Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~MaXXioR~

~MaXXioR~
  • Goście

Napisano 23 styczeń 2013 - 22:48

Jeszcze trochę a będzie tak samo z chorymi. Lekarz w niedzielę nie pracuje, w nocy tylko z towarzystwem Policji lub Straży Miejskiej, a jeśli ktoś coś będzie miał do tego to urzędas jest na urlopie a zastępca nie nadaje się na zastępcę bo niewiele może pomóc. Zaaajebiście. Wystarczyło zostawić szczeniaki w parku na przeciw Urządu Miasta, zaraz by się ktoś zainteresował.

#2 ~Anonim~

~Anonim~
  • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 21:07

Ja mialem ten sam problem znalazlem dwa szczeniaki w lesie . W piatek dzwonilem do schroniska i uslyszalem ta sama odpowiedź , ze nie przyjmuja od osób prywatnych . Pieski byly u mnie od piatku do dzisiaj . Zadzwonilem na straz miejska tam pan podal mi numer do ochrony srodowiska czy cos w tym stylu. Zadzwonilem ta kobieta zadzwonila do schroniska , oddzwonila do mnie i bez problemu zawiozłem suczki tam pan wziął je ode mnie . No i tak powinno byc a nie jakies problemy roba .

#3 ~baba jaga~

~baba jaga~
  • Goście

Napisano 20 maj 2013 - 21:46

Tak, schronisko dla zwierząt... A ciekawi mnie, czy opinia publiczna wie o pewnym precedensie... "Schronisko" dostaje od rzeźni odpadki dla psów, za darmo. Co robi "schronisko"? Sprzedaje te resztki dla okolicznych mieszkańców, którzy z chęcią kupują tanie mięso dla swoich psów!

#4 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 10:44

Pan Lauryn za pozwoleniem i akceptacją miasta stworzył sobie monopol na świadczenie usług.
Miasto pisze przetargi pod niego, nikt inny nie składa ofert bo nie ma "wymaganego doświadczenie".

A skąd ma mieć, skoro tylko Lauryn prowadził schronisko ?
Przedsiębiorca zadowolony, tylko ceny z roku na rok szybują w kosmos a jakość usług się pogarsza.
Żadnej kontroli w schronisku nie było od dawna, więc nie wiadomo czy miasto nie płaci za psy z okolic, bo z gminą Suwałki ten pan też ma umowę.
A co jeśli miasto płaci za swoje psy i gminne, a gmina Suwałki drugi raz za te same psy ?

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych