Skocz do zawartości

Zaloguj przez Facebook Rejestracja

Najnowsze tematy

Wyświetl nową zawartość »

6 odpowiedzi w tym temacie

#1 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 07:54

Czekamy na Wybory Samorządowe.

#2 ~peter parker~

~peter parker~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 10:07

to nie odkrycie Ameryki

nadeszła dobra zmiana.

#3 ~Gość~

~Gość~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 10:08

powinno się wszystkim zainteresować CBA.

coś tu śmierdzi

#4 ~And~

~And~
  • Goście

Napisano 28 lipiec 2016 - 11:54

Czyli w Urzędach wszystko po staremu :) "Dobra zmiana" a jakby nic się nie zmieniło :)

#5 ~Aga~

~Aga~
  • Goście

Napisano 28 maj 2018 - 12:19

To nie nowość. Po raz kolejny przekonuję się, że Sokółka to miasto niezwykle specyficzne. Chamstwo, zaściankowość i zero rozwoju pod każdym względem. To przykre, bo to wina ludzi, że są niereformowalni.

#6 ~DNK~

~DNK~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 22:21

To nie nowość. Po raz kolejny przekonuję się, że Sokółka to miasto niezwykle specyficzne. Chamstwo, zaściankowość i zero rozwoju pod każdym względem. To przykre, bo to wina ludzi, że są niereformowalni.

A mój chrześniak dostał ostatnio robotę w Starostwie. Nie wiem na jakich zasadach, ale domyślam się, że była załatwiona. Kiedyś widziałem ogłoszenie odpowiadające temu etatowi z całym szeregiem wymagań stawianych kandydatom, ale doświadczenie życiowe zwyczajnie podpowiada mi, że on jako absolwent studiów nie mógł ich spełnić. Widać więc, że jakiś cud. W końcu przecież Sokółka to miasto cudów .... :D

#7 ~DNK~

~DNK~
  • Goście

Napisano 09 sierpień 2018 - 22:27

A mój chrześniak dostał ostatnio robotę w Starostwie. Nie wiem na jakich zasadach, ale domyślam się, że była załatwiona. Kiedyś widziałem ogłoszenie odpowiadające temu etatowi z całym szeregiem wymagań stawianych kandydatom, ale doświadczenie życiowe zwyczajnie podpowiada mi, że on jako absolwent studiów nie mógł ich spełnić. Widać więc, że jakiś cud. W końcu przecież Sokółka to miasto cudów .... :D

.... a i zapomniałem jeszcze dodać, że cudem był już sam fakt, iż zamieścili to ogłoszenie, bo nigdy więcej nie widziałem od nich ogłoszenia z ofertą pracy w tym ich przybytku praworządności. 

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych