Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

256 odpowiedzi w tym temacie

#61 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:29

Przed Bogiem odpowiadasz i za życia i po śmierci. Tylko trudno nam zrozumieć tę odpowiedzialność bo nie jest ona z naszego świata. A jeżeli wierzysz to wspomnij jedno z błogosławieńst Jezusa wypowiedziane w Kazaniu na górze:
"Błogosławieni jesteście, gdy /ludzie/ wam urągają i prześladują was, i gdy z mego powodu mówią kłamliwie wszystko złe na was. Cieszcie się i radujcie, albowiem wasza nagroda wielka jest w niebie. Tak bowiem prześladowali proroków, którzy byli przed wami."

Z Bogiem

Sprostowanie - nie jestem osobą duchowną

No, teraz to już przesadzileś osobo nie duchowna. Nie potrafisz nawet prawidłowo interpretować słów Jezusa. To weź bicz i napiepszaj się po plecach, oddaj cały majatek biednym i niech ci jakiś drechol gębę otłucze, wtedy na pewno będziesz zbawiony.

#62 ~Piotr~

~Piotr~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:29

Co na to urząd skarnbowy?

#63 ~alex~

~alex~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:30

Do wiernych. kto was ciagnie do koscioła.? Sami dobrowolnie idziecie więc musicie płacic. Gdzie tu jest problem?Nie widzicie jak ksieża zyja jakimi brykami jeżdzą ,nie widzicie ich kochanek, Nie slyszycie o pedofilstwie w kosciele. Homoseksualizmie? To wszystko kosztuje Nie widzicie ich oblesnych brzuchow ? dobre zarcie tez kosztuje.Albo płacicie albo odejdzcie. Nie zawracajcie ludziom porządnym glowy swoimi pogrzebami.To wasz problem.Przegracie w kazdym sadzie bo ksiądz gra w otwartą grę, płacić albo wynocha. To proste do zrozumienia.

#64 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:33

Jak łatwo zauważyć na tym forum zdecydowana większość postów jest krytyczna wobec tego księdza, a co za tym idzie wobec Kocioła Katolickiego w Polsce i wobec Watykanu.
Nawet zbytnio mnie to nie dziwi, sam po przeczytaniu tego artykułu się zirytowałem postawą tego księdza.
Jednakże po krótkiej chwili zreflektowałem się nieco i pomyślałem, że musi coś być na rzeczy w związku z tym artykułem. Przecież od dawna redaktorzy stosują takie triki i koloryzują wiele wydarzeń, tym bardziej związanych z Kościołem w Polsce. Atak w naszym kraju na Kościół trwa w najlepsze. Dlatego wystarczy fałszywe świadectwo tak jak w tym artykule i już antychryści plują jadem pod wieloma nickami, ba nawet nazywają się (w nickach) Chrześcijanami itp.itd.
Dowiedziałem się osobiście jak wyglądała ta sytuacja i wiem, że nie było tak jak jest w tym artykule. Nie liczę jednak na sprostowanie autorki tego artykułu, gdyż ogólnie znaną sprawą jest to, że znana jest ona z antykościelnych artykułów. Jest ona zwolenniczką ruchu Janka P. a to wiele wyjaśnia.
Szkoda tylko, że jak to powiedział kiedyś pewien "polityk" Kurski cyt. "prosty lud wszystko łyknie"...

#65 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:34

To był już 6 miesiąc ciąży.
Zwyczajnym płodowym życiem żyli sobie dwaj bracia blizniacy.
Pewnego razu pierwszy zapytał się drugiego:

-Wierzysz w życie po porodzie ?

- Jasne ! Coś musi tam być. Mnie się wydaje, że my właśnie po to tu jesteśmy, żeby się przygotować na to, co będzie potem.

- Głupoty ! Żadnego życia po porodzie nie ma. Bo jak by miało wyglądać ?

- No nie wiem... Może będzie więcej światła. Może będziemy chodzić, a nie tylko pływać, no a jeść... np. buzią...

- To przecież nie ma sensu...
Chodzić się nie da ! A kto widział żeby jeść ustami ?! Przecież żywi nas pępowina - i to jest jedyne rozwiązanie !

- Wcale bym nie był tego taki pewny mądralo ! Mam też wielką nadzieję, że zobaczymy mamę, a ona, tam po drugiej stronie się nami zajmie...

- Mama ? Ty wierzysz w mamę ? Kto to według ciebie w ogóle jest ?

- No przecież jest wszędzie ! Wokół nas...
Dzięki niej żyjemy. Bez niej by nas nie było. Czy ty w ogóle nic nie czujesz ?

- Nie wierzę w te twoje niesamowite historie. Żadnej mamy jeszcze nie widziałem, czyli jej nie ma !
No może faktycznie czasem coś czuję..., ale to jest zwykła chemia i tak musi po prostu być.

- No jak to ? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz posłuchać jak ona śpiewa albo poczuć jak głaszcze nasz świat...
Wiesz bracie, ja myślę, że prawdziwe życie zaczyna się pózniej...
Naprawdę ja w to wierzę.

cd
a wczoraj w nocy jak spałeś zaglądał do nas stwórca ale nie mógł się zdecydować czy wejść czy wyjść i w końcu chyba się zrzygał i znikł!

#66 ~Cywil~

~Cywil~
  • Goście

To był już 6 miesiąc ciąży.
Zwyczajnym płodowym życiem żyli sobie dwaj bracia blizniacy.
Pewnego razu pierwszy zapytał się drugiego:

-Wierzysz w życie po porodzie ?

- Jasne ! Coś musi tam być. Mnie się wydaje, że my właśnie po to tu jesteśmy, żeby się przygotować na to, co będzie potem.

- Głupoty ! Żadnego życia po porodzie nie ma. Bo jak by miało wyglądać ?

- No nie wiem... Może będzie więcej światła. Może będziemy chodzić, a nie tylko pływać, no a jeść... np. buzią...

- To przecież nie ma sensu...
Chodzić się nie da ! A kto widział żeby jeść ustami ?! Przecież żywi nas pępowina - i to jest jedyne rozwiązanie !

- Wcale bym nie był tego taki pewny mądralo ! Mam też wielką nadzieję, że zobaczymy mamę, a ona, tam po drugiej stronie się nami zajmie...

- Mama ? Ty wierzysz w mamę ? Kto to według ciebie w ogóle jest ?

- No przecież jest wszędzie ! Wokół nas...
Dzięki niej żyjemy. Bez niej by nas nie było. Czy ty w ogóle nic nie czujesz ?

- Nie wierzę w te twoje niesamowite historie. Żadnej mamy jeszcze nie widziałem, czyli jej nie ma !
No może faktycznie czasem coś czuję..., ale to jest zwykła chemia i tak musi po prostu być.

- No jak to ? Przecież jak jesteśmy cicho, możesz posłuchać jak ona śpiewa albo poczuć jak głaszcze nasz świat...
Wiesz bracie, ja myślę, że prawdziwe życie zaczyna się pózniej...
Naprawdę ja w to wierzę.

Nie wiem co bierzesz,ale bierz tylko połowe. Tylko dwa płody mogłyby być tak mądre już przed porodem i jest to jawna prowokacja polityczna :lol:

#67 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Czy to nie dziwne ? Tuż po tym jak zaistniał na tym forum post # 39, to nagle ten artykuł zjechał z pierwszej pozycji na bodajże już trzecią...

Autorka czuwa, czuwa, pewnie jakieś badania robią na bezrobotnym motłochu, który wierzy we wszystko co przeczyta lub zobaczy w tv i wszystko łyka.

#68 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:35

Skąd ta twoja wiedza ? Czyżbyś był praktykującym katolikiem i uczęszczał na mszę świętą ? Czy tylko TROCHĘ myślisz, jak raczyłeś to sam określić.
Zaiste powiadam ci, błądzisz ! :D

A ja powiadam Tobie, że błądzisz. Skąd wiesz, że to ty masz rację, a nie ja? Myślisz, że Twoją rację poprze Bóg? A skąd wiesz, że nie moją?
Reasumując, prawda jest jak du..a, każdy ma swoją.

#69 ~monika~

~monika~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:35

wszyscy księża tacy sami... kasa, kasa, kasa... nie wspomnę o śmiesznych podatkach jakie płacą

#70 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:36

Jak łatwo zauważyć na tym forum zdecydowana większość postów jest krytyczna wobec tego księdza, a co za tym idzie wobec Kocioła Katolickiego w Polsce i wobec Watykanu.
Nawet zbytnio mnie to nie dziwi, sam po przeczytaniu tego artykułu się zirytowałem postawą tego księdza.
Jednakże po krótkiej chwili zreflektowałem się nieco i pomyślałem, że musi coś być na rzeczy w związku z tym artykułem. Przecież od dawna redaktorzy stosują takie triki i koloryzują wiele wydarzeń, tym bardziej związanych z Kościołem w Polsce. Atak w naszym kraju na Kościół trwa w najlepsze. Dlatego wystarczy fałszywe świadectwo tak jak w tym artykule i już antychryści plują jadem pod wieloma nickami, ba nawet nazywają się (w nickach) Chrześcijanami itp.itd.
Dowiedziałem się osobiście jak wyglądała ta sytuacja i wiem, że nie było tak jak jest w tym artykule. Nie liczę jednak na sprostowanie autorki tego artykułu, gdyż ogólnie znaną sprawą jest to, że znana jest ona z antykościelnych artykułów. Jest ona zwolenniczką ruchu Janka P. a to wiele wyjaśnia.
Szkoda tylko, że jak to powiedział kiedyś pewien "polityk" Kurski cyt. "prosty lud wszystko łyknie"...

chodzi ci o religię?

#71 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:38

chodzi ci o religię?

Oczywiście że nie...

#72 ~ten gorszy polak~

~ten gorszy polak~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:38

dlaczego od zawsze pracownicy kośćioła czytaj księża czynią wszystko aby ich znienawidzic , okradają biednych ludzi, kłamią jak najęci , pedofilują nasze dzieci , czynią zło , kalają obraz wiary katolickiej , korzystają z prostytutek , dają zły przykład , obnoszą się swoją wyższością nad resztą pospólstwa . Czyżby szatan opętał kościół katolicki???, czyżby złe moce zstąpiły na naszych duszpasterzy?? młodzież nie chce wyznawac wiary i odstępuje od kościoła , czy wy tego nie widzicie, panowie w koloratkach, mało wam okradania swego narodu i swego kraju czy chciwość i obłuda was zaślepiła?? do jakiego stopnia trzeba upodlić wiarę żeby z krzyża świętego zrobić cyrk i pośmiewisko . To też za waszym przyzwoleniem panowie duszpasterze . Na każdym kroku kalacie to w co wierzymy . Nie macie pokory ani boga w sercu , czy zastanowiliście się kiedyś kim wy naprawdę jesteście??? może chwila refleksji będzie dla was zbawieniem.

#73 ~Asia~

~Asia~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:40

Ciekawe, że nigdy nie napiszą, że urząd bierze skandalicznie wysokie oplaty, albo, że gazeta czy TV żąda skandalicznie wysokiej ceny za reklamy, albo, że w aptece leki kosztują skandalicznie dużo. Ciągle tylko księżą i kościół na tapecie.Podejrzewam, że to nie jest przypadek...

#74 ~matka boska~

~matka boska~
  • Goście

wy ciemni ograniczeni ludzie dla was pogrzeb bez ksiedza to nie pogrzeb / witamy w sredniowieczu pasozyty koscielne nie sa potrzebne zmarlemu

#75 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

wszyscy księża tacy sami... kasa, kasa, kasa... nie wspomnę o śmiesznych podatkach jakie płacą

Nie trudno się domyśleć po sposobie twojej "wypowiedzi", że żadna z ciebie monika.
Jesteś zwyczajnym bezrobotnym jąkałą. :)

#76 ~Andre~

~Andre~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:41

W naszym mieśćie w Słupsku jest bardzo porządny i skromny kapłan ks Jan Giriatowicz kapłan z wszech miar godny do naśladowania napewno śię wstydzi za niektórych księży to co oni wyprawiają z ludżmi według mojego skromnego zdania to parafianie tych pseudo kśięży to powinni psami szczuć jak takie artykuły czytają Prawosławni to śmieją śie z tego całą noc i nic dziwnego jak mówią ludzie że w naszej wierze że ks śię modli za pieniądze.

#77 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:42

Oczywiście że nie...

a pasuje jak ulał!
religia dla mędrców jest fałszem,dla ludu prawdą a dla rządzących sposobem sprawowania władzy!Seneka Młodszy

#78 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:49

Ciekawe, że nigdy nie napiszą, że urząd bierze skandalicznie wysokie oplaty, albo, że gazeta czy TV żąda skandalicznie wysokiej ceny za reklamy, albo, że w aptece leki kosztują skandalicznie dużo. Ciągle tylko księżą i kościół na tapecie.Podejrzewam, że to nie jest przypadek...

To nie jest przypadek Asiu. To jest szeroko zakrojona akcja przez dewiantów, których szczególnie dużo jest w pewnej partii (i w sejmie).
Tego typu zwyczajnie fałszywe artykuły mają na celu sianie fermentu w mediach. Całe szczęście niewielu jest aż tak głupich żeby wierzyć w całą tą fałszywą propagandę która leje się ostatnio szerokim strumieniem z mediów.
Już wkrótce ta partia, która walczy z krzyżem na wszelkie sposoby, chce legalizacji związków homosi, chce legalizacji narkotyków, chce dania prawa do adopcji dzieci tymże parom sodomitów, jest za zabijaniem nienarodzonych dzieci w łonie matki (aborcja), jest za zabijaniem starców i kalek (eutanazja)...już wkrótce ta partia odejdzie w polityczne zapomnienie, do lamusa, nie przekroczą progu wyborczego.
Jednakże póki co "jadą z koksem na całego", tyle ich.

#79 ~Antek~

~Antek~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:50

prawdopodobnie helka ma tylko mature i zarabia aż 3tys ,przecież to skandal!!!!!!!

#80 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 11:55

a pasuje jak ulał!
religia dla mędrców jest fałszem,dla ludu prawdą a dla rządzących sposobem sprawowania władzy!Seneka Młodszy

...chyba tobie pasuje jak ulał, jak widzę !
Kimże się mienisz być w takim razie...mędrcem ? Czy też jesteś sprawującym władzę ?

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mafia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych