Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

53 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~SU~

~SU~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2008 - 13:46

Sejmowa speckomisjo-może tak byście się zajeli Panem Jarosławem?

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2008 - 13:58

dziennikarze tv PIS-wskiej to przecież święte krowy.Chronione i robiące wszystkie materiały na zamówienie PIS.Potwierdzają to nowi dzienikarze typu Kraśko i Lis,którzy nie mogą obeiktywnie przestawiać informacji,bo pan rak PIS-owski zadupnik Urbańskiego na obiektywizm im nie pozwala!
Panie Zieliński,to co robił rząd PIS-owski to dopiero był skandal za skandalem i wstyd choć w mordę daj.!! Milcz chłopie i wstydu sobei i nam wszystkim oszczędź.

#3 ~pisowiec~

~pisowiec~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2008 - 14:44

Panie pośle, mam jedno pytanie, nie trzy. Jak tam zakończyła się sprawa wypadku, w którym uczestniczyła pańska żona a potem odjechała z miejsca zdarzenia. Nie pamiętam, żeby media pisały o wynikach dochodzenia w tej sprawie.

#4 ~Krzysztof~

~Krzysztof~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2008 - 15:28

J. Zieliński na przewodniczącego. Pora umierać. Toż on będzie zacierać ślady niezgodnych z prawem prowadzonych przez 2 lata działań PiS.

#5 ~zxa~

~zxa~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2008 - 17:53

Panie pośle, mam jedno pytanie, nie trzy. Jak tam zakończyła się sprawa wypadku, w którym uczestniczyła pańska żona a potem odjechała z miejsca zdarzenia. Nie pamiętam, żeby media pisały o wynikach dochodzenia w tej sprawie.

To nie żona Pana Jarosława uczestniczyła w tym wypadku drogowym ,lecz sam Pan Jarosław a że był po alkoholu ,trzeba było coś poprzestawiać .żona- za kierownicę Jarek obok na tym polega cały pic-Panie Jarku są jeszcze świadkowie ,przyjdzie czas i na Pana

#6 ~szlak jasny~

~szlak jasny~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2008 - 19:13

Kto pisze takie gówniane teksty o człowieku, ktorego znamy jako wypadkwego oszusta. My, świadkowie tego wypadku! Co za smród! Ten człowiek nie skleci trzech zdań do rzeczy. Sam wymaga spec-nadzoru.

#7 ~wykrzyknik?~

~wykrzyknik?~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2008 - 19:35

Dlaczego w tytule jest wykrzyknik a nie znak zapytania? Czy ten człowieczek już został wybrany, czy tylko jest taka możliwość. Jeśli nie został wybrany to ten anonimowy dziennikarz (TK zapewne) powinien wylecieć za upolitycznianie GWs.

#8 ~suw~

~suw~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2008 - 20:43

lepszy zielinski niz towarzysze z sld!

#9 ~suw~

~suw~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2008 - 21:39

dziennikarze tv PIS-wskiej to przecież święte krowy.Chronione i robiące wszystkie materiały na zamówienie PIS.Potwierdzają to nowi dzienikarze typu Kraśko i Lis,którzy nie mogą obeiktywnie przestawiać informacji,bo pan rak PIS-owski zadupnik Urbańskiego na obiektywizm im nie pozwala!
Panie Zieliński,to co robił rząd PIS-owski to dopiero był skandal za skandalem i wstyd choć w mordę daj.!! Milcz chłopie i wstydu sobei i nam wszystkim oszczędź.

twoje chamstwo gosciu,jak zwykle,nie zna granic!

#10 ~chamtopis~

~chamtopis~
  • Goście

Napisano 10 czerwiec 2008 - 21:55

Chamem jest jest ten Pan, co wymyśla od chamów (swoim czytelnikom). Kto nasyłał CBA na suwalską szkołę? Kto mataczył w sprawie wypadku? Kto jest jest jego sługusem, błaznem? Jak przyjdzie do mnie dziennikarz tej gazety (łażą ostatnio po domach), potraktuję jak Zielinski prawo! Podpisz się pod tym tekstem/wywiadem/tytułem i zmień ! na ?

#11 ~nauczycielka~

~nauczycielka~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 06:48

Dziwię się,że ktoś jeszcze chce rozmawiać z tym panem,bo w Suwałkach i okolicy ma opinię bufona.

#12 ~paździoch~

~paździoch~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 07:27

Żebyscie się nie zesrali, pseudoredaktory z GW. Kto was uczył zawodu?

#13 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 07:33

twoje chamstwo gosciu,jak zwykle,nie zna granic!

gdzie w tym poście widzisz chamstwo ,sam jesteś baran

#14 ~leszek~

~leszek~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 07:48

Kto pisze takie gówniane teksty o człowieku, ktorego znamy jako wypadkwego oszusta. My, świadkowie tego wypadku! Co za smród! Ten człowiek nie skleci trzech zdań do rzeczy. Sam wymaga spec-nadzoru.

"My świadkowie" powinniście wypełnić obywatelski obowiązek i zgłosić sprawę w prokuraturze. Tam tzreba będzie ujawnić się z imienia i nazwiska i udowodnić tezę ( pomówienie ) którą tu na stronie internetowej bezkarnie głosicie.

#15 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 08:03

"My świadkowie" powinniście wypełnić obywatelski obowiązek i zgłosić sprawę w prokuraturze. Tam tzreba będzie ujawnić się z imienia i nazwiska i udowodnić tezę ( pomówienie ) którą tu na stronie internetowej bezkarnie głosicie.

chyba jesteś do tyłu z wiadomościami?

#16 ~dudek~

~dudek~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 08:05

prokuratura nie widzi, ze cos czytelnicy sugeruja? Winna podjac dzialania wyjasniajace , czy jechal po pijaku czy nie i zrobil podmianke z zonka?Po co jest prokuratura?PYTAMY

#17 ~petro~

~petro~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 09:44

Kto wam płaci za pisanie takich głupot na forum. Ja się pofatygowałem i sprawdziłem fakty. Wg. Sądu samochód prowadziła żona Zielińskiego a on w tym czasie występował w na żywo w TV B-stok. Jakim więc cudem mógł być w dwóch miejscach na raz?. Podobno jakaś nędzna dziennikarzyna z NIE, za każdym razem gdy zbliżają się wybory, albo tak jak teraz ma zasiąść w komisji, rozdmuc. sprawę i na siłę szuka haków. Te od lat odgrzewane kotlety są już niesmaczne i moim zdaniem dowodzą jednego, że ci co tak na siłe szukają na niego haków nic nie mogą znaleść. Niestety Suwałki zawsze były czerwonym miastem ale na szczęście jest jednak masa ludzi myślących normalnie. Także panowie i panie więcej rozwagi i obiektywizmu. Posługujcie się faktami a nie wierzcie intrygom knutym przez czerwonych.

#18 ~tylko pytam~

~tylko pytam~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 10:36

Kto wam płaci za pisanie takich głupot na forum. Ja się pofatygowałem i sprawdziłem fakty. Wg. Sądu samochód prowadziła żona Zielińskiego a on w tym czasie występował w na żywo w TV B-stok. Jakim więc cudem mógł być w dwóch miejscach na raz?. Podobno jakaś nędzna dziennikarzyna z NIE, za każdym razem gdy zbliżają się wybory, albo tak jak teraz ma zasiąść w komisji, rozdmuc. sprawę i na siłę szuka haków. Te od lat odgrzewane kotlety są już niesmaczne i moim zdaniem dowodzą jednego, że ci co tak na siłe szukają na niego haków nic nie mogą znaleść. Niestety Suwałki zawsze były czerwonym miastem ale na szczęście jest jednak masa ludzi myślących normalnie. Także panowie i panie więcej rozwagi i obiektywizmu. Posługujcie się faktami a nie wierzcie intrygom knutym przez czerwonych.

A mnie ciekawi niezmiernie, w jaki sposób zweryfikowałeś informacje o wypadku - "petro"? Czyzbys dostał akta sprawy do przeanalizowania? Ni i co z informacją z tego forum o tym, jakoby prowadząca samochód odjechała z miejsca zdarzenia??? Nie znam, okoliczności zdarzenia więc nie staje po żadnej ze stron, ale chetnie poznałbym prawdę.

#19 ~petro~

~petro~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 12:08

Dla mnie sprawa jest prosta. Skoro odbył się proces i nie potwierdzono tych wszystkich zarzutów, to o czym my mówimy. Gdyby tak było jak twierdzo niektórzy na tym forum, że ktoś go widział itp. to napewno nie obroniłby tego przed sądem. Widocznie jednak sąd dał wiarę nagraniom w TV i uznał, że nie można było być w dwóch miejscach jednocześnie. Zweryfikować informacje można bardzo prosto. W tamtym czasie szeroko o tym rozpisywały się media i istnieje jeszcze coś takiego jak internet.

#20 ~tylko pytam~

~tylko pytam~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 12:38

No to jeszcze jedno skromne pytanie: czy sprawa została zakończona prawomocnym rozstrzygnięciem - "petro"

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych