Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

166 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~Zoja~

~Zoja~
  • Goście

Napisano 14 sierpień 2012 - 15:21

Jestem gimnazjalistką i nigdy nie spotkałam się ze "słoneczkiem" ani nigdy nie słysząłam, żeby moi znajomi w coś takiego się zabawiali, nawet na imprezach.. Na tą stronę sprowadziło mnie zainteresowanie tym słoem, gdyż słyszałam je w filmikach na you tubie i nie wiedziałam co to oznacza.. Jestem w szoku, że takie zabawy wgl są praktykowane, a to, że przez moich równieśków to jeszcze większy wstrząs. Większośc moich znajomych jeszcze nigdy nie uprawiało seksu, a ja i moje najbliższe przyjaciólki nie planujemy stracić cnoty w wieku poniżej 16 roku i życia i na pewno nie z osoba, która byłaby dla nas jakimś przypadkowym uczestnikiem gry, przecież to bardzo wazne wydarzenie i odczucia dla młodego człowieka, a uprawianie miłości nawet po raz któryś dla zabawy to żenada i żaden powód do dumy. Gdyby ktoś zaproponowałby mi grę w to żałosne "słoneczko" odmówiłabym i nie chciałabym mieć z czymś takim nic wspólnego, jesli moje kolezanki by się na to zgodziły chciałbym je odciągnac od tego pomysłu.. I na pewno nie byłby to dla mnie wstyd, że "stchórzyłam" bo to nie oznaka tchórzostwa lecz dojrzałości iwyobraźni, bo przecież można zajśc w ciążę i takie rzeczy w ogóle mnie nie kręcą, to ohydne.. A przez takie artukuły rodzice sie zamartwiają i zmieniają zdanie o swoich dzieciach, bo dowiedzą się, że idę na impreze i pomyślą, że też praktykuję ze znajomymi takie świństwa.. Jeśli już młodziesz się tak zabawia to tylko nieliczna, która wymaga jakiejś terapii seksualnej, bo to nie jest normalne...
Pozdrawam. :)

#22 ~21Yr~

~21Yr~
  • Goście

Napisano 08 wrzesień 2012 - 16:57

Smutne fakty opisane w artykule... Do tego wszystkiego zmierza dzisiejsza kultura, gdzie seks stał się zwykłym towarem, który można sprzedać powszechnie, można sobie dogodzić bez zasad, a dzięki sieci www już zanikają granice wiekowe styczności z takimi rzeczami. Kiedyś wiadomo, że ciągnęła młodych ciekawość do różnych rzeczy tego typu, ale w ostatnich parunastu latach przekroczyliśmy po prostu pewne granice, i teraz coraz częściej dzieci uprawiają seks, dzieci mają dzieci, bo po prostu rodzice lub otoczenie, albo wszystko razem wręcz przyzwala na takie brnięcie młodych w erotykę.

A dlaczego przyzwala? Wystarczy nie zabraniać, nie poruszać tych tematów, w relacji z dziećmi nie uwzględniać ich seksualności, dojrzewania, żeby zostały wciągnięte przez kulturę, która i tak zaoferuje im pojęcie seksualności w wypaczonej wersji...

Więc drodzy rodzice musicie starać sie przełamywać takie bariery w relacjach z dziecmi (nawet kosztem waszego ego, tj kariery,egoizmu itd..), chyba, że tak naprawdę wam to wisi co się dzieje z waszymi pociechami w tym sensie.

A zadanie dzisiejszego rodzica jest trudne (i wiedzą to rodzice którzy starają się wychować dzieci wbrew dzisiejszym chorym trendom), bo jeśli naprawdę ktoś chce mieć na dziecko autorytet i wpływ, większy niż otoczenie, to musi mieć przede wszystkim dobry kontakt z dzieckiem, i zaszczepić (a to praca od małego) w nim zaufanie co do rozwiązań jakie mu oferuje.

Nic no takie czasy, nikt nie mówił, że będzie łatwo, mamy wolny kraj, wolność mysli i słowa, problem w tym, że źle z tego korzystamy, a i nie pilnujemy młodych chociaż powinniśmy to robić bardziej niż kiedyś...

#23 ~Kruszewski.com~

~Kruszewski.com~
  • Goście

Napisano 26 wrzesień 2012 - 21:05

Za dużo Owsiaka, Partii Miłości, syfu w Tv i necie, i skąd te dzieci mają brać przykład, ?

#24 ~MICHAŁ~

~MICHAŁ~
  • Goście

Napisano 04 październik 2012 - 19:09

PO PROTSU GDY TO CZYTAM WIEM ZE ISTNIEJEMY W CZASACH OSTATECZNYCH. JEZUS MOWIŁ ZE W CXZASACH OSTATNICH MIŁOSC POJDZIE W ZAPOMNIENIE.

ZABAWA W SŁONECZKO - GRA KU CZCI LUCYFERA, LUYFER TO WŁASNIE SŁONECZKO I JEGO WSZYSCY PSEUDO ZIEMSCY BOGOWIE KTÓRZY USKUTECZNIALI TAKI BABILON.

#25 Kulejorz

Kulejorz

Luis de Fun

• Użytkownicy
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 7408 postów

Napisano 05 październik 2012 - 19:59

Za dużo Owsiaka, Partii Miłości, syfu w Tv i necie, i skąd te dzieci mają brać przykład, ?

Jak to skąd? Teraz już nikt nie daje przykładu. A gdzie byli rodzice?

#26 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 październik 2012 - 12:06

'
Tzw. "grzech" leży w naturze człowieka !

Dołączona grafika

Dołączona grafika

#27 klaxa

klaxa

Supernova SN 2005ap

• Użytkownicy
  • 11785 postów

Napisano 07 październik 2012 - 19:35

Z jakim przysłowiem autorowi kojarzy się "zrobić przysłowiowego loda"?

"Co się odwlecze, to nie uciecze"???, ewentualnie "Dziad jak odżyje, to cię torbą zabije." :lol: :lol:

Użytkownik klaxa edytował ten post 07 październik 2012 - 19:36

#28 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 08 październik 2012 - 23:47

Dołączona grafika

#29 ~Łukasz~

~Łukasz~
  • Goście

Napisano 10 listopad 2012 - 08:57

Tutaj jedynie jest wina dorosłych ludzi. To jest właśnie efekt wychowania bezstresowego, rodzice pozwalają dzieciom dużo za dużo i później kończy się to tak że gówniara z gimnazjum niańczy dziecko, zdarza się to już coraz częściej, a dlaczego ? Ponieważ rodzice za mało przebywają z dziećmi za mało rozmów.

#30 ~agnieszka~

~agnieszka~
  • Goście

Napisano 24 listopad 2012 - 02:35

haha .. wiecie co żałosne .. po prostu w dzisiejszych czasach duży wpływ na nastolatków mają ich rówieśnicy. Każdy z nich chce zabłysnąć. i no ok rozumiem to tez może być w jakimś sensie wina rodziców ale napewno w minimalny.. w sumie internet też robi swoje.

#31 ~Olka~

~Olka~
  • Goście

Napisano 13 luty 2013 - 13:05

jestem do cholery szesnastolatką, mieszkam w dużym mieście, obracam się w różych środowiskach, bywam na wielu imprezach. jest alkohol, są papierosy, trawa, ale nie ma seks-zabaw! nikt nigdy nie grał w słoneczko, ani inne tego typu gry. wszyscy zgodnie twierdzą, że to przesada, nawet osoby starsze. nikt chyba nie jest aż tak po*ebany! mam wrażenie, że wszyscy nagłaśniają to, a tak naprawdę grano w to może kilka razy gdzieś tam, nie wiadomo gdzie. nie sądzę, żeby dzisiejsza młodzież była aż tak głupia! nikt nie jest szykanowany, gdy nie chce uprawiać seksu grupowego, proszę was. uwierzcie w młodych. oni mają swój rozum.

#32 ~Hermenegilda-ciotka~

~Hermenegilda-ciotka~
  • Goście

Napisano 23 luty 2013 - 16:42

Przecież to tak po katolicku,i wymyśliło to pokolenie JP2?Co w tym złego?

#33 Kulejorz

Kulejorz

Luis de Fun

• Użytkownicy
  • 7408 postów

Napisano 24 luty 2013 - 18:27

Przecież to tak po katolicku,i wymyśliło to pokolenie JP2?Co w tym złego?

Nic. Niech się bawią jak chcą. To tylko pokazuje jak młodsza cześć spoleczenstwa potrafi nisko upaść. A pobawili by się w chowanego, albo pograli w warcaby :angry:

#34 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 luty 2013 - 20:07

A pobawili by się w chowanego, albo pograli w warcaby :angry:

w chowane salami
w berka kucanego
w gumę
:lol: :lol: :lol:

#35 zakładka

zakładka

Grafoman

• Użytkownicy
  • 1672 postów

Napisano 24 luty 2013 - 20:27

Rozbawiłaś /rozbawiłeś/ mnie do łez :D komentarz rewelacyjny ;)

#36 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 29 marzec 2013 - 23:32

Sam jestem młodym człowiekiem, ale takie zabawy to deb***izm i patologia dzisiejszej młodzieży...

#37 ~aluska~

~aluska~
  • Goście

Napisano 08 kwiecień 2013 - 20:05

to jakies zarty chyba?

#38 ~smerf~

~smerf~
  • Goście

Napisano 16 kwiecień 2013 - 15:04

w mojej klasie sie tak bawia a zcasami nawet zakładaja na kase o to który zaliczy dziewczyne którą ciezko zaliczyc.kolezanki daja sie w to wciagac bo stosuja rożne taktyki :wacko:

#39 ~przemądrzałe bydlę~

~przemądrzałe bydlę~
  • Goście

Napisano 17 kwiecień 2013 - 00:01

Takie "zabawy" to na szczęście rzadkość, a takie artykuły mają straszyć rodziców, żeby zgadzali się na wprowadzenie tzw. "edukacji seksualnej" do szkół, czyli handlu obnośnego antykoncepcją, forsowanego przez wielkie koncerny farmaceutyczne pod pozorem troski o dobro młodzieży (w rzeczywistości chodzi o gigantyczne pieniądze).
http://www.dailymoti...acji-seksu_news
Rodzice, nie dajcie się na to nabrać. Wasze dzieci należą do Was i tylko od Was zależy, jak będą ukształtowane.

#40 ~Ann~

~Ann~
  • Goście

Napisano 05 maj 2013 - 08:09

Jestem gimnazjalistka i takie gry są naprawdę głupie najpierw wymyślił to jakiś 19-to latek a potem zaczynają grać w to coraz młodsi. To jakaś patologia !!!

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych