Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

256 odpowiedzi w tym temacie

#101 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 14:30

"Kasiu" piszesz tyle bzdur że aż w oczy szczypie. :)
Takiego "koncentratu" .ołów dawno nie czytałam.
Sama się sobie dziwię że odpisuję w ogóle na twój post.
W Polsce zarobki wcale nie są najniższe w Europie. Niższe na Białorusi, w Rosji, w Rumunii, na Ukrainie, na Litwie, na Łotwie, w Estonii, w Bułgarii, w Chorwacji, w Serbii, w Albanii i jeszcze w kilku europejskich państwach.
Na pogrzeb w Polsce przysługuje każdemu 4.000 zł. Ta kwota przeznaczona jest na pochówek i wszystko co jest z nim związane.
Oczywiście jeśli ktoś chce coś z tego zostawić uszczknąć sobie, to wychodzą takie "cyrki" jak w tym artykule.
Pani redaktor celowo napisała tylko pół prawdy, żeby wzburzyć takich gimbusów jak ty. Udało się jak widać, bo wielu jest na tym forum takich co piszą zwyczajne bzdury.
Gdybyś uczęszczał/uczęszczała do kościółka to bys widziała/widział na własne oczka ile na mszy jest ludzi...bardzo wiele, a młodzieży też wcale nie brakuje.
Dlatego nie osądzaj innych młodych ludzi wedle siebie, nie każdy chce żyć w patologii "na kocią łapkę".
Proszę cię również "Kasiu" nie obrażaj swoich adwersarzy, bo ubliżanie innym świadczy tylko o twoim nienajlepszym wychowaniu i braku argumentów w dyskusji.
Pozdrawiam cię serdecznie "Kasiu".

Bronka. :)

#102 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 14:32

Dziwi mnie to, że uważacie za normalne iż ten darmozjad tyle woła. On jest od pochówku jak d.... od s....., to Żadna łaska, Z krzyżem należy walczyć, bo jest to symbol zniewolenia Polski. Ludzie spod znaku krzyża niszczyli polskie, słowiańskie tradycje i naszą tożsamość, od tysiąca lat fałszują historię naszego Narodu, twierdząc, że wszystko co mamy, zawdzięczamy rzymsko-niemieckim okupantom.

Leki ! Zapomniałeś wziąć leki ! Szybciutko je połknij i popij !

...dewiancie ! :D

#103 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 14:36

Jesteś wiernym określonej parafii to masz zas...y obowiązek utrzymywać kościół i swego proboszcza na odpowiednim poziomie. Katolików jest dużo, więc i proboszcz powinien jeździć dobrym samochodem, przecież to wizytówka danej miejscowości.

#104 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 14:37

aty watykański kolaborancie won z mojej Ojczyzny!

#105 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 14:38

Jehowisto, u ciebie trzeba opłacic setników, dziesietników itp. tak że wielu rencistów i emerytów oddaje co miesiąc pół emerytury, więc nie wycieraj sobie gęby innymi.

#106 ~Arian~

~Arian~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 14:42

Kochani Chszescijanie. Czy wiecie ze ksieza to samni nieroby. Zebrza na cudzej krzywdzie. Nie patrza ze ludzie nie maja co jesc,za co sie leczyc. Oddaj wszystko dla nich a oni sie rozjezdzaja luksusowymi samochodami i niektorzy robia dzieci. Wiedza przeciez ze zasilek pogrzebowy wynosi tylko 4.000 tys. On chce 1400 a skad mam wziasc na reszte. Jestem chszescjaninem ale do kosciola nie chodze bo niemoge patrzec na czarnych kominiarzy i wyskiwaczy.Jak umre ja czy moja zona to napewno do nich nie pojde i jalmuzny nie dostana. Po koledzie tez nie wpuszcze. A pochowa mnie ks. Baciuszko . CO LASKA.

#107 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 14:43

aty watykański kolaborancie won z mojej Ojczyzny!

Przecież ja nie mieszkam na Białorusi, komuszku. :)

Jehowisto, u ciebie trzeba opłacic setników, dziesietników itp. tak że wielu rencistów i emerytów oddaje co miesiąc pół emerytury, więc nie wycieraj sobie gęby innymi.

Bujaj wory zboczeńcu ! :D

#108 ~ksiądz~

~ksiądz~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 14:44

parafianie - to ciemna masa, która ma płacić i nie dyskutować

#109 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 14:49

Kochani Chszescijanie. Czy wiecie ze ksieza to samni nieroby. Zebrza na cudzej krzywdzie. Nie patrza ze ludzie nie maja co jesc,za co sie leczyc. Oddaj wszystko dla nich a oni sie rozjezdzaja luksusowymi samochodami i niektorzy robia dzieci. Wiedza przeciez ze zasilek pogrzebowy wynosi tylko 4.000 tys. On chce 1400 a skad mam wziasc na reszte. Jestem chszescjaninem ale do kosciola nie chodze bo niemoge patrzec na czarnych kominiarzy i wyskiwaczy.Jak umre ja czy moja zona to napewno do nich nie pojde i jalmuzny nie dostana. Po koledzie tez nie wpuszcze. A pochowa mnie ks. Baciuszko . CO LASKA.

Który to już raz piszesz bzdury na tym forum Arian/analfabeto ?! Niczym kameleon zmieniasz nicki i stukasz bezmyślnie w klawiaturę.
Taki z ciebie Chrześcijanin jak z koziej dupy trąba.
Ty i żona ??? :lol: ..raczej partner, chciałeś napisać, prawda ?! ;)
Co "CO LASKA", tylko jedno ci w głowie zboczeńcu...brrr ! ...fuj ! <_<

#110 ~płonka~

~płonka~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 14:52

W Płonce Kościelnej ksiądz proboszcz zmarłego nie wpuścił do kościoła. A na kasę to chciwy, że HEJ!

Na mszy trzyma 1, 5 godziny.

#111 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 14:58

W Płonce Kościelnej ksiądz proboszcz zmarłego nie wpuścił do kościoła. A na kasę to chciwy, że HEJ!

Na mszy trzyma 1, 5 godziny.

To musiałbyć w takim razie jakiś ZOMBIE że HEJ ! ...a nie zmarły ! :lol:

Nie oglądaj już tyle tych niskobudżetowych horrorów "płonka", bo sam widzisz co za pierdoły piszesz.
Odrób lepiej lekcje, spakój tornister i jutro do szkoły, marsz !

#112 ~Anioł~

~Anioł~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 14:59

ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE . I tak sie dzieje w całej Polsce.Księżan odpychają w ten sposób ludzi od kościoła.Interesowność,chciwość,pycha.Wstyd.A najgorsza ta CHCIWOŚĆ,ot choćby i za pokropienie wodą mostu czy drogi, to już leci z kropidłem i kieszeniem po pieniądze od Gminy,Starostwa,Miasta.I żaden nie lepszy! Pokażcie mi dzisiaj księdza PRAWDZIWEGO? Gdzie ? Który? W której parafii? Ludzi traktują jak bydło. A każdy wie i każdy widzi jak żyją ICH RODZINY!!! A zaraz kolęda i znowu kasa,kasa,kasa ,kasa,aż im się oczy błyszczą z chciwości i taka jest prawda.Oto jacy oni są!!!

#113 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 15:00

...a ja słyszałem "płonka" że w Wilkowyjach to sklepowa zamknęła sklep od przodu, a znajomym DAWAŁA OD TYŁU, że HEJ ! :D

#114 ~Gryzelda~

~Gryzelda~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 15:04

Bydle a nie ksiądz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#115 ~gosc~

~gosc~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 15:07

a co takie zdziwienie? wszedzie drogo

#116 ~marion~

~marion~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 15:14

Tak to jest jak naród bez księdza nie potrafi ceremonii pogrzebowej zorganizować. Trzeba więc płacić.

#117 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 15:16

ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE ZŁODZIEJE . kasa,kasa,kasa ,kasa,

Coś mi się zdaje aniołku że żal ci dupkę ściska. :)
Poszukaj sobie pracy, takiej dobrze płatnej, to nie będziesz sie musiał tak pienić na forum. :P

Miłego wieczoru życzę.

Organista/kościelny.

#118 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 15:20

W Płonce Kościelnej proboszcz to nie dość , że jest chciwy na kasę to zmarłego nie wpóścił do kościoła.

Tak się rządzi myśli, że kosciól to jego firma prywatna, a on jest wszechwładny. Wstyd!

#119 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 15:24

pafianin znaczy prostak-sł łać/pol i tak was traktują!

#120 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 05 grudzień 2012 - 15:25

W Płonce Kościelnej proboszcz to nie dość , że jest chciwy na kasę to zmarłego nie wpÓścił do kościoła.

Wstyd!

Masz rację, wstyd takie babole robić w naszym pięknym ojczystym języku.

O stylistyce i sensie tego co piszesz też nie można nic dobrego napisać.
Wynika z tego że ten zmarły to jakiś zombie był i poruszał się o własnych siłach ?! :blink: :D

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: mafia

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych