Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »


67 odpowiedzi w tym temacie

#41 ~wspomnienia z dzieciństwa~

~wspomnienia z dzieciństwa~
 • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 11:36

Z dzieciństwa przypomina mi się bajka o Dylu Sowizdrzale i słynne : " KRÓL JEST NAGI " . Ale czytam komentarze i myślę że to tylko w bajkach można spodziewać się opamiętania społecznego . Ktoś cynicznie drwi sobie z Polaków albo gorzej , kieruje nas ślepy lub chory a my nie mamy odwagi przyznać się do zmanipulowania w tak śmieszny sposób choć głos z boku mówi : KRÓL JEST NAGI " my udajemy dalej i zachwycamy się swoją głupotą . Co myślą autorzy filmu o nas , Polakach pokazując co chwilę wyborczy portret śp. Kaczyńskiego ? Pamiętajmy że oni nie mają klapek na oczach , czy domyślają się kogo pochowaliśmy na Wawelu ? Ofiarę ? A może to my jesteśmy ofiarami . To musi być dobra zabawa dla ludzi z zewnątrz patrzeć jak się motamy wymyślając fantasmagorie kiedy prawda jest tak prozaiczna i leży na stole . Być dumnym że jest się Polakiem i te spojrzenia pobłażliwe

#42 ~Geniusz~

~Geniusz~
 • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 11:42

CO ZA GNIOT TEN FUILEM!
Jedna bzdura POgania drugą bzdurę... i.e. widoczność 400 metrów - nawet nie widziałeś swojej własnej dłoni (...)
Moriah Conquer Wind jak ss-syn!

#43 ~wszechwiedzący~

~wszechwiedzący~
 • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 12:40

proponuje drugi film ten wydaje się robiony na zlecenie kto zamawiał polski rząd czy ktoś inny, winni piloci? najlepsi na świecie ?tylko co teraz jak widzi nas świat ktoś był ministrem teraz jest wojewodą niezły upadek a może trochę trzeba wyciszyć sprawę bo słyszałem że już się nie wypowiada w tej sprawie (w filmie występuje )ciekawe

#44 ~O.~

~O.~
 • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 13:51

deb***ami są Ci, którzy nie widzą, że ten film to propaganda, wynika z niego tylko tyle, że to wszystko wina polskich pilotów, bo co, najlepiej dokopać tym , co już nie mogą się obronić. I ciągle ta sprawa z tą brzozą, historia zna wiele wypadków, kiedy samolot zrywa pół lasu, i choć są ofiary owszem to na pewno nie trzeba się potem "bawić" w układankę 1001 puzzli. W tym samolocie było tyle ważnych osobistości , wykształconych trzeba dodać a teraz kto nam został w tym zasranym rządzie sami pedzie, przebierańcy. Więc jak tu ma być dobrze, zajmują się teraz samym gównem i tyle. Ja wierzę w zamach i wcale się nie dziwię, że ktoś chce prawdy.

#45 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 14:04

Do dziś brak odpowiedzi kto ostrzegł przed lotem przedstawicieli Gminy Wyznaniowej Warszawskiej -Kadliczka i szudricza ,brak jakichkolwiek zdjęć z odlotu Prezydenta na lotnisku w Warszawie .

#46 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 16:00

Czy biorąc pod uwagę fakt, iż obroty producenta filmu „Śmierć prezydenta” firmy Cineflix w Rosji w 2010 r. zwiększyły się o 300 proc., można było oczekiwać pokazania przez nich rzetelnego dokumentu o śledztwie ws. katastrofy smoleńskiej?
O wszystkim decydują pieniądze. Jeżeli transakcje firmy Cineflix w Rosji w 2010 r. zwiększyły się o 300 proc., to znaczy, że ten kanadyjski producent jest zależny od dalszego wzrostu zysków. A zatem, musiał wyprodukować film na zamówienie. Dzięki temu będzie mógł liczyć na kolejne wysokie zyski, a funkcjonariuszy rosyjscy będą zadowoleni.
Czy takie powodzenie finansowe na rynku rosyjskim jest możliwe bez udziału rosyjskiego FSB/Kremla?
Oczywiście,że nie. Zwiększenie w Rosji dochodów w takiej skali nie może się odbyć bez zezwolenia służb. A nawet bez pomocy służb. To one kontrolują to, co się dzieje w kraju.
Ale czy film „Śmierć Prezydenta” mógł powstać na ich zamówienie?
Nie, nie oznacza to, że służby ingerowały w film. Służby po prostu pokazały alternatywę. Jeżeli będziecie grzeczni, to dalej będziecie mieli pieniądze. A już producenci sami się starali wykonać zadanie tak, żeby otrzymać nagrodę. Tu chodzi nie o wykonanie rozkazów, tylko o spełnianie oczekiwań.

#47 ~Kyon~

~Kyon~
 • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 16:49

Dno dna, hate pogania hate.
Szkoda, że w tych teoriach spiskowych nie ma żadnych faktów ani dowodów - w filmie one są.

Najlepsze są wasze nicki "Geniusz", "wchechwiedzący" i komentarze "d* są ci" na podstawie tego już można stwierdzić jaki jest wasz poziom iq, a posty to zwykły internetowy hate.

@topic
Obawiałem się, że jedna z moich ulubionych serii NGC "Katastrofa w przestworach" będzie zrobiona w jakimś innym stylu, ale się myliłem - film na +.
Kto wcześniej oglądał inne odcinki wie jak duże ma znaczenie presja i obciążenie pracą pilota z czego potem rodzą się błędy, którym nie można zaprzeczyć, chociaż niektórzy bardzo by chcięli. ;).

@up
Jestem bardzo ciekawy skąd bierzesz tą wiedzę pewnie z komentarzy komentarzy, może jakieś linki?

#48 ~antydebil~

~antydebil~
 • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 20:57

Czemu nie mamy nagrań dziennikarzy z lotniska i okolic jak samolot próbuje lądować.
Czyżby samoloty w obecnych czasach nie miały GPS ani kamer nagrywających ich stan w powietrzu (ja w samochodzie mam). Nikt z WAT nie potrafił tego zainstalować w wojskowym samolocie???.
Ile było rejestratorów lotu. NG ma wspaniałych dziennikarzy lepszych niż nasi POlitycy.
Myślałem że tamte czasy minęły ale rządzący i ich wyznawcy wciąż ci sami.

#49 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 28 styczeń 2013 - 22:47

Czemu nie mamy nagrań dziennikarzy z lotniska i okolic jak samolot próbuje lądować.
Czyżby samoloty w obecnych czasach nie miały GPS ani kamer nagrywających ich stan w powietrzu (ja w samochodzie mam). Nikt z WAT nie potrafił tego zainstalować w wojskowym samolocie???.
Ile było rejestratorów lotu. NG ma wspaniałych dziennikarzy lepszych niż nasi POlitycy.
Myślałem że tamte czasy minęły ale rządzący i ich wyznawcy wciąż ci sami.


gdzie jest III czarna skrzynka ,Polska skrzynka ,o ktorej sprzedajni nie zająknęli sie nawet ?

#50 ~Kanibal~

~Kanibal~
 • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 13:06

Znowu jakiś medialny szum na temat prezydenta. Jakiego prezydenta? Wróćcie w czasy ostatnich dni sprawowania przez niego władzy. Przyjechli górnicy zaczęli strajkować, rzucać w pałac kamieniami i dostali co chcieli. Prezydent podpisał. Jego pokazy zagraniczne, zobaczcie jego miny jak prezentował się w stajni europejskich przywódców,..
No comment, żenada. A teraz naród znalazł się z ręka w nocniku a elity czują się nieźle.

#51 ~pit~

~pit~
 • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 16:57

gdzie jest III czarna skrzynka ,Polska skrzynka ,o ktorej sprzedajni nie zająknęli sie nawet ?

obejżyj może film do końca to zobaczysz 3 czarną skrzynkę obejrzyj więcej filmów z tej serii to może zrozumiesz że większość tematów poruszanych na temat katastrof lotniczych jest po prostu magią dla laików a niestety 90% ludzi piszących te posty to eksperci lotnictwa i aż głupio że nie poproszono ich o raport w tej sprawie

#52 ~T45~

~T45~
 • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 19:43

Nie widze nie laduje.

#53 ~Robert~

~Robert~
 • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 22:27

gdzie jest III czarna skrzynka ,Polska skrzynka ,o ktorej sprzedajni nie zająknęli sie nawet ?

Jaka czarna skrzynka? Nie znaleziono rejestratora K3-63 (o czym jest mowa w polskim raporcie). To nie był rejestrator katastroficzny, zabezpieczony przed urazami mechanicznymi. Ten miał kruchą obudowę i mógł się rozbić na dziesiątki kawałków. Był to rejestrator eksploatacyjny, rejestrujący parametry związane z bieżącą eksploatacją. Informował czy są potrzebne przeglądy techniczne przed kolejnym rejsem. Odnalezienie tego rejestratora nie wniosłoby żadnej dodatkowej informacji.

#54 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 29 styczeń 2013 - 23:10

National Geographic wyemitowało film "Śmierć Prezydenta" w którym padło stwierdzenie, że oficerów Wojska Polskiego nie zamordowała władza Związku Socjalistycznych Republik Radzieckich lecz Staliniści. Kim byli Stalińści? Czt to mieszkańcy Stalinogrodu dzisiejsi mieszkańcy Katowic?

#55 ~niki~

~niki~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 00:36

Bardzo delikatnie odrapano zmitologizowaną wersję zamachową . Brakuje szczegółów nacisków śp. Prezydenta na I pilota w czasie lotu do Tybilisi i póżniej wypowiedzi o "strachliwych wojskowych pilotach " ,a także doniesienia do Prokuratury za niewykonanie rozkazu Zwierzchnika Sił Zbrojnych . To by pokazało tło błędnej decyzji Protasiuka w samym zamiarze próby w tak skrajnych warunkach na nieznanym lotnisku i póżniejszego ignorowania alarmu . Ale " lądowania na automacie " już nie T świadczy tylko o poziomie wyszkolenia i totalnego nie przygotowania do lotu samej załogi ,. Zabrakło informacji dlaczego nie zaokrętowano rosyjskiego nawigatora . Itd. itp. No najważniejsze nie szukano trotylu

#56 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 30 styczeń 2013 - 15:46

Na przykładzie katastrofy lotu Siberia Airlines 1812 Tupolev 154M z 04.10.2001 r. Czy katastrofa smoleńska podzieli jej losy? Obawiam się że katastrofa smoleńska podobnie nie zostanie rozwikłana z przyczyn politycznych interesów.

Oficjalny przekaz(lansowany oficjalnie do dziś):

Tupolew Tu-154 M (RA-85693) wystartował z lotniska w Tel Awiwie, w stronę portu docelowego w Nowosybirsku. Maszyna wzniosła się na wysokość 36 000 stóp i weszła w korytarz powietrzny B-145 nad Morzem Czarnym. W okolicach półwyspu krymskiego w tym samym czasie odbywały się ćwiczenia wojskowe armii ukraińskiej.

Jedna z rakiet 5W28E odpalona z zestawu S-200WE trafiła w Tupolewa, przez co nastąpiła dekompresja w kabinie pasażerskiej i wybuchł pożar. Samolot rozbił się w Morzu Czarnym i zatonął na głębokości 2000 m. Z obawy przed atakiem terrorystycznym lotnisko Tel Aviv - Ben Gurion i przestrzeń powietrzna zostały zamknięte na kilka godzin.

Liczba ofiar - 78. Samolot przewoził pasażerów izraelskich, głównie imigrantów z Rosji, z lotniska Ben Gurion w Tel Awiwie do Nowosybirska, gdzie byli, aby odwiedzić krewnych na święta Sukot.

"Rosyjscy eksperci badający przyczyny katastrofy samolotu pasażerskiego Tu-154 nad Morzem Czarnym, znajdują coraz więcej dowodów na potwierdzenie hipotezy, że przyczyną tragedii była ukraińska rakieta, wystrzelona z poligonu na Krymie. Dziś eksperci podali, iż w szczątkach samolotu odnaleźli odłamki rakiety."
http://www.rmf24.pl/...rzelony-raki...

Rosjanie obarczyli winą stronę Ukraińską, która miała podczas ćwiczeń zestrzelić samolot TU-154M rakietą typu S-200 WE(WEGA).

http://blogpress.pl/node/15691

#57 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 13:41

http://pomniksmolens...p?readmore=3116

#58 ~Gość~

~Gość~
 • Goście

Napisano 31 styczeń 2013 - 13:56

http://niezalezna.pl...kiego-dokumentu

#59 ~Jezus~

~Jezus~
 • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 01:15

Staliniści to, to samo w porównaniu co SS podczas II wojny światowej.Więc nie można obwiniać Niemców za zbrodnie.
Pis stosuje metodę nienawiści, ale to, kiedyś obróci się przeciwko nim

#60 ~Jezus~

~Jezus~
 • Goście

Napisano 01 luty 2013 - 01:16

Staliniści to, to samo w porównaniu co SS podczas II wojny światowej.Więc nie można obwiniać Niemców za zbrodnie.
Pis stosuje metodę nienawiści, ale to, kiedyś obróci się przeciwko nimDodaj odpowiedź  


Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych