Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

53 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~petro~

~petro~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 12:48

Nie wiem, czy się uprawomocniło, ale z tgo co wyczytałem to zapłaciła jakieś niemałe pieniądze i na tym się sprawa skończyła. Wkońcu to kolizja, czy wypadek, różnie to media nazywają i zdażyć każdemu się może. Różnica jest tylko taka, że o mnie, czy o Tobie nikt nie napisze. On był posłem i normalne jest, że jego przeciwnik polityczny od razu to rozdmucha. Ale takie są prawa polityki, oni są na ceznurowanym, my nie.

#22 ~J23~

~J23~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 15:24

Kto wam płaci za pisanie takich głupot na forum. Ja się pofatygowałem i sprawdziłem fakty. Wg. Sądu samochód prowadziła żona Zielińskiego a on w tym czasie występował w na żywo w TV B-stok. Jakim więc cudem mógł być w dwóch miejscach na raz?. Podobno jakaś nędzna dziennikarzyna z NIE, za każdym razem gdy zbliżają się wybory, albo tak jak teraz ma zasiąść w komisji, rozdmuc. sprawę i na siłę szuka haków. Te od lat odgrzewane kotlety są już niesmaczne i moim zdaniem dowodzą jednego, że ci co tak na siłe szukają na niego haków nic nie mogą znaleść. Niestety Suwałki zawsze były czerwonym miastem ale na szczęście jest jednak masa ludzi myślących normalnie. Także panowie i panie więcej rozwagi i obiektywizmu. Posługujcie się faktami a nie wierzcie intrygom knutym przez czerwonych.

a kobieta pielęgniarka która została potroncona na przejsciu dla pieszych na ulicy reja to pewnie też intryga uknuta przez czerwonych?
pofatyguj się i też sprawdż fakty-może otworzą ci sie oczy

#23 ~ziomal~

~ziomal~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 15:39

Komisja pod nadzorem tego jegomościa? Niedoczekanie. Skręcalibyśmy się ze wstydu, śmiechu i zażenowania. Słyszałem, że ktoś awansował w Policji po umorzeniu sprawy tamtego wypadku. Przydałoby się dziennikarskie śledztwo. Może warto poszukać tej pielęgniarki, zaprosić neutralną światopoglądowo prasę. Skoro Zioło chce być na świeczniku, to będzie. Nie ma takiego gniota, którego nie dałoby się wyciągnąć z zapomnienia. Zatem do pracy rodacy. Każdy kto coś wie niech zgłasza. Będzie transparentnie.

#24 ~petro~

~petro~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 15:44

a kobieta pielęgniarka która została potroncona na przejsciu dla pieszych na ulicy reja to pewnie też intryga uknuta przez czerwonych?
[/quote]

Możesz wytłumaczyć o co ci chodzi? Może chcesz powiedzieć, że to też Zieliński ją potrącił, a może uważasz, że to on uknuł tą intrygę. Może ogłośmy wszem i wobec, że za wszystkimi wypadkami w Suwałkach stoi Zieliński. O to ci chodz?

#25 ~J23~

~J23~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 16:13

Możesz wytłumaczyć o co ci chodzi? Może chcesz powiedzieć, że to też Zieliński ją potrącił, a może uważasz, że to on uknuł tą intrygę. Może ogłośmy wszem i wobec, że za wszystkimi wypadkami w Suwałkach stoi Zieliński. O to ci chodz?

Akurat nie Zieliński ale chodziło o działanie sądu i prokuratury jak zostali potraktowani świadkowie i sama poszkodowana?
chyba miesiąc temu było to na forum
Poza tym stare powiedzenie ,,masz kasę to i prawo kupisz,,-pomyśl a zrozumiesz

#26 ~suwalczanin~

~suwalczanin~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 17:29

najwazniejszy jest ten wypadek, ale mEdrcy się wypowiadają. Nie znacie człowieka a ozorami "klepiecie'. Strach przez was przemawia. jestem ciekaw skąd wiecie tyle o jakimś wypadku...... Suwalskie społeczństwo to jedna wielka plotka, A ja jestem dumny, Ze SUWALCZANIN ZASZEDŁ TAK DLAEKO. ZAZDROŚĆ I JESZCZE RAZZAZDROŚC PRZEZ WAS PRZEMAWIA MALI SUWALCZANIE. GATULIJE PANIE ZIELINSKI.

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 17:44

najwazniejszy jest ten wypadek, ale mEdrcy się wypowiadają. Nie znacie człowieka a ozorami "klepiecie'. Strach przez was przemawia. jestem ciekaw skąd wiecie tyle o jakimś wypadku...... Suwalskie społeczństwo to jedna wielka plotka, A ja jestem dumny, Ze SUWALCZANIN ZASZEDŁ TAK DLAEKO. ZAZDROŚĆ I JESZCZE RAZZAZDROŚC PRZEZ WAS PRZEMAWIA MALI SUWALCZANIE. GATULIJE PANIE ZIELINSKI.

I to właśnie tacy deb***e są w PiS ? jeśli chcesz coś napisać to pierwsza żecz trzeba umieć

#28 ~nono~

~nono~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 18:34

I to właśnie tacy deb***e są w PiS ? jeśli chcesz coś napisać to pierwsza żecz trzeba umieć

Kto ciebie ortografii uczył?. Ty jesteś de...m co nie umie pisać z PO, cz SLD?

#29 ~mążmójtopisuar~

~mążmójtopisuar~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 19:16

Te pisaki robią wciąż przekręty ze swoimi żonami. Cytuje news z Rzeczpospolitej: "Akt oskarżenia w sprawie byłego ministra sportu Tomasza L. objął również jego żonę Marynę – ustaliła "Rzeczpospolita" ze źródeł zbliżonych do prokuratury. Informacje tą podano w internetowym wydaniu gazety." Ten Zielnik tez był wiceministrem pisuarowym. Facio od sportu to pisowski przekrętas w randze ministra. Bądźmy ostrożni bracia suwalczaki.

#30 ~CZEREPACH~

~CZEREPACH~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 20:19

Kto ciebie ortografii uczył?. Ty jesteś de...m co nie umie pisać z PO, cz SLD?

A KTO CIEBIE BARANIE?

#31 ~olo~

~olo~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 21:46

Dokonaliście tu kompletnego pomieszania różnych wątków. Po pierwsze to J. Zieliński nie jest suwalczaninem ,a jest ze Szwajcarii pod Suwałkami i jak Kaczuk zrobił go burmistrzem gminy Centrum w W-wie to nazywali go tam Sołtys (widocznie na to miano zapracował). Po drugie musicie mieć małe doświadczenie życiowe bo myślicie ,że złodziejstwo i kombinatorstwo jest związane z tym do jakiej partii ktoś należy. Wam się tylko tak zdaje bo kradą ci co mają jakieś możliwości i szanse ,zwłaszcza wtedy gdy jego partia jest dłużej przy władzy i często wydaje mu się ,że go chroni choć tak nie jest bo ich partie przeważnie nic o tym nie wiedzą.

#32 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 21:47

A KTO CIEBIE BARANIE?

na tyle ciebie tylko stac?zalosny koles!

#33 ~szczak~

~szczak~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 22:08

z takom gembom to ten pysio i na nadzór by się nadał; więcej Zielińskiego w GW! niech zochydza co się tylko da; co najmniej raz w tygodniu jakieś trzy deb***ne pytanka; i trzy deb***ne odpowiedzi; facio jest taki awersyjny;

#34 ~~jozin z bazin~~

~~jozin z bazin~~
  • Goście

Napisano 11 czerwiec 2008 - 22:14

na tyle ciebie tylko stac?zalosny koles!

A co ciebie na więcej dupolizie

#35 ~suwalczak~

~suwalczak~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 06:30

A co ciebie na więcej dupolizie

prostactwo,chamstwo itd,to twoje zalety niestety!

#36 ~Voodoo~

~Voodoo~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 07:29

Jezeli poseł J. Zielińki jest taki niedobry, zły, to jak określić prezydenta Józefa Gajewskiego w odniesieniu do wspomnianego posła?

#37 ~DooVoo~

~DooVoo~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 08:47

Nio, ja myslę, że po przypadkach PiS (i wypdkach umysłowych jego przedstawicieli), to i SLD można polubić. Porównując Z. i G. nie znajduję niczego na korzyść Z. PiSu i jego ludzi normalnie nie da się lubić, nie da się - choćby się chciało.

#38 ~zaciekawiony~

~zaciekawiony~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 12:44

Może ktoś wię, czy prawdą jest, że Gajewskiego przywieziono do Suwałk w teczce jak się zaczął stan wojenny? W tym czasie na stanowiska komisarzy miast Jaruzelski mianował najwierniejszy beton partyjny. Jeśli to jest prawda, to wiele by tłumaczyło. Proszę tylko o poważne odpowiedzi, bo bardzo mi zależy na wiedzy, kto rządzi dzisiaj moim miastem.

#39 ~zakawiony~

~zakawiony~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 13:27

Do oceny tego kto rządzi miastem, wystarczy ocena tego, jak rządzi. Jeśli ktoś 28 lat temu dopuścił się przestępstwa, powinien być ścigany. Jeśli nie ma nawet postawionych zarzutów, to jest wyrazem "chorej pisowskiej mentalności" ocenianie człowieka na podstawie pomówień sprzed 28 lat. Właśnie za tą fałszywą sprawiedliwość PiSu nie da się lubić. Mam nadzieję, że Wałęsa wybije wreszcie Kaczyńskim (ostatecznie i nieodwracalnie) ten rodzaj skundlonej hipokryzji. Choćby i w sądzie. Dla mnie "sprawiedliwość a la PiS" jest psychologiczną ułomnością.

#40 ~ups~

~ups~
  • Goście

Napisano 12 czerwiec 2008 - 15:20

Do oceny tego kto rządzi miastem, wystarczy ocena tego, jak rządzi. Jeśli ktoś 28 lat temu dopuścił się przestępstwa, powinien być ścigany. Jeśli nie ma nawet postawionych zarzutów, to jest wyrazem "chorej pisowskiej mentalności" ocenianie człowieka na podstawie pomówień sprzed 28 lat. Właśnie za tą fałszywą sprawiedliwość PiSu nie da się lubić. Mam nadzieję, że Wałęsa wybije wreszcie Kaczyńskim (ostatecznie i nieodwracalnie) ten rodzaj skundlonej hipokryzji. Choćby i w sądzie. Dla mnie "sprawiedliwość a la PiS" jest psychologiczną ułomnością.

Nie podniecaj się niezdrowo. Masz straszną obsesje i fobie. Każdy kto skrytykuje Twego pupila a może mocodawcę to zaraz PiS-wiec. A może są jeszcze ludzie zdrowo myślący i którzy mają odmienne poglądy od Twoich. Skąd tyle agresji i nienawiści. Tobie wystarczy ocena tego jak rządzi, komu innemu oprócz tego jak, również kto rządzi. Dla mnie osobiście Prezydent Gajewski, wywodzącey się ze struktur SLD-wskich to przykład, jak to określasz, "rodzaju skundlonej hipokryzji". Wywodzi się z formacji zwalczającej w przeszłości demokrację, kościół, solidarność, dzisiaj przy boku klechy paraduje na święcie 3 Maja, nadstwia łeb pod kropidło i mieni się obrońcą demokracji. Jak widzisz mamy inne poglądy i definicje hipokryzji. Jeszcze jedno, nikt nikogo nie pomówił, tylko zadał pytanie, czy prawdą jest. Jak rozumiem, znasz doskonale biografię Pana Gajewskiego i autorytatywnie stwierdzasz, że to pomówienia. OK. Zalecam stosować się do wytycznych Donalda i do posługiwania się językiem miłości :), bo jak czytam posty Twoje i Twoich kolegów i koleżanek, to zalecam zmianę orientacji i zapisanie się do dworu Rydzyka. Tam w rozmoach niedokończonych, czy jak je tam zwał, możecie śmiało konkurować ze świadkami RM, bo naprawdę już dawno ich pobiliście w agresywności i nienawiści.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych