Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

• Zamknięty Temat jest zamknięty
165 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~koniczynka~

~koniczynka~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 16:32

Te zdjęcia są naprawdę drastyczne, przynajmniej na 2 zdjęciach widać ciała. Ktoś tu mówił, że ofiary chodziły w szoku, a nawet biegały. Gratuluję inteligencji!!!

#2 ~juha~

~juha~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 17:23

Jak można było opublikować linki do zdjęć zwłok ofiar !!!???? Niech się ktoś puknie w głowę w tej "gazecie".

Normalnie. Ludzie maja prawo widziec co sie stalo nawet jesli to jest drastyczne. Nie chcesz? Nie ogladasz... proste! w tytule jest napisane ze drastyczne, jak komus nie pasi to nie musi wchodzic!

#3 ~:)~

~:)~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 17:29

Te przyglupie pismaki zrobia wszystko dla sensacji.... Ja tez tam widze ciala! Ludzie zastanowcie sie! Tu tez zagladaja dzieci! Czy nie obowiazuje jakas cenzura?!

Cenzura cenzurą. Ale wolność mamy. Dzieci oglądają? To pilnuj bachora żeby nie oglądał czego nie powinien. A kilkunastoletnie podrostki, co nie takie rzeczy oglądały, nie mówiąc już co wyprawiały to nie dzieci... Niestety taki jest internet - nie dla idiotów (zresztą jak wszystko) :) hahaha żeby cenzure w neta wprowadzać... proszę Cię... bo umrę ze śmiechu. Może wprowadź se cenzurę na życie??

#4 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 17:49

Może to i dobrze że dodali zdjęcia - zamkną mordy dla małomiasteczkowych imbecyli snujących teorie spiskowe.... Uszanujcie czyjąś śmierć.

#5 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 17:53

to nie ta gazeta!!!!!!!! te zdjęcia dodał rmf24!!! wejdzcie na stronę to zobaczycie że oni byli pierwsi!!!!

I co z tego? Jak ktoś jest idiotą to nie oznacza, że inni też muszą nimi być. Współczesna spadła niżej niż Fakt czy SE!!!

#6 ~ula~

~ula~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 18:12

Czy ktoś wie jaki jest adres do administratora strony?

#7 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 18:46

ja wiem

Wrocław Ćwiartki 3/4

#8 ~kosek~

~kosek~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 18:48

Jak można było opublikować linki do zdjęć zwłok ofiar !!!???? Niech się ktoś puknie w głowę w tej "gazecie".

Ale drastyczne zdjęcia
żeby nie były podpisane nikt by nie domyślił się co na nich jest

#9 ona_1

ona_1

Dziennikarz

• Użytkownicy
  • PipPipPipPip
  • 111 postów

Napisano 21 kwiecień 2010 - 19:13

Link, a pod nim dane kontaktowe tzn. adres, telefon i e-mail -> kontakt z administracją strony.

Użytkownik ona_1 edytował ten post 21 kwiecień 2010 - 19:14

Nie obrzucaj nikogo błotem - możesz nie trafić, a i tak pobrudzisz sobie ręce.(Joseph Parker)Dołączona grafika

#10 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 19:28

Te przyglupie pismaki zrobia wszystko dla sensacji.... Ja tez tam widze ciala! Ludzie zastanowcie sie! Tu tez zagladaja dzieci! Czy nie obowiazuje jakas cenzura?!

a jak zaznaczacie strzałkami gałazki i dym jako osoby mordowane strzałami to wszystko jest halo?
Co za obłuda! Szukacie dowodów na winy ruskich, a jak ruscy pokazują, w jakim stanie były ciała, to wielkie oburzenie, bo to dowód, że nikt z pasażerów nie biegał, nie uciekał.

czy ktokolwiek ze zwolenników i propagatorów teorii spiskowej przejmował się, ze tu dzieci zaglądają??????
to odwalcie sie od tych zdjęc, pokazujących, że ludzie z pourywanymi nogami i głowami biegac nie mogli i krzyczeć :nie zabijajcie nas"....
te wasze bezsensowne teorie.... mąca tylko w głowach dzieci.
Trzeba sie zastanowić, zanim się takiego bąka puści, to czytają dzieci!!!!

#11 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 22:36

to nie ta gazeta!!!!!!!! te zdjęcia dodał rmf24!!! wejdzcie na stronę to zobaczycie że oni byli pierwsi!!!!

To nie zwalnia innych przed zastanowieniem się nad publikacją takich zdjęć. Zwykły szacunek wymaga, aby zachować resztki godności dla ofiar katastrofy...

#12 ~ja~

~ja~
  • Goście

Napisano 21 kwiecień 2010 - 23:24

a jak zaznaczacie strzałkami gałazki i dym jako osoby mordowane strzałami to wszystko jest halo?
Co za obłuda! Szukacie dowodów na winy ruskich, a jak ruscy pokazują, w jakim stanie były ciała, to wielkie oburzenie, bo to dowód, że nikt z pasażerów nie biegał, nie uciekał.

czy ktokolwiek ze zwolenników i propagatorów teorii spiskowej przejmował się, ze tu dzieci zaglądają??????
to odwalcie sie od tych zdjęc, pokazujących, że ludzie z pourywanymi nogami i głowami biegac nie mogli i krzyczeć :nie zabijajcie nas"....
te wasze bezsensowne teorie.... mąca tylko w głowach dzieci.
Trzeba sie zastanowić, zanim się takiego bąka puści, to czytają dzieci!!!!

Nie rozumiem dlaczego zacytowales do tego akurat moja wypowiedz... ja nie wierze w zadne spiski i wiem ze to byl wypadek... Nie przeszkadza mi ze dzieci ogladaja tamte filmiki bo na nich NIC nie ma, zadnych rannych ludzi itp... Tylko rozbity samolot...

#13 ~xxxxx~

~xxxxx~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 00:07

...a co ma administrator rosyjskiej strony do tego, fotki wrzuciła współczesna(aby podnieść oglądalność) erotyka teraz nie na topie? może umieście jakiś link do stron pedofilskich lub innych zboczeń a naaapewno oglądalność współczesnej wzrośnie. Gdyby tam zginął ktoś z moich bliskich to napewno sprawa zakończyła by się w sądzie, a takie oszołomy poleciały by na bruk z współczesnej, pewnie nawet praw autorskich nie mają. Niestety nie jestem patriotą i szczątki Kaczyńskiego mnie nie obchodzą. W rosyjskich mediach na porządku dziennym jest pokazywanie materiałów drastycznych tam nikomu to nie przeszkadza, a może widząc zwłoki jakiegoś np. motocyklisty daje innym do zrozumienia...Kiedyś widziałem materiał z Gruzji który pokazywałe wszystkie tv na których gruzini ostrzeliwują budynek z transportera opancerzonego. Ale dopiero na rosyjskiej tv pokazali film do końca na którym gruzini strzelali do chowających się cywilów. Tak samo było z zamachem na Dubrowce pokazali to co pozostało z "bohaterów" czeczeńskich, a to daje do myślenia może niektórym potencjalnym terrorystom. U nas jednak są inne realia i nie przystoi robić tak jak zrobiła współczesna.

#14 ~cla~

~cla~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 05:13

[font="Courier New"][/font]

#15 ~jaaa~

~jaaa~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 06:42

Cenzura cenzurą. Ale wolność mamy. Dzieci oglądają? To pilnuj bachora żeby nie oglądał czego nie powinien. A kilkunastoletnie podrostki, co nie takie rzeczy oglądały, nie mówiąc już co wyprawiały to nie dzieci... Niestety taki jest internet - nie dla idiotów (zresztą jak wszystko) :) hahaha żeby cenzure w neta wprowadzać... proszę Cię... bo umrę ze śmiechu. Może wprowadź se cenzurę na życie??

no, Pisiory to cenzurę na zycie jak najbardziej wprowadzały, tylko nie na swoje.

#16 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 06:55

Ludzie o co wam chodzi? jesteście typem ludzi dla których tak źle i tak nie dobrze. Gazeta pisze o czym chce, wkleja zdjęcia jakie chce, mamy wolność wyboru jak wam nie pasuje to idźcie stąd gdzieś indziej, a nie tylko GW poprawiacie statystyki :P wam chodzi tylko o to by kogoś zgnoić, podniecacie się tym! jak mi jakaś gazeta nie pasuje to jej nie kupuję, proste, nie zawracam sobie nią głowy, a wy możecie na stronę gazety która wam nie pasuje nie wchodzić.

#17 ~ds~

~ds~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 07:51

Na tych zdjęciach nie widac zadnych cial. To bardzo dziwne, bo na miejscu katastrrofy powinno byc duzo krwi a tu nic...

#18 ~Smok Wawelski~

~Smok Wawelski~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 08:25

Na tych zdjęciach nie widac zadnych cial. To bardzo dziwne, bo na miejscu katastrrofy powinno byc duzo krwi a tu nic...

ślepy?

#19 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 09:17

Całkowicie się zgadzam. To zwykła podłość! Może ktoś powinien mieć na względzie, że w ten sposób dla dzieci ofiar podsunięto pod oczy zdjęcia ich poszatkowanych rodziców. Jak można być tak bezmyślnym? A może to celowe przyciąganie nabijaczy oglądalności? W końcu najważniejsza kasa z reklam!

#20 ~Andrzej Małkowski~

~Andrzej Małkowski~
  • Goście

Napisano 22 kwiecień 2010 - 10:55

Uważam, że opublikowanie zdjęć na stronie Gazety Współczesnej jest podłe. Gazeta niczego nie nauczyła się po okresie żałoby.
Bardzo mi przykro, szanowni państwo redaktorzy, że muszę to powiedzieć, ale ja wstydziłbym się pracować u takiego pracodawcy.
Jakie macie moralne prawo do tego, żeby kogokolwiek pouczać, śledzić afery, piętnować patologie - a temu przecież m.in. powinna w zdrowej demokracji służyć prasa.
Jak Wam nie wstyd publikować ciekawostki z rosyskiego portalu. Zdjecia, który zrobił i rozpowszechnił człowiek nie mający za grosz szacunku do Polaków, ofiar tej katastrofy.
Nie chcę słyszeć tłumaczeń, że gazeta powinna informować o wszystkim. Wszystko można znaleźć w szalecie publicznym. Nawet brukowce nie siegnęły jeszcze tak niskiego poziomu aby pokazywać ciała ofiar takiej katastrofy.
Nie interesują mnie argumenty typu: nie chcesz, to nie oglądaj. A gdyby któraś gazeta pokazała zdjęcie bliskiej Ci osoby - żony, matki, córki np w czasie porodu, lub śmierci. Też radził byś innym - jak nie chcesz to nie oglądaj?
Człowiekowi - szczególnie ofierze wypadku i jego rodzinie należy się szacunek. Jeśli osoby odpowiedzialne za umieszczenie tych zdjęć nie rozumieją tego słowa, to znaczy że same na niego nie zasługują.

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych