Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

Zdjęcie

Ślub i wesele

slub wesele dj muzyka warszawa

19 odpowiedzi w tym temacie

#1 aga444

aga444

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 05 kwiecień 2017 - 14:11

Szukam Dj'a na moje wesele, które odbędzie się w okolicach września 2017 w Warszawie, zależy mi na jakimś dobrym dj'u, który zagra muzykę z lat 80' 90'

#2 ~Turerka~

~Turerka~
  • Goście

Napisano 17 sierpień 2017 - 09:43

A ja mogę wam polecić pana Macieja Wilkanowskiego djmw - korzystałem z jego usług na impezie firmowej i naprawdę było doskonale. 

#3 ~Pareta27~

~Pareta27~
  • Goście

Napisano 12 październik 2017 - 11:11

A ja mogę wam polecić pana Macieja Wilkanowskiego djmw - korzystałem z jego usług na impezie firmowej i naprawdę było doskonale. 

Potwierdzam, też wybraliśmy tego Pana i oprawa muzyczna na naszym weselu była znakomita, jak najbardziej mogę go wam polecić.

#4 Małgocha

Małgocha

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 23 postów

Napisano 02 listopad 2017 - 09:13

A jak wyglądało Wasze wesele? Najpierw orkiestra, potem DJ, czy sam DJ :)?

#5 ~Pareta27~

~Pareta27~
  • Goście

Napisano 16 listopad 2017 - 11:20

A jak wyglądało Wasze wesele? Najpierw orkiestra, potem DJ, czy sam DJ :)?

Zrezygnowaliśmy całkiem z orkiestry - na początku obawy były co jest zreszta oczywiste ;) Ale już po kilku minutach zmieniliśmy zdanie ^_^

#6 adim33

adim33

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 30 styczeń 2018 - 15:12

Dla mnie na weselu musi być dobra kapela. Potrafi wprowadzić fajny nastrój na zabawie.

#7 jaca911

jaca911

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 21 luty 2018 - 15:56

Dobry Dj potrafi fajnie rozkręcić wesele. Zdecydowanie polecam taką formę zabawy.

#8 wewe

wewe

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 23 luty 2018 - 13:03

Mi się wydaje, że tego typu sprawach koniecznie trzba radzić się specjalisty... Inaczej można sobie naprawdę wiele trudności narobić...

#9 annnaa

annnaa

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 20 marzec 2018 - 14:29

To niestety nie jest moja dziedzina. Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc...

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 20 marzec 2018 - 17:12

To niestety nie jest moja dziedzina. Dlatego też niezbyt będę w stanie pomóc...

to po co wchodzisz, zawracasz dupe i informujesz o tym co cie nie dotyczy.ułomna jesteś?

#11 ~Atorek87~

~Atorek87~
  • Goście

Napisano 26 kwiecień 2018 - 09:50

Dobry Dj potrafi fajnie rozkręcić wesele. Zdecydowanie polecam taką formę zabawy.

Najlepszą opcją na wesele jest DJ, zespoły z wolna odchodzą do lamusa. Jeżeli już chcecie mieć dobrą oprawę muzyczną, to polecam Macieja Wilkanowskiego, gwarantuje że będziecie się bawić przednio.

#12 Bast Jonker

Bast Jonker

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 3 postów

Napisano 02 maj 2018 - 09:02

Dokładnie tak ,kiedyś zespoły były modne, teraz to bardziej DJ jest na czasie 

#13 CYGAN

CYGAN

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 5 postów

Napisano 02 maj 2018 - 15:29

Nie mam doświadczenia w tym obszarze tematycznym. Dlatego nie będę mógł pomóc...

#14 Agrafka

Agrafka

Stażysta

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 20 postów

Napisano 06 czerwiec 2018 - 09:25

A jakie polecacie atrakcje na wesele? Na pewno fotobudka, bo to taki standard i potem fajną pamiątkę można zrobić z tych zdjęć ;) A jakie jeszcze urozmaicenia są warte uwagi?

#15 ~Kasia~

~Kasia~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2018 - 11:42

Nigdy więcej DJ Lenka to porażka najsłabszy punkt na naszym weselu Facet bierze się za coś czego nie potrafi zrobić Kompletne beztalencie

#16 ~Zu~

~Zu~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2018 - 11:46

Nie bierz tylko DJ Lenka to kompletne beztalencie szumna reklama a prowadzenie w jego wykonaniu to kompletna klapa

#17 ~Wojtek~

~Wojtek~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2018 - 11:54

Tu masz rację DJ Lenek to prosty chłop malorolny bez ikry werwy i talentu Wesele w jego wykonaniu to nie impreza Nuda nuda i jeszcze raz nuda Gubi się w każdym temacie nie panuje nad Imprezą Dobór utworów to jakaś kpina

#18 ~Krzysiek~

~Krzysiek~
  • Goście

Napisano 05 sierpień 2018 - 11:58

Bylem a weselu gdzie DJ był Lenek tak jak mówisz to wielka porażka wziąć takiego flegmatyka Gość beztalencie trochę huku I nic po za tym

#19 ~goość~

~goość~
  • Goście

Napisano 14 listopad 2018 - 17:53

Cześć i czołem, super tu być. Pozdrawiam.

Skromniutkie masz wymagania, jeśli to cię tak rajcuje.

Skąd taki wysyp witaczy na forum od paru dni? W szkole kazali posty na forach umieszczać? I od ilości będą oceniać? 

#20 ~Sotem~

~Sotem~
  • Goście

Napisano 27 luty 2019 - 13:40

Hey! Czy ktoś jest w stanie powiedziec coś o chłopakach z playdjs.pl? Mam możliwośc skorzystania z ich usług w dosyć niskiej cenie i muszę się szybko zdecydować.

Dodaj odpowiedź

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: slub, wesele, dj, muzyka, warszawa

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych