Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

skrytki bankowe

16 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mikimazur~

~mikimazur~
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 14:17

Witajcie, szukam wolnych skrytek bankowych na terenie centralnej bądź wschodniej Polski. Ktoś coś słyszał widział?

#2 ~misek~

~misek~
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 15:49

Ja jakoś nie orientowałem się w tym temacie ale wiem ze skrytki to jedna z najbezpieczniejszch metod przechowywania kosztownosci i nie tylko pewnie jakbym musial to bym skorzystał

#3 ~mikimazur~

~mikimazur~
  • Goście

Napisano 25 maj 2015 - 16:24

Ja właśnie dlatego musze z takich usług skorzystać w domu to jednak strach tym bardziej w dzielnicy w jakiej Ja mieszkam. 

#4 ~alibaba~

~alibaba~
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 12:36

No chyba każdy to rozumie. Tak samo też jest z bankami społeczeństwo coraz mniej im ufa a skrytki mimo wszystko są dobrym i bezpiecznym rozwiązaniem. Ciekawe tylko dlaczego tak mało firm powstaje, które oferują takie usługi.

#5 ~mikimazur~

~mikimazur~
  • Goście

Napisano 26 maj 2015 - 19:44

No wlasnie tez sie nad tym zastnawialem przekopalem juz z pol internetu i nic..

#6 ~misiek~

~misiek~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 18:10

Takich firm powstaje mało bo monopol na te usługi mają niestety banki

#7 ~mikimazur~

~mikimazur~
  • Goście

Napisano 27 maj 2015 - 18:45

No ale wiadomo Ja do banków nie mam zaufania i nic tam nie chce im zostawiać mogę nawet wsiąść w auto i pojechać do innego miasta jak będę wiedział, że czeka na mnie tam wiarygodne miejsce gdzie będę mógł coś komuś   powierzyć. 

#8 ~alibaba~

~alibaba~
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 18:02

Wiesz poza tym w bankach skrytki sa pozajmowane na kilka lat w przód więc nie ma co szukać nawet. 

#9 ~xadras~

~xadras~
  • Goście

Napisano 28 maj 2015 - 19:12

Ja jakoś tyle lat przechowuje pieniądze na swiom RORze i nic wielkiego się nie stało... skrytki  też by się pewnie znalazły trzeba dobrze poszukać.

#10 ~alibaba~

~alibaba~
  • Goście

Napisano 29 maj 2015 - 12:41

No to już jak kto woli każdy ma wyrobione swoje zdanie.. I Ja podtrzymuje, ze zwykle konto bankowe nie jest teraz tak bezpieczne jakby sie wydawalo.. Tyle się słyszy o nielegalnych wyplatach pieniedzy z kont bankowych poprzez zeskanowanie kart bankomatowych. Sam ciekawy jestem tez jak dzialaja skrytki depozytowe.

#11 ~mikimazur~

~mikimazur~
  • Goście

Napisano 30 maj 2015 - 07:18

Czytałem na innym forum, że prawdopodobnie coś w lubelskiem jest.. Strasznie daleko, ale jak nie znajdę bliżej to będę zmuszony tam pojechać. W sumie zawsze chciałem zobaczyć Lublin. Tylko tak szukam po google i tak nic nie moge znaleźć :/

#12 ~toster~

~toster~
  • Goście

Napisano 31 maj 2015 - 17:32

prawdopodobnie coś w lubelskiem jest..

a coś konkretniej? nie mogę wyszukać artykułu nie wiem czemu...

#13 ~mikimazur~

~mikimazur~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 09:08

Na ulicy Królewskiej znajduję się jakiś Skarbiec czy coś takiego.

#14 ~darianna~

~darianna~
  • Goście

Napisano 01 czerwiec 2015 - 19:54

Jest jest faktycznie w prasie coś o nim było!

#15 ~michałkucharski~

~michałkucharski~
  • Goście

Napisano 03 czerwiec 2015 - 09:05

Nie na Królewskiej tylko na Kowalskiej. Studiuję w Lublinie więc trochę się orentuję. 

#16 ~mikimazur~

~mikimazur~
  • Goście

Napisano 04 czerwiec 2015 - 12:44

Jutro tam pojadę mam nadzieję, że będzie otwarte

#17 ~Cezary~

~Cezary~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2017 - 14:23

z tym niestety jest problem, banki maja wynajęte lub wręcz pozbywają się ich (nieopłacalne dla tych instytucji- zarabiają na nas w inny sposó B). Znalazłem ostatnio miejsce w Katowicach- specjaliści- budynek służył wcześniej ING, przetestowałem najpierw krótszy okres, wszystko działa bez zarzutu.Przedłużyłem umowę, zabezpieczenia moim zdaniem nawet lepsze niż w banku, a do tego pełna anonimowość. Polecam 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych