Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

166 odpowiedzi w tym temacie

#161 ~Daniel klois~

~Daniel klois~
  • Goście

Napisano 15 kwiecień 2018 - 14:22

Mam 10 lat czy ktoś chce sie zemnom spotkać I to porobić czyli sex

#162 ~kasieńka~

~kasieńka~
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2018 - 17:59

U nas na imprezkach to normalka.

#163 ~Tomcio~

~Tomcio~
  • Goście

Napisano 27 maj 2018 - 01:07

Jedna wielka masakra ale robić to z kimkolwiek powinien brać za to odpowiedzialność bo jeżeli to musicie albo chcecie to zrobić to nawet rodzice czy ktokolwiek was od tego nie odwiedzie powinno się brać odpowiedzialność za swoje czyny a pamiętajcie mało laty dzieci nie są niczemu winne jak decydujesz się na ten krok to licz się z konsekwencjami i zajmij się dzieckiem a nie traktujesz jak karę albo się pozbywasz a co do rodziców małolatów to kogokolwiek dziecko by nie było powinniscie się zająć bo jakby nie było to wasz wnuk lub wnuczka

#164 ~XD~

~XD~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2018 - 22:51

Wy powaznie lykacie ze takie rzeczy sie dzieja? Jezeli tak to wasze iq nie przekracza szympansa, jebane trollowanie takich pelikanow jak wy to najprostsza rzecz na swiecie

#165 ~ania17~

~ania17~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2018 - 15:15

Co prawda mam już teraz trochę ponad 15 ale nie tak dawno sama byłam w gimnazjum. To prawda że wiedziałam czym jest ta gra, już nawet w podstawówce ale nigdy nie przyszłoby mi ani moim znajomym do głowy żeby w nią zagrać. Nie chodziłam do prestiżowego gimnazjum więc zdarzały się ciąże ale nie z takich zabaw i były to bardzo nieliczne przypadki. Też uważam, że te artykuły niewiele mają wspólnego z rzeczywistością.

No wlasnie dobre gimnazjum tego nie zna a i inne tak

#166 ~hbjjvb~

~hbjjvb~
  • Goście

Napisano 20 lipiec 2018 - 08:08

Dzieki temu mamy wiecej HUV i chorych niedorozwiniętych dzieci, po rodzicach zreszta

#167 ~Kasztan~

~Kasztan~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2018 - 21:23

ja jebix

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych