Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

33 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~adi~

~adi~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 14:51

Są pieniądze jest zabawa. A to narzeczona młodego  martyniuka  nie ma mu za złe że chciał gwałcić policjantki? A sorry kasa;)

#2 ~Maria~

~Maria~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 14:58

Ślub a dziewczyna ma 19 lat! W tym wieku kończy się liceum! Na pewno w ciąży.

#3 ~biały~

~biały~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 15:03

Przy takim nakładzie finansowym - daj Im Boże szczęście rodzinne.

#4 ~adam~

~adam~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 15:24

Hahaha ciekawe kto będzie kierował mesiem bo chyba nie synek

#5 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 15:37

A czemu niby  służy zamieszczanie głupawych materiałów o jakimś wyjcu reprezentującym szalenie skądinąd ambitny nurt muzyki chodnikowej i jego szanownej progeniturze? Czytelnicy mają się wzruszyć , przejąć , zapłakać , ucieszyć... brak mi pomysłów , lecz wciąż nie wiem.

#6 ~Zdzisław Dyrman zasadniczo~

~Zdzisław Dyrman zasadniczo~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 16:24

A czemu niby  służy zamieszczanie głupawych materiałów o jakimś wyjcu reprezentującym szalenie skądinąd ambitny nurt muzyki chodnikowej i jego szanownej progeniturze? Czytelnicy mają się wzruszyć , przejąć , zapłakać , ucieszyć... brak mi pomysłów , lecz wciąż nie wiem.

Jakby ten wyjec postanowił kandydować do sejmu czy senatu, to na sto procent suweren by go wybrał.

Ten głupawy materiał służy głębokiemu namysłowi nad marną kondycją intelektualną większości naszego narodu.

#7 ~bielsk podlaski~

~bielsk podlaski~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 18:03

Lipowy most tkz hotel rodziny z rodowodem socjalistycznym,brawo!

19 lat? dziewczyna wychodzi za mąż? ciąża.?

wstyd raczej niż powód do chwały. ot co.

#8 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 19:03

Król się bawi złotem płaci :-) 

Kto bogatemu zabroni? 

#9 ~Zenek~

~Zenek~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 21:01

Jak Zenek pewnie wystąpi za 500 tys to i może mylion wyjdzie

#10 ~antyfan~

~antyfan~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 21:49

Kaacap z bialoruskiej wsi zwany "krulem" disco polo rozpieszcza swego zyebanego kaacapskiego synalka. Ten zyeb nie musi ciezko pracowac bo jego stary sypie mu setki tys. zlotych. Nawet tymi swoimi guuwnianymi pieniedzmi przekupil policje by ci nie sadzili sie dalej z jeko ukochanym synalkiem co mysli, ze nie wiadomo kim jest. Mam nadzieje ze tej ku***e sie uriwie takie lekkie zycie w taki czy inny sposob..

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 17 wrzesień 2018 - 22:04

Król się bawi złotem płaci :-) 

Kto bogatemu zabroni? 

Nie zamartwiaj się. Spójrz na gębę tego "króla" i jego prostackie przyległości . Pomogło? Jestem pewna ,że tak.Natrzepał kasy u głupawych podlaskich miłośników disco polo i prostaczek nie wie co teraz z nią zrobić. No to weselicho za melona odpala . A co ?

#12 ~Diesel~

~Diesel~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 05:41

Zenek,lepiej zrobisz jak pieniądze przekażesz na hospicjum i schronisko dla zwierząt, a nie na bezmyślny przemiał.Skromniej też można się bawić

#13 ~mrX~

~mrX~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 07:13

facet licz się że słowami,bo to nie ma nic wspólnego ani że ktoś z wioski jest,ani że ktoś inne korzenie.Bo to co piszesz to świadczy że to tobie słoma z butów wystaje!
Kaacap z bialoruskiej wsi zwany "krulem" disco polo rozpieszcza swego zyebanego kaacapskiego synalka. Ten zyeb nie musi ciezko pracowac bo jego stary sypie mu setki tys. zlotych. Nawet tymi swoimi guuwnianymi pieniedzmi przekupil policje by ci nie sadzili sie dalej z jeko ukochanym synalkiem co mysli, ze nie wiadomo kim jest. Mam nadzieje ze tej ku***e sie uriwie takie lekkie zycie w taki czy inny sposob..[/quote]

#14 ~obserwator~

~obserwator~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 07:17

a was wszystkich boli, że to nie wy a on ma kasę. Ja mu nie zazdroszczę bo umiał i umie robić kasę to ją wydaje. Też bym tak zrobił, jak stać to czemu nie a życie jest krótkie. 

#15 ~Wiejski Chlop~

~Wiejski Chlop~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 07:54

Tacy to pozyjo tatko weselicho zrobi. Całe życie będzie pomagał. A Biednemu Czlekowi zawsze wiatr w oczy. Człowiek musi każda złotówkę liczyć a ci Milionery pokazują ludziom że wsi że ich stać. Gorzej jak kiedyś się kasa skończy to co zrobią. Będzie płacz i blaganie Polaków o Pomoc. Już parę gwiazdorow prosili o kasę naród.

#16 ~Kacap~

~Kacap~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 07:54

Do Antyfana - Ty sobie nie pozwalaj  - Zenek jest katolikiem!

#17 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 07:57

Panna młoda lat 19, a pan młody ile? Jakąś patologią mi tu pachnie...

#18 ~Biedak~

~Biedak~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 08:04

A jak tam ta Sprawa z Policja się zakończyła, coś szybko ucichlo. Pewnie Tatko Synowi pomógł. Kto mi Pomoże. Jestem biedny i co mam zrobić. Biedak zawsze będzie w D.. Ę kopany. Pomożecieeeee!!!

#19 ~Grzegorz~

~Grzegorz~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 08:54

Synek dostał malutką karę - finansową - kilka tys zł. Powinien siedzieć w więzieniu. Lokal to porażka - nigdy nie ma piwa oferowanego w karcie (typowa pralnia pieniędzy).

#20 ~kaasiaaa~

~kaasiaaa~
  • Goście

Napisano 18 wrzesień 2018 - 09:03

Ludzie a kto Wam zabronil "robic kase"w taki sam sposob jak Zenek do kogo macie pretensje przeciez mogliscie ruszyc tylek z krzesla a nie teraz siedzicie i uzalacie sie nad innymi

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych