Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Annaa~

~Annaa~
  • Goście

Napisano 17 lipiec 2018 - 07:28

U mnie ten kosmetyk w ogóle się nie sprawdza, wręcz przeciwnie... Jak mam jakiś problem ze stopami to idę do centrum podologicznego w Rzeszowie i tam wykonuję pedicure leczniczy, który działa zbawiennie na moje stopy

#2 ~barrbara~

~barrbara~
  • Goście

Napisano 23 lipiec 2018 - 09:44

barrdzo lubię tę formę pielegnacji, używam od paru mieisęcy skarpetek byOlie, stopy po nich są bardzo gładkie, bez suchych mijsc, przestay mi pękac pięty, nawet mój partner się do nich przekonał i też regularnie używa, jemu  kupuję wersje da facetow

#3 Tosiekk

Tosiekk

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 4 postów

Napisano 31 lipiec 2018 - 13:44

A ja już 2 razy miałam i zgodnie z instrukcją używałam i nic mi się nie zaczęło złuszczać także się poddałam 

#4 ~ilonnka~

~ilonnka~
  • Goście

Napisano 13 grudzień 2018 - 21:27

Ja jednak wole zabieg w salonie, bardzo dobry jest calluspeeling marki mavex, po jednym zabiegu mam gładkie całe stopy, usunięty jest cały martwy, zrogowaciały naskórek, stopy są bardzo miękkie, nawilżone.

#5 amper

amper

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 6 postów

Napisano 18 grudzień 2018 - 15:43

Myślałam, że jestem jedyną osobą, u której te cuda nie działają. Albo mam jakąś wyjątkowo twardą skórę na stopach albo te substancje są za słabe jak na moje potrzeby. Będę musiała się w końcu wybrać na jakieś zabiegi, bo domowe sposoby też nie pomagają :(

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych