminu na prawko zacząłem myśleć o samochodzie . Fundusz w granicach do 10 - 15 tyś zł . Wymagania ? niestety trochę bajeczne można powiedzieć tudzież oklepane - Chciałbym by było to autko w miarę dynamiczne (młody jestem;) co nie znaczy , że poniżej 100 km mocy nie biorę pod uwagę aut, auto nieduże tj. wielkości corsy max focusa - golfa IV i oczywiście oby jak najmniej paliło (diesel?) . ...

Ja bardzo mało wiem na ten temat więc jeśli macie jakieś propozycje i info to z chęcią poczytam . Z góry dzięki za pomoc !

#2 ~Garapina~

~Garapina~
  • Goście

Napisano 11 maj 2015 - 20:06

Masz całkiem spory fundusz, ale możesz mieć znacznie większy. Gdy np. wejdziesz we współpracę z J&J Group, to oni dopłacą do Twojego auta, gdy umieścisz na nim reklamę. Wtedy może Mazda 3?

#3 staymate

staymate

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 21 postów

Napisano 14 luty 2016 - 14:47

jeśli zostanie ci trochę pieniędzy to warto pomyśleć o zainwestowaniu w instalację auto parową. Znacznie zmniejszy spalanie dowolnego paliwa i szybko się zwróci. Jest w pełni bezpieczna, działa wyłącznie na wodę destylowaną, którą raz na jakiś czas trzeba dolać. Specami od tego są na przykład w TankEco. Także jeśli temat Cię zainteresował to radzę wejść na ich stronę.

#4 henry8787

henry8787

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 26 luty 2016 - 09:50

Ja akurat mam zafirę A 1.8 i wstawiłem gaz...spala mi 11 litrów gazu a gaz niecałe 2 zł....A wbrew pozorom jak na Vana zasuwa :)

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 19 marzec 2016 - 14:27

heh :)

#6 DawidPotul

DawidPotul

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 8 postów

Napisano 20 maj 2016 - 09:00

My żonie na pierwsze autko żonie kupiliśmy Mercedesa W168 z 2003 roku i silnikiem 1.7 CDI. Autko oszczędne i kosztuje 9 tyś zł.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych