Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

37 odpowiedzi w tym temacie

#21 ~nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn~

~nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 19:14

Ech ta "polityczna poprawność". Będą na was pluli to powiecie, że deszcz pada. Siadając za kierownicę po pijaku miał świadomość, że może kogoś zabić, a to już grzech ciężki jest przez zaniedbanie. Highway to hell. Mojemu koledze pijany kierowca zabił brata, dlatego nienawidzę tych wszystkich pijanych kretynów za kółkiem.

sam jestes idiota i twoja rofdzina ..jakim prawem oceniasz tego czlowieka..to jak kaczynski kazal ladowac to tez idiota ze przez niego zginelo tylu ludzi? jakim prawem deb***u oceniasz kogos i on i jego rodizna juz ucierpiala, przede wszystkim rodizna (zmarlemu juz wszystko jedno)i na pogrzebie wcale nie musi sluchac jakiegos kretyna i jego deb***nych wynurzen..człowiek powienien uszanowac zalobe, a juz przede wszystkim ksiadz.

#22 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 19:18

xiaąc zwany katabasem mógł po prostu odmówić pochówku ,ale pokręcone "społeczeństwo" pije, pier***i,kradnie ,kłamie wiec utożsamia się- sami tak "robią każdego dnia.Jakakolwiek próba krytyki-wytknięcia kończy się wściekłym atakiem .

#23 ~~gość~~

~~gość~~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 19:25

zenada..szczerze nie każdy przychodząc na pogrzeb musi wiedizec o tym ze ktos pil..to i tak jest wstyd a ksiadz nie musi dobijac rodizny pograzonej w bolu..zenada..od razu wypisalalbym sie z takiej parafii takeigo bbezboznika, tak bezboznika, bo nie jest Bogiem zeby oceniac innych..bo i jego w koncu ocenia na gorze

Oto szczyt hipokryzji i zakłamania katoli - nie każdy musi wiedzieć... A ja uważam, że każdy MA PRAWO wiedzieć kto chciał go zabić! Bo jeżeli ktoś będąc pijany lub po kielichu siada za kółko, ten GODZI SIĘ z ewentualnością, że kogoś może zabić, a zatem jest MORDERCĄ Z PREMEDYTACJĄ!
Dlaczego ukrywać takie ciężkie naruszanie norm prawnych a także moralnych głoszonych przez kościół?
A gdzie była rodzina kiedy ich bliski chlał i wsiadał do auta - wtedy nie było wstydu i bólu?
Ja też nie jestem Bogiem - ani Ty; a oboje mamy prawo oceniać, i korzystamy z niego - tu i teraz. Dlaczego odmawiasz takiego prawa księdzu? Czy dlatego, że w odróżnieniu od Ciebie zdobył się na to, by powiedzieć PRAWDĘ? I to właśnie zabolało...

#24 ~~heniek~~

~~heniek~~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 19:30

To nie ksiedza rola w tym momencie sadzic niezyjacego. Bog jest od tego. Czlowiek niezyjacy nie zrobil zadnej krzywdy za zywota, jedynie dla wlasnej rodziny, teraz po jego smierci mowiac o tym co mogl on zrobic a czego nie zrobil to jest temat dla glupkow komunistycznych.
Wy niedorozwoje komuny mowicie na temat ktory nie istnieje. Wam i dla tego glupiego ksiedza powodz powinna zalac moz calkowicie wowczas pochowali by was za zywota. Taki niedorozwoj umyslowy jest szkodliwy dla normalego spoleczenstwa. Temu ksiedzu powinni ukrecic jezyk bo ma go bardzo dlugi i az za dlugi. Jego moralnosc jest wypaczona. One nie ma podstaw byc ksiedzem.

#25 ~~~gość~~~

~~~gość~~~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 19:40

Bardzo dobrze ksiądz powiedział -prawdę przecież. Szkoda tylko, że nie posunął się jeszcze dalej i nie pochował jak samobójcę. Bo to było samobójstwo. Na szczęście dla innych nie okazał się mordercą. Normalnie ręce opadają jak się czyta: "On był porządny, ale zdarzyło się tak, że wsiadł po alkoholu za kierownicę i zapłacił za to życiem. Nie on pierwszy, nie ostatni." To taki porządny......ciekawe, jakby ten porządny zabił po pijanemu kogoś z rodziny cytowanej osoby. Czy też usłyszelibyśmy to samo? Że taki porządny? To, że ten potencjalny morderca zginął sam to jest szczęściem dla innych. O jedno zagrożenie mniej na drodze. On już nie wyprawi nikogo na tamten świat, nie doprowadzi do kalectwa. Ale ilu jeszcze takich "porządnych" jeździ po drogach?

#26 ~< >~

~< >~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 19:53

Niech wreszcie wszyscy powiedzą NIE pijanym kierowcom i nie tylko kierowcom.Dlaczego potępiacie, niektórzy, księdza-przecież on powiedział głośno to o czym wszyscy mówią po cichu. Gdyby nazywano rzeczy po imieniu i to głośno byłoby mniej tragedii rodzinnych. Razi Was to co powiedział ksiądz,a nie myślicie jak czuję się zona zmarłego ,co kiedyś powie wnukom ,jak zginął dziadek. Potępiajcie nie księdza tylko ludzką głupotę .

#27 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 20:08

To nie ksiedza rola w tym momencie sadzic niezyjacego. Bog jest od tego. Czlowiek niezyjacy nie zrobil zadnej krzywdy za zywota, jedynie dla wlasnej rodziny, teraz po jego smierci mowiac o tym co mogl on zrobic a czego nie zrobil to jest temat dla glupkow komunistycznych.
Wy niedorozwoje komuny mowicie na temat ktory nie istnieje. Wam i dla tego glupiego ksiedza powodz powinna zalac moz calkowicie wowczas pochowali by was za zywota. Taki niedorozwoj umyslowy jest szkodliwy dla normalego spoleczenstwa. Temu ksiedzu powinni ukrecic jezyk bo ma go bardzo dlugi i az za dlugi. Jego moralnosc jest wypaczona. One nie ma podstaw byc ksiedzem.

Bardzo dobrze ksiądz powiedział -prawdę przecież. Szkoda tylko, że nie posunął się jeszcze dalej i nie pochował jak samobójcę. Bo to było samobójstwo. Na szczęście dla innych nie okazał się mordercą. Normalnie ręce opadają jak się czyta: "On był porządny, ale zdarzyło się tak, że wsiadł po alkoholu za kierownicę i zapłacił za to życiem. Nie on pierwszy, nie ostatni." To taki porządny......ciekawe, jakby ten porządny zabił po pijanemu kogoś z rodziny cytowanej osoby. Czy też usłyszelibyśmy to samo? Że taki porządny? To, że ten potencjalny morderca zginął sam to jest szczęściem dla innych. O jedno zagrożenie mniej na drodze. On już nie wyprawi nikogo na tamten świat, nie doprowadzi do kalectwa. Ale ilu jeszcze takich "porządnych" jeździ po drogach?

A dlaczego tak ostro oceniacie akurat tego czlowieka, juz denata! Przeciez nie on pierwszy, nie on ostatni!!! :(

#28 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 20:10

Ludzie, a gdyby pijany kierowca zabił kogoś z waszej rodziny? też byście go tak bronili????
świat na głowie stoi

Przecież zmarły kierowca nikogo nie zabił.

#29 ~mk,i~

~mk,i~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 20:20

Pyszalek z tego księdza trzyma swoje stado baranów krótko za gardlo .

#30 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 20:37

Pyszalek z tego księdza trzyma swoje stado baranów krótko za gardlo .

Rachunek prosty. Mniej na wodke, mniej wypadkow, mniej na reperacje samochodow i ran, wiecej kasy dla Xieca.

#31 ~nowy2~

~nowy2~
  • Goście

Napisano 24 maj 2010 - 21:33

DLACZEGO KSIĘŻA KRYTYKUJĄ PROSTYCH LUDZI ZA ALKOHOL ZDRADY MAŁŻEŃSKIE A JAKI PRZYKŁAD ONI SAMI DAJĄ ILE WYPADKÓW PO ALKOHOLU PRZEZ KSIĘŻY ILE USUNIĘTYCH CIĄŻ Z PRZYCZYNY KSIĘŻY .JESTEM WIERZĄCY W BOGA A NIE W KSIĘDZA BO KSIĄDZ TO TYLKO CZŁOWIEK I NIE POWINIEN PUBLICZNIE KRYTYKOWAĆ TYLKO NAUCZAĆ I ŚWIECIĆ PRZYKŁADEM SWEGO ZACHOWANIA .

#32 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 07:23

Klecha klechą zostanie. Wyrwał się może z jakiejś pipidówki, kołnierz wszy zjadały a teraz panisko.

#33 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 08:31

Mówił, że to pogrzeb "na własne życzenie, bo przez wódkę”. O ile tak było, że przez wodę to powiedział prawdę. Najpierw picie i jazda po pijaku, a potem płacz i zgrzytanie zębów.

#34 ~PROROK z ORLI~

~PROROK z ORLI~
  • Goście

Napisano 25 maj 2010 - 08:39

Ksiądz ma rację,zginął przez swoją i innych głupotę .Ile razy kierowcow częstują wódką? Ile razy pijani siadają za kierownicę ? Może wreszcie ktoś powie NIE zakłamaniu. Pijani są niejednokrotnie traktowani z uśmieszkiem pobłażania "dobry człowiek tylko wypił" DOBRZE ŻE PRZEZ NIEGO NIKT INNY NIE ZGINĄŁ. Powiedzmy wreszcie, że pijany za kierownicą to potencjalny morderca. Szkoda tylko rodziny .Wyrazy współczucia .

Tak jest, tylko ta poprawność polityczna! Jestem na pogrzebie , nieboszczyk raczej do aniołków nie należał. Pił, kradł , mordował. Właśnie wyszedł niedawno z więzienia , gdzie odbywał wyrok za morderstwo. Po pijanemu zginął jadąc kradzionym motocyklem. Ksiądz nad grobem wyrażał się w samych superlatywach. Widać było uśmiechy na twarzach, nawet na twarzach bliskich jemu osób. Może należało odmówić modlitwę i odejść w ciszy.

#35 ~zenek~

~zenek~
  • Goście

Napisano 08 czerwiec 2010 - 10:35

wszyscy rozwodzą się nad skutkiem takiego działania, a nikt o przyczynie- dziwne, tolerowanie pijaństwa największe jest właśnie na wsi, największa wiara w kościół też na wsi. Jak działa tam wychowawczo ksiądz, czy tylko inkasuje czy może wykazuje trochę inwencji w wychowaniu. Ciężka prawda : cały tydzień możesz grzeszyć, nawet łącznie z księdzem, ale w święto wszyscy wyspowiadani , grzechy odpuszczone i tłumnie w kościele - a kazanie o polityce, nie o zwykłych grzechach i problemach tych ludzi. Dwa światy - rozdwojenie jaźni.

#36 ~Magdalena~

~Magdalena~
  • Goście

Napisano 13 styczeń 2015 - 18:59

Nasz ksiądz nie jest aniołem,jest zwykłym poborcą podatkowym ,zapytany o księgę cmentarną odpowiedział mi, "no to kosztuje, prowadzenie księgi",ale przy okazji potrafi wziąć opłatę cmentarną i to wcale nie małą ,bo równą tej ,gdzie jest cmentarz pod zarządem ,sprzątany a tu robimy wszystko my,ksiądz tylko inkasuje,Myślę,że to wina wszystkich parafian ,którzy myślą,że można się wkupić w łaski Pana Boga, a tak nie jest,

Wręcz odwrotnie,Pan Bóg ,kocha nas ,a zbawienie mamy ,bo Syn Boży oddał swe życie za nas,i mamy tak ,żyć, by świadczyć o przynależności do Boga,a do mnie ksiądz przyszedł po kolędzie i zaczął się kłócic,najpierw mnie pytał a potem negował wszystko co ode mnie usłyszał, mało- wszystko wiedział lepiej,nawet o tym czy moj pies jest grożny,czy bardzo łagodny,

postanowiłam ,że nie będę juz więcej zapraszać księży do siebie ,bo oni wymagają tylko od nas, a sami siebie nie widzą, o swoim sumieniu nie chcą rozmawiać,tylko daj i daj nie ważne skąd ważne aby ksiądz miał :mellow:

#37 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 02 listopad 2017 - 16:14

Co do tego ma seminarium? W seminarium uczą tak jak trzeba, ale nie każdy chce się nauczyć. Tak jak wszędzie.

Moim zdaniem to kolejne paszkwile na Kościół i księży. To teraz modne. Temat chwytny. Ile komentarzy potem... Bo mój ksiądz bierze tyle, a mój to tyle pije, a mój to taki ma samochód...

#38 ~Xxxx alicja~

~Xxxx alicja~
  • Goście

Napisano 20 listopad 2017 - 23:44

Tak ten ksiądz tak potrafi kiedyś słyszałam coś podobnego kecz na innym pogrzebie znacznie mniejszym ... potwierdzam

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych