Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

15 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~mieszkaniec~

~mieszkaniec~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 10:02

To co bdzie się działo jak zostanie prezydentem!

#2 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 11:30

By żyło się lepiej ! BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ !Przecież dotrzymuje słowa no jeśli oczywiście chodzi o nią i jej rodzinę . A tak ogólne pazerna osóbka .

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 14:45

Trzeba docenić zaradność i dbałość o własną rodzinę. Było hasło "..by żyło się lepiej.." - było. Partia nie kłamała.

To takie przekuwanie haseł wyborczych w czyn. Parafrazując hasło wyborcze ze słupa ogłoszeniowego  "Miliardy dla samorządu ......". Dokończyć proszę zgodnie z własnym kręgosłupem moralnym. 

#4 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 15:10

a to Polska właśnie 

#5 ~wkurzony~

~wkurzony~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 17:02

Dla równowag redaktorze , niech Pan zapyta Czesława gdzie pracują  i od kiedy jego członkowie jego rodziny , ile i kto płaci dla miejskiej firmy za foty na przystankach i dlaczego wyłączność ma on i jego ludzie?Kogo w ostatnim roku zwolnił z podatku miejskiego i dlaczego towarzysz Krzyżewski siedzi w jednej z komunalnych firm  na dziwnym etacie ?

#6 ~przeciwnik pisu~

~przeciwnik pisu~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 17:05

A miałem głoswać na p. Bożenę. Taka ładna na blbordzie, dobrze patrzy z oczu, aż żal że tylko na zdjęciu.

#7 ~Jozue~

~Jozue~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 17:07

Jak było każdy już widział, jak jest - można zobaczyć! Wyszukaj - "Polska. Where the unbelievable happens - real story."

#8 ~JM~

~JM~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 17:14

Pani poseł może to i zgodne z literą prawa ale nie oznacza to, że jest to zgodne z duchem prawa. Nie wszystko po prostu wypada

#9 ~gość~

~gość~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 19:30

Taka jest PO.W Białymstoku w szkole policealnej co było? A Marszałek ratuje swoich Standardy PO

#10 ~Artemida~

~Artemida~
  • Goście

Napisano 07 listopad 2014 - 21:54

A ja chciałem głosować bo na tym zdjęciu myślałem, że to szazza, ale faktycznie - na bilbordach teraz wygląda gorzej....

#11 ~wyborca~

~wyborca~
  • Goście

Napisano 08 listopad 2014 - 12:24

Ludzie pomóżcie! Na kogo głosować?

#12 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 02:59

A gdzie byli wspaniali pracownicy stojący na straży gdy mąż zaczynał robić interesy. Przecież wystarczyło napisać do gazet nawet po cichu.

A teraz co podwójne standardy.

Jak są wybory to raptem wszyscy odważni.

A cóż w tym złego że wspiera swoją rodzinę - każdy to robi - co ma udawać że nie ma męża - jak ma on dobrą propozycję - skoro inni nie złożyli oferty lub się wycofali (automaty). To co miała ich błagać, po nóżkach całować.

Zobaczcie jakie lody kręci Czesio - przy drogach , budowie Parku Naukowo-Technologicznego, Placu w centrum miasta.

Co myślicie że tam jest czyściutko - zobaczcie za jaką kasę poszczególne firmy zrobiły roboty budowlane - każdy budowlaniec wie że to wszystko jest zawyżone o 60% - taki plac za takie pieniądze - i psująca się ciągle fontanna.

Festiwal BLUS - za 1 milion złotych - dwie małe scenki i karczmiane kapele - przecież to łącznie nie kosztowało więcej niż 300 tys. reszta to narzuty i marże dla firm pośredniczących w organizacji - a myślicie czyje to firmy - obcych z kosmosu - znajomków i rodzin.

#13 ~Batonik~

~Batonik~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 07:39

To taka suwalska mutacja chytrej baby z Radomia.

#14 ~Grunt to rodzina~

~Grunt to rodzina~
  • Goście

Napisano 09 listopad 2014 - 14:16

Ludzie pomóżcie! Na kogo głosować?

Tak, rzeczywiście jest problem - na kogo głosować?

A swoją drogą, czy może tak być, że w przypadku szefowania całym miastem - w drodze rozpytania - wszystkie jednostki samorządowe ubezpieczy ten sam podmiot? Automaty też będą zarządzane w ramach rodziny, itd

Jeśli na tym ma polegać demokracja, to lepiej nie iść na wybory. 

#15 ~Królik Bugs~

~Królik Bugs~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 20:52

Mój Boże -p. Kamińska znowu jest posłem?Kto na nią głosuje? Kobieta dba o swój własny tyłek.Nie liczycie na cuda...

#16 ~poleszuk~

~poleszuk~
  • Goście

Napisano 06 grudzień 2018 - 21:46

Mój Boże -p. Kamińska znowu jest posłem?Kto na nią głosuje? Kobieta dba o swój własny tyłek.Nie liczycie na cuda...

Zieliński też jest znowu posłem.

I też nie mogę zrozumieć, kto na niego głosuje.

Już taki symetrysta jestem.

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych